Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Special Kush 1 - 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Hydroponie Special Kush 1 - 250W Příspěvek č. 1






Zdravím zelené kamarády

Mám tu na ukázku jeden amatérský pěst téhle bestie. Rozeberu moje pojmy a dojmy z pěstu tohohle modelu, protože je o čem se bavit.


Osazenstvo:
1ks Special Kush 1 od RQS - klíčivost 2/3

Světlo:
Růst: 24-125W
Květ: 250W
Stínidlo: Cooltube (Jen z toho důvodu, abych mohl dát výbojku blíže)

Prostor: 60x60 cm
Odraz: bílá zahradní folie

Kytka byla na poslední 3 týdny přemístěna do malé místnosti kvůli nízké teplotě v původní skříni.

Jednalo se o takový pokus. Okolní teploty klesali pod bod mrazu, ale chtěl jsem vědět, zda moje home made skříň dokáže udržet nějaké teplo. Sud se zálivkou dostal akvarijní topítko, avšak větráky všechno teplo z výbojky odfoukly. Takže kytka musela být evakuována. No co bych pro trávu na vánoce neudělal, že.

Substrát:
Rockwoolové kostičky smíchané s keramzitem.

Zálivka:
Pod skříní byl sud s hnojivy a čerpadlem, díky kterému se zálivka dostala do květináče, ze kterého pak stékala zpět do sudu. Takové amatérské cirkulační hydro.

Díky vzdušnému substrátu mohla být zálivka prováděni několikrát denně.
Zkoušel jsem provádět zálivku celý den v kuse, ale kytka pro 2 dnech jevila známky mírného přelití. Nicméně kdybych to snížil jen na pár hodin, tak by si lahodila.

Hnojiva:
ATA AWA A+B ATAMI
Root stimulátor ATAMI
Enzymy ATAMI
Bloosom Builder ATAMI
Final Solution AH

Ventilace:
Odtah: VKO 150 Turbo
Přítah: Pasivní

V té provizorní místnosti byl ještě stojanový ventilátor na cirkulaci. Průměr 30 cm

Úvod:
Na začátku chci říct, že kvítí jsem měl jenom pro radost a vůbec jsem neměl vymyšlený, kam ji dám, takže jsem dost improvizoval. Pod zářivkou se vyvinuli 2 dominantní větve, které jsem pak musel dále kroutit.

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 07-08-2017 v 13:13 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 2

K tomuto modelu musím říct pár slov. Je sice pravda, že výrobce uvádí, že tvoří spíše menší paličky, ale také tvrdí, že zaplní celý prostor skříně. No a to se opravdu potvrdilo. Paldy nebyly nějak přehnané, ale bylo jich dost na to, aby mi vykouzlili úsměv na tváři Ale chtěl jsem se dostat k tomu růstu. Kytku jsem z těch dvou větví dokázal proměnit v trifida. Totálně přerůstala všechno, co šlo. Jestli máte někdo v plánu zaplnit metr čtvereční jednou kytkou, neznám lepší volbu než tuhle. Šílenost. Bál jsem se, že bude zbytečný svítit 250W na jednu kytku, ale záhy se moje obavy změnili ve velký údiv.




Růst:
Vlhkost jsem se snažil držet co nejvýše, jako pokaždé. Okolo 70%
Teplota: Jelikož tento model má údajně rád teplo, tak jsem výbojku a ventilaci nastavil tak, aby u vrcholků bylo okolo 30 stupňů.
pH jsem držel samozřejmě podle doporučení dodavatele hnojiv na 5,5-5,8.
Hnojiva: A+B 1ml/l
Enz 0,5 ml/l

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Naposledy upravil DreamForest 07-08-2017 v 14:01 PM

Old Post 07-08-2017 v 13:23 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 3






Kytka byla houževnatá, vytrvalá a hlavně velmi odolná.
Nebyl jediný problém. Větvila se sama neskutečným tempem.

Přepnul jsem na 12/12 přibližně v 75 cm.
Na konci růstu se dostala na výšku 120 cm, což jsem od indiky nečekal.

Květ:
Vlhkost jsem se naopak snažil snížit. Někdy je to s hydrem problém, protože ve vypařuje voda z nádrže, ale když jsem ji zakryl, tak vlhkost šla na nějakých 50-40% což už šlo.
Teplotu i pH jsem se snažil držet konstantní.

Hnojiva:
A+B 7ml/l
Enz 2 ml/l
Builder 1 ml/l

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Naposledy upravil DreamForest 07-08-2017 v 14:08 PM

Old Post 07-08-2017 v 13:26 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 4





Vůně nebyla nějak silná. Spíše naopak. Mám zkušenosti se Skunkem a podobně aromatickými odrůdami, ale tohle bylo takové jemné pohlazení

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 07-08-2017 v 13:29 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 5





Hnojil jsem podle tabulek ATAMI zase s tím, že jsem ji na konci dost přidával. Nestěžovala si Flushing dělám opravdu pečlivý. Dost si na tom zakládám. V hydru je to týden až 10 dní.

První 3 dny fasovala Enzymy na rozežrání solí v substrátu.
4-5 dní jedu Final Solution
Poslední 3 dny teče jen voda.

Poté kytku čekala tří denní samotka ve tmě bez vody.

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Naposledy upravil DreamForest 07-08-2017 v 13:56 PM

Old Post 07-08-2017 v 13:38 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 6

Výnos: 50 g top quality
15 g medium quality
Mraky popcornu a osypaných listů pryskyřicí na masti či hash

Smoke report:
Kouř je hodně jemný, příjemný, neškrábe, prostě lahoda
V klidu se dá snést i singl a to nejsem kdovíjaký hulič.

Stav mě na indiku dosti překvapil. Na začátku máte takovou půlhodinku docela euforii, tlemíte se a tak. Vůbec začátek nepřipomíná indiku. Věc, kterou u trávy vždy dovedu ocenit je, že máte čistou hlavu a dokážete fungovat, normálně přemýšlet a zvládat nějaké úkony, jako třeba komunikovat s okolím
Poté se tenhle stav přelije do těžký pohody. Zamrznou vám nohy, dostanete hulihlad a když si lehnete k filmu, tak po pocitu totálního klidu a usmíření se se vším, ulehnete do tvrdého spánku.

V žádném případě nedoporučuji zkoušet někdy odpoledne. Vytuhnete hodně rychle. To zaručuji. Spíše se hodí na večerní chill a taaak

Jestli má někdo nějaký otázky na tento model nebo cokoliv, napište

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 07-08-2017 v 13:53 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 7


Chyby:
1. Samozřejmě provizorní místnost na konci květu byla velká a bez odrazových fólií.
2. Stonek u substrátu mi napadli na konci ty hnusný červíci. Viz foto
3. Běžně se určitě nevyplatí svítit pro 1 kvítí. Efektivní to nebylo, ale pro radost to stačilo

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 07-08-2017 v 14:11 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-12-2016 - Special Queen RQS 400W - 4 odpovědí
01-08-2021 - Special Queen 400w - 18 odpovědí
21-09-2011 - Nepal Kush 250W - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8348720 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív