Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Haze Berry -> Zatemňování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Obecné Haze Berry -> Zatemňování Příspěvek č. 1




Zdravím,

řekl jsem si, že když mám plnou skříň, že zkusím jedno kolo venku. Moje první. Ale byl teprve březen, tak jsem nechal kvítí pod zářivkama. No jo, ale čekat půl roku na sklizeň není můj styl. Hned jak se oteplilo jsem kvítí dal ven a zatemňoval.

Jediný problém, který nastal byl, že byla moc dlouho pod zářivkou a kvůli (možná díky) tomu vznikl takový stromek. Nebo spíš chuchvalec na stonku

Osazenstvo:
1ks Haze Berry od RQS - klíčivost 100%

Světlo:
Růst: 36W zářivky
Květ: Ta velká divná žlutá koule, co obíhá naši planetu, teda placku

Umístění: Jižní strana zahrady

Substrát:
V růstu keramzit s rockwoolovými kostičkami
Poté přesazeno do mixu hlíny, těch kostiček a keramzitu. Takže substrát byl poměrně vzdušný a mohl jsem zalévat častěji než s čistou hlínou.

Květináčem jsem nešetřil a dostala místo 25-30l. No byla to fuška to na zatemňovat -> přenášel jsem to do garáže, kde navíc bylo chladněji. To jen kvůli té fialové barvě

Hnojiva:
Soil A+B ATAMI
PK Plagron
Enzymy ATAMI
Final Solution AH

Úvod: Jediný, co jsem si přál, bylo spatřit alespoň malinko fialový phenotyp.
Aaaaaa myslím, že se mi to podařilo.
Počasí vyšlo úžasně. Sice pár dní pršelo, ale po plísni ani stopa a díky fakt silnému slunku měla kytka opravdu přehnaně moc pryskyřice. Určitě v tom bude mít prsty i genetika jako taková, ale rozhodně kvalitní materiál např na hašiš.

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Naposledy upravil DreamForest 08-08-2017 v 12:31 PM

Old Post 07-08-2017 v 14:31 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 2



Růst:
Hnojiva: A+B do 2 ml/l
Enz 0,5 ml/l
pH okolo těch 6
Teplota byla přes den od 20 do 25 stupňů a přes noc nad 10.

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 07-08-2017 v 14:36 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 3






Nečekal jsem žádné výnosy, když ta kytka vypadala jako z jiné planety
Ale nakonec něco káplo.

Květ: Zatemňoval jsem, aby měla 12/12
Hnojiva: Zvyšoval jsem až k 4,5 ml/l A+B
2 ml/l PK
1 ml/l Enz
A chrochtala si

Teploty: Kromě pár dnů přeháněk, kdy se ochladilo, bylo od 25 do 30 stupňů a na slunku určitě víc. Poprvé si na slunku trochu spálila listy, ale vysekala se z toho. Byla tam jako na výhni.

Na konci květu dosáhla výšky 85 cm, takže žádnej velkej obr to nebyl.
Nicméně neskutečně mě překvapila ta cukernatost palic a listů.

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Naposledy upravil DreamForest 07-08-2017 v 14:54 PM

Old Post 07-08-2017 v 14:41 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 4






Kytka rostla bez problémů, bez plísně nebo parazitů. Radost pohledět. Vůně byla naprosto úžasná. Na začátku květu taková hrozně ovocná. Jako maliny přímo z vlhkého lesa. Později propukl pořádný smrad

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Naposledy upravil DreamForest 07-08-2017 v 14:55 PM

Old Post 07-08-2017 v 14:44 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 5

Flushing probíhal asi 14 dní.
První dny Enzymy, dále většinu dní Final Solution a na závěr asi 2 dny pouze voda.
Poté šla na samotku do tmy a bez vody na další 3 dny.

Takže si holka vytrpěla svoje.

Výnos: 31 g. Téměř, díky tvaru kytky, bez spodků. A šíleně moc malých cukernatých lístků.

Smoke report: No a to je asi věc, která mě překvapila ze všechno nejvíce. Nechápu, jak je to možné, ale je to silný jako moje lampy. A to ty lampy opravdu nejsou špatný. Nikdo mi nevěřil, že jsem tohle vypěstil venku.

Nevim jestli byl kouř cítit po borůvkách, ale rozhodně byl sladší než zbytek mých odrůd.
Byla to docela mňamka.

Stav byl hodně energetický. Dost jsme se tlemili, ale únava se tolik nedostavovala, takže pohoda. Klidně odpoledne a tak. Podle RQS je to 80% sativa a jde tomu věřit. Pocity kreativity určitě taky. Ale hlavně máte dobrou náladu a jste takový fresh.

Tenhle model je asi můj nejoblíbenější. Rozhodně doporučuji. Na to jak de*ilní tvar měla, tak z toho byl pěkný materiál a do pěstování venku se zatemňováním jsem se zamiloval, protože se mi to vyplácí Brzo tu postnu další threat.

Moudro na závěr: Není venek jako venek

KeepGrowin´

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 07-08-2017 v 15:05 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 6

Zdravíčko, od kdy ,a jak si začal zatemňovat? Přenášel si kytku každý den ,nebo ke konci si ji už nechával na místě. Díky.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 07-08-2017 v 17:08 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 7

Ahoj, hele bylo to od svítání do 17. Pak jsem ji hodil do garáže. V 9 ráno ji vytáhl ven a nechal ji přes noc venku. Druhý den zase v 17 do garáže. Vlastně se to střídalo. Jeden den spala v garáži a druhý den venku. Ale to není podstatné. Podstatné je, že jsem to dělal každý den. Možná na konci už to není potřeba, ale radši jsem v tom pokračoval. KAždopádně, když jeden den zapomeneš, tak to neva

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 07-08-2017 v 17:15 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 8

citace:
Nikdo mi nevěřil, že jsem tohle vypěstil venku.

Jj, kopec dilinakov ani netusi co to je zatemnovanie a aky to ma potencial a outdoor si vacsinou spajaju s podzimovkami od DutchPassion.

Old Post 07-08-2017 v 17:36 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux

Jj, kopec dilinakov ani netusi co to je zatemnovanie a aky to ma potencial a outdoor si vacsinou spajaju s podzimovkami od DutchPassion.


Přesně. Logicky jsem si říkal, že to musí být prostě lepší než když to zraje na podzim, protože to slunko už v žádném případě není tak silné jako někdy v červnu. A zase mi to přijde lepší než automat, protože máš víc možností, jak si s kytkou hrát apod.
A riziko plísně, díky vedrům, je taky nižší. Takže pokud někdy zase out, tak jedině zatemňovat.

Do týdne postnu ještě 2 modely, které to jenom potvrzují

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 07-08-2017 v 18:10 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-08-2017 - Skunk 47 + Amnesia Gold -> Zatemňování - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1561000 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív