Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Prvé pestovanie(indoor)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 17

Teď nevím jestli v tom mám cítit ironii Ale tak jestli pomohlo tak jsem rád

Old Post 05-08-2017 v 10:31 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 18

ja mam primaklimu 800M3/H a pachac Canlite 600M3/H......pachač menim za 5kol.
vse jede jak ma.
nemam zvlhcovacku.
bylo mi receno ze trosku silnejsi odtah je lepsi ze vytahnes z pachace maximum.

Old Post 06-08-2017 v 21:27 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 19

Takže ti jede nonstop na full výkon 800M3/H ?

Old Post 06-08-2017 v 21:34 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 20

da se rict ze jede nonstop nafull,mozna v zime kdyz maj noc tak jedou na 50%ale to se moc nestava

Old Post 06-08-2017 v 22:09 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 21

AladinXXX: a to mas box 240x120????? 2x600w ????

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 07-08-2017 v 06:38 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 22

sorry,moje chyba.mam bud 120X60X170cm nebo 1X1X2m.vzdy 4kilo sodu.
odtah je, bych teda rekl dost naddimenzovanej(800M3/H) a v lete mam trosku problemy s teplem.(je ale pravda ze lampu dzrim 30-35cm nad vrcholky)
hluk.no.na to ze je to supersilent(jakozetizsi verze)se spat vedle toho da ale chce to cvik.

Old Post 07-08-2017 v 17:13 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 23

AladinXXX:
ahoj,ja jsem se jen ptal protoze 800m3 je uz poradnej odtah,jestli vedle toho spis,tak to si musis pripadat jak na vetrne hurce :-D
prijde mi to moc naddimenzovane,ja mam box 120cmx120cm a bydlim v byte pod strechou na kterou pere od rana do vecera,ale mam odhlucneny ruck iso 300/600/900m3 prepinatelny ,napojeny na dva metry sonoflexu a vyvedeno k oknu,nutno rict,ze pres horke letni mesice jedu taky jen 400SL w hps,ale!
svitim od 20:15 do 8:15 rana a odtah nezapinam nikdy na vice nez 300m3,vevnitr mam 3 ofuky,ktere jedou porad,stejne jako odtah,ale aspon se u toho vyspim,tebe musi bolet hlava z toho hukotu vecneho.....
Jinak v zime,kdyz neni takove parno jedu 600w no problem......

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 09-08-2017 v 08:19 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 24

bydleni mam podobny,ale svitim pres den,aby se mohli v noci lepe schladit a regenerovat.snazim se priblizit k 20C(noc) a to ve dne nelze.takze na odtahu je nastaveno 21C a 50%vykon,coz nastane jen v noci pokud to jde jinak jede na sto%furt.
ofuk 30cm(nejakej lepsi) jede jen s lampou a 15min po.
jinak si zvyknes spat v turbine,zena to chtela abych to vypinal kdyz u me spala,no uz u me nespi.
jinak obcas kdyz nejedu tak z toho ticha nemuzzu spat,coz je usmevny.

Old Post 09-08-2017 v 19:02 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 25

Udělat box - desky/polystyren/nebo ještě líp nějaký izolační materiál + proti vybracím/sonoflex a máš o 70% tižší odtah

A vyjde tě to na pár korun

Old Post 09-08-2017 v 20:13 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 26

ja potrebuju bejt mobilni.
jinak bych to ztloukl ze sadrose a vaty.

Old Post 09-08-2017 v 20:21 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 27

haha,u me mlada si na to musela zvyknout,ale je to spise jen proudici vzduch,on ten odtah sam o sobe slyset nejde skoro vubec,je to hodne tiche,ale kdyz jsem mel predtim prima klimu a reguloval ji nejakym zasuvkovym regulatorem,to byl hukot a vibrace toho motoru,ale to byly zacatky,postupem casu jsem skrin vytunil,z kazde vyplaty neco a kdybych vytahl faktury z supliku a spocital je,mel bych pred barakem krasnou ojetinu......je to super konicek a nejaky patek me to drzi a drzet bude....
Jinak taky radeji svitim pres den,ale to si nemuzu v lete dovolit,nedostal bych se pod to,co je venku plus neco navic z hps........takze kdyz ma byt dneska 34,kytky bych pekne podusil.....i po dvou trech dnech je od strechy vedro a dusno,chtel jsem na leto led panel,ale ceny jsou zatim nekde jinde,snad si pristi leto budu moct dovolit neco od FrYnKa....... ;-) :-) :-D

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 09-08-2017 v 21:15 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 28

Nechci do toho kecat, ale pachac ma mít vyšší průtok než ventilátor. Pokud je to naopak, hrozí, ze nepobere pachy tak jak ma. U voňavek to může byt problém. Údajně by rozdíl mel byt cca 10% ( tzn. 100m3 ventas a 110m3 pachac). Samozřejmě vysoká vlhkost a vysoká prašnost způsobí rychlejší zanesení filtru.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 09-08-2017 v 22:18 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 29

zajmavy,me to funguje a zajmalo by me jak to ma doopravdy bejt.jinak diky

Old Post 10-08-2017 v 16:03 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 30

Mě to taky funguje, ale já zas mám odtah 520/h a pacháč 500/h , tak asi tam to znát nejde, nevím proč jsem si nějak zařekl dávat větší odtah o malinko... Někde jsem to četl ještě snad s příspěvkem do Hlavy, ale nechci kecat.

Každopádně to dává logiku. Já pojedu tedy to co mám teď protože nikdy nebyl problém. Ale možná je to lepší dávat větší průtok pacháče než odtahu.

Old Post 10-08-2017 v 19:26 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 31

me bylo receno ze kdyz je vetsi odtah(nejak normalne),tak se uhli vice semkne,lip nasaje na stenu,sakra,nevim jak to popsat.tim prej dostanes maximum z pachace.
2roky bez problemu.
tohle vysvetleni mi prislo rozumny,tak jsem dal neresil.

Old Post 14-08-2017 v 17:07 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 32

Větší odtah, více vzduchu proudí mezi uhlikama = menší životnost.

Old Post 14-08-2017 v 19:34 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2011 - Pestovani Indoor - 5 odpovědí
27-07-2006 - Kde pestovat indoor? - 28 odpovědí
15-07-2004 - Prvni Indoor - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7386860 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív