Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Early Maroc - sklizeň cca 20.srpna?! TEST
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Free-world
Stálý Člen

Karma uživatele Free-world - 39% PěstitelskáKarma uživatele Free-world - 39% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 76 

Hlína Early Maroc - sklizeň cca 20.srpna?! TEST Příspěvek č. 1




Zdravím zde přítomné,

Minulý rok jsem si na sebe ušil bič a po vystřízlivění, zde na groweru hodlám presentovat průběh pěstu pouze této rostliny, času není na zbyt a fotodokumentovat vše je na hranici mých možností, tak snad dojedu vpohodě aspoň tyto kytky

Nějak omylem jsem kápl na seedbanku Philosopher seeds, kde se u strainu Early Maroc dušují, že ze semen dozraje v půlce nebo koncem srpna, sice SweetSeeds to u svého Sweet Skunku F1 píše také,že to zvládne do konce srpna, realita je ovšem jinde, nicméně v kostech cítím, že na tom Early Marocu to pravda bude seedbanka jej popisuje jako velmi nenáročný strain perfektní pro guerilla grow jež nepotřebuje přehršel hnojiva - spíše naopak. Jeho počátek kvetení prý je odlišný od jiných fotoperiodik - zde údajně aktivuje kvetení dlouhé parné letní dny, dobu květu píšou 40dní což je velmi příznivé tak jsem zvědavý
Nebylo jej jednoduché sehnat,není moc k dostání ale naštěstí jeden schopný eshop mi jej sehnal
Přkládám foto rostilny jak by měla vypadat


takže:

-zakoupeno balení 5ks seeds za 990kč (v balení bylo ale 6ks ))
-seeds byly stejnorodé,žádné rozdíly velikostí či zbarvení
-balení seeds narozdíl od různých seedbank bylo velmi bezpečné jak po stráne odolání mech. poškození, zároveň i proti vlhkosti - v ampuli byly na spodu bíle krystaly ( ty jak máte v botkách v sáčku když si koupíte nové boty )
-klíčení v toaleťáku - po 24hod vyklíčilo 6/6 všechny cca stejně 1,5mm klíček,nyní v malých květináčcích v rašelině - substrát pro výsev a množení
-hodlám 5ks vysadit po předpěstování do různých typů zemin od kvalitní až tvrdou zem jako kámen - uvidím a porovnám jak se jim tam daří,zalévat hodlám jen pokud přijde nějaká vlna veder bez dlouhodobých srážek
-1ks rozřízkuji a dám do kukuřice


tech. údaje:

Genetics: Morocco landrace
Sativa-Indica content: 100% Sativa
Outdoor harvest Northern Hemisphere: Mid/late August
Outdoor yield: 350-450 g/plant.
THC: 17%

Old Post 02-04-2017 v 20:01 PM
Free-world je offline   Profil uživatele Free-world   Find more posts by Free-world   Foto galerie člena Free-world   Click here to Send Free-world a Private Message   Add Free-world to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Re: Early Maroc - sklizeň cca 20.srpna?! TEST Příspěvek č. 2

[QUOTE]Původní příspěvek od Free-world
[B]Zdravím zde přítomné,

Minulý rok jsem si na sebe ušil bič a po vystřízlivění, zde na groweru hodlám presentovat průběh pěstu pouze této rostliny, času není na zbyt a fotodokumentovat vše je na hranici mých možností, tak snad dojedu vpohodě aspoň tyto kytky

Nějak omylem jsem kápl na seedbanku Philosopher seeds, kde se u strainu Early Maroc dušují, že ze semen dozraje v půlce nebo koncem srpna, sice SweetSeeds to u svého Sweet Skunku F1 píše také,že to zvládne do konce srpna, realita je ovšem jinde, nicméně v kostech cítím, že na tom Early Marocu to pravda bude seedbanka jej popisuje jako velmi nenáročný strain perfektní pro guerilla grow jež nepotřebuje přehršel hnojiva - spíše naopak. Jeho počátek kvetení prý je odlišný od jiných fotoperiodik - zde údajně aktivuje kvetení dlouhé parné letní dny, dobu květu píšou 40dní což je velmi příznivé tak jsem zvědavý
Nebylo jej jednoduché sehnat,není moc k dostání ale naštěstí jeden schopný eshop mi jej sehnal
Přkládám foto rostilny jak by měla vypadat


takže:

-zakoupeno balení 5ks seeds za 990kč (v balení bylo ale 6ks ))
-seeds byly stejnorodé,žádné rozdíly velikostí či zbarvení
-balení seeds narozdíl od různých seedbank bylo velmi bezpečné jak po stráne odolání mech. poškození, zároveň i proti vlhkosti - v ampuli byly na spodu bíle krystaly ( ty jak máte v botkách v sáčku když si koupíte nové boty )
-klíčení v toaleťáku - po 24hod vyklíčilo 6/6 všechny cca stejně 1,5mm klíček,nyní v malých květináčcích v rašelině - substrát pro výsev a množení
-hodlám 5ks vysadit po předpěstování do různých typů zemin od kvalitní až tvrdou zem jako kámen - uvidím a porovnám jak se jim tam daří,zalévat hodlám jen pokud přijde nějaká vlna veder bez dlouhodobých srážek
-1ks rozřízkuji a dám do kukuřice


hele sveet seeds jsou ze špaňel tam ten skunk dozrává koncem srpna ale u nás to je až říjen

Old Post 03-04-2017 v 16:41 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Re: Early Maroc - sklizeň cca 20.srpna?! TEST Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Free-world
seedbanka jej popisuje jako velmi nenáročný strain perfektní pro guerilla grow jež nepotřebuje přehršel hnojiva - spíše naopak. Jeho počátek kvetení prý je odlišný od jiných fotoperiodik - zde údajně aktivuje kvetení dlouhé parné letní dny


Tak tohle by mě zajímalo 😁😁😁 genetika naruby 😁😁😁 Rosteme při krátkém dnu a při dlouhém kvetem...

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-04-2017 v 00:19 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 4

Pestoval som Maroc od Female Seeds, fakt mu stacilo aby bolo par dni zamracene a zacal kvitnut Je to take "semiauto". Takze tvrdenie seedbanky ze strain je odlisny od beznych fotokytek je spravne. Kamosom to dozravalo vacsinou v polovici septembra/zari

Old Post 04-04-2017 v 09:29 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux
Pestoval som Maroc od Female Seeds, fakt mu stacilo aby bolo par dni zamracene a zacal kvitnut Je to take "semiauto". Takze tvrdenie seedbanky ze strain je odlisny od beznych fotokytek je spravne. Kamosom to dozravalo vacsinou v polovici septembra/zari


Zdar, žádný semi/polo automatic strainy neexistují,nikdy neexistovaly a existovat nebudou. Jde jen a pouze o špatnou terminologii pro early strain resp. extremely early strain. Takže se tu mužeme bavit pouze o full automatic nebo early strainech.

OG

Old Post 09-05-2017 v 19:13 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 6

citace:
"semiauto"

OG, pouzil som uvozovky - napr. pre tych co maju na haku spravnu terminologiu; proste si spravia obraz na zaklade vyznamu slova.

Old Post 09-05-2017 v 20:28 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux

OG, pouzil som uvozovky - napr. pre tych co maju na haku spravnu terminologiu; proste si spravia obraz na zaklade vyznamu slova.


když víš že to je "early strain", tak nějak nechápu význam tvého "semi"

Naposledy upravil The OG 09-05-2017 v 23:47 PM

Old Post 09-05-2017 v 21:13 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Free-world
Stálý Člen

Karma uživatele Free-world - 39% PěstitelskáKarma uživatele Free-world - 39% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 8



jak jsem již předeslal nemám moc času, takže po nějakém čase upload....4kytky jsou již venku a nakoupil jsem dalších 10ks,rostou z rozvahou pomaleji než ostatní strainy se mi zdá, což asi koresponduje s informacemi seedbanky, že dorůstají jen 125-175cm v jednom "salámu" bez větvení.....no, víc než na samotnej vzrůst jsem zvědavej na to kdy sklidím

-vidím to cca na týden a většina půjde již také ven, zřejmě jeden kus podržím a půjde do KUKU

Old Post 13-05-2017 v 17:15 PM
Free-world je offline   Profil uživatele Free-world   Find more posts by Free-world   Foto galerie člena Free-world   Click here to Send Free-world a Private Message   Add Free-world to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 9

Držím palce a budu sledovat..:-)

Žij a nechej žít

Old Post 02-06-2017 v 09:59 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 10

hodne zdaru s rostlinkama jsem zvedav jak ti to dopadne stim dozratim ja tet skousi fast verse od budhy green poision jeto taky nejak krizene s atomatem a brzo to zraje jsou nato dobry ohlasi no zatím jsem dal klicit něco umřelo tak davam toto jako nouzovku

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 02-06-2017 v 10:41 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 11

Me minulej rok poslali k seminkum zdarma regulerni 1 seminko early sativa tak sem to z haluze zasadil a sklizel sem to v pulce srpna a bylo natom nejmin 300g brutalnich palic. Fakt sem cumel takze tomu verim ze to tak budes mit.

Old Post 06-06-2017 v 11:32 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Free-world
Stálý Člen

Karma uživatele Free-world - 39% PěstitelskáKarma uživatele Free-world - 39% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 12

cca před týdnem jsem byl zkontrolovat Maroky ...zázrak se nekonal, sotva vegetují, rostou velmi pomaličku, před měsícem jsem je měl pod kolena,teď je mám mírně nad kolena, takže je odepisuji, nemá cenu ani fotit

Old Post 13-07-2017 v 19:26 PM
Free-world je offline   Profil uživatele Free-world   Find more posts by Free-world   Foto galerie člena Free-world   Click here to Send Free-world a Private Message   Add Free-world to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libor_wac
Nový Člen

Karma uživatele Libor_wac - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 13

vegetovat stále ?

Old Post 07-08-2017 v 16:45 PM
Libor_wac je offline   Profil uživatele Libor_wac   Find more posts by Libor_wac   Foto galerie člena Libor_wac   Click here to Send Libor_wac a Private Message   Add Libor_wac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
quicktime
Nový Člen

Karma uživatele quicktime - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 14

cuus, kdy jsi sadil ty EARLY MAROC? jaký jsi měl výnos? kdy jsi sklidil? ja jsem z Jizni Moravy a chci to sadit guerillla stylem, at vim na porovnani, na co se pripravit...dík za odpověď

Old Post 10-04-2018 v 13:29 PM
quicktime je offline   Profil uživatele quicktime   Find more posts by quicktime   Foto galerie člena quicktime   Click here to Send quicktime a Private Message   Add quicktime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2844390 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív