Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Je legální nakupování growkitů na houbičky?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
petpetka
Nový Člen

Karma uživatele petpetka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 2  

Je legální nakupování growkitů na houbičky? Příspěvek č. 1

Ahoj, jsem tu nová - snažila jsem se vyhledat, zda už se tu na to někdo neptal, ale nic jsem nenašla, tak snad nikomu nebudu překážet

Chci si objednat ze Zamnesie growkit na houbičky, konkrétně Moby Big. Je to riskantní ohledně české policie apod.? Na netu jsem se něco málo dočetla, ale taky jsem našla české stránky, kde se taky prodávaj growkity na houbičky, tak jsem z toho trochu zmatená. Může někdo zkušenej poradit?

Díky moc

Old Post 06-08-2017 v 14:51 PM
petpetka je offline   Profil uživatele petpetka   Find more posts by petpetka   Foto galerie člena petpetka   Click here to Send petpetka a Private Message   Add petpetka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 2

Policie, ti nemůže nic udělat. Grow kit můžeš kupovat kolik chceš. Je to trochu blbá otázka. Kdyby to nešlo, tak by museli pozavirat všechny g.shopy (i když už tady byl jeden náznak jak úředníci chtěli se sebe udělat bohy a v ČR skoro všechny g.shopy pozaviraly a omezily tak obchodníky na jejich právech)

Old Post 06-08-2017 v 15:01 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petpetka
Nový Člen

Karma uživatele petpetka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 3

Je to blbá otázka, to jo, ale radči jsem se chtěla poptat než abych měla pak nějaký problémy Díky moc za odpověď

Old Post 06-08-2017 v 15:05 PM
petpetka je offline   Profil uživatele petpetka   Find more posts by petpetka   Foto galerie člena petpetka   Click here to Send petpetka a Private Message   Add petpetka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 4

Ja som si objednaval z magickehouby.cz, maju tam kopec spore-syringov

Old Post 06-08-2017 v 19:57 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgun
Stálý Člen

Karma uživatele tgun - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 5

Taky mám zkušenost s magicke houby... pozitivní.

tgun .. Mavericku, ty bejku jeden, chci s tebou spát teď nebo nikdy.

Old Post 13-09-2017 v 11:05 AM
tgun je offline   Profil uživatele tgun   Find more posts by tgun   Foto galerie člena tgun   Click here to Send tgun a Private Message   Add tgun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 6

growkit je asi fajn na skusku , ale ked chces na viac krat treba tlakac a nieco si o tom precitat ako na to....

huby su haklive na vymenu vzduchu, plesen atd. Cize aj ked kupis kit nemas zaruku ze to bude uspesne

k legalnosti kit je este nevyrasteny - ale ak by spravili rozbor mycelia asi tak nieco najdu, lebo huba je to vlastne cele

Old Post 12-05-2018 v 20:54 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mademoiselle
Stálý Člen

Karma uživatele mademoiselle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 7

Co když objedná truffles bude to taky v pohodě? Z té zamnesia někdo zkušenosti?

Old Post 13-05-2018 v 09:24 AM
mademoiselle je offline   Profil uživatele mademoiselle   Find more posts by mademoiselle   Foto galerie člena mademoiselle   Click here to Send mademoiselle a Private Message   Add mademoiselle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 8

truffles je uz "aktivna" latka - EU postu nekontroluju , takze by to nemal byt problem.

balia to asi privat a nema to nejaky zapach...proste klasika huba.

Old Post 13-05-2018 v 23:49 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gottland
Nový Člen

Karma uživatele Gottland - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 9

magickehouby.cz nefungujou, něco ověřeného místo nich?

Old Post 29-05-2018 v 13:42 PM
Gottland je offline   Profil uživatele Gottland   Find more posts by Gottland   Foto galerie člena Gottland   Click here to Send Gottland a Private Message   Add Gottland to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 10

netusim veru.... ale je forum houba kde najdes ako na to

Old Post 04-06-2018 v 22:42 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 11

Také by mne zajímalo, kde koupit growkit a nebo aspoň mycelium. Respektivě ověřené stránky. Objednával někdo v poslední době?

Old Post 05-06-2018 v 23:33 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 12

pestoval si uz? Mycelko nekupis to je uz v podstate nelegalne a maloktory "hubar" je to ochotny poslat/predat skor spory riesia alebo striekacka s roztokom.

Pri mycelku mas vyssiu moznost kontaminacie takze ked to chyti plesen - cele v <> a nemas jako zacat nanovo. Preto tie spory z toho mozes xx krat ocokovat

Old Post 07-06-2018 v 22:22 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 13

Ahoj, houby jsem jeste nepestoval. Zatim jsem jen projizdel par navodu a temat. Muzes prosim vysvetlit mycelium/spory? Asi si to pletu. Myslel jsem samozrejme takovou tu ockovaci strikacku.

Mimochodem jsem projizdel zamnesii a maji tam jiz pripravene growkity. Asi to zkusim odtamtud.

Old Post 07-06-2018 v 22:46 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 14


Chlapci ste mi pripomenuli jeden moj grow - Psylocibe Cubensis Equador

Darkhater - tu mas aj cz stranku - http://www.kouzelnehouby.cz/kategor...-pestovani-hub/

Old Post 08-06-2018 v 11:06 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 15

mycelium je biele - uz rastuca huba/plesen
spory su vytrusy hub.

pozri nejake videa na utube "how to grow mushrooms" je tam toho kopec , ale je to narocnejsie ako pestovat indoor

Old Post 09-06-2018 v 00:27 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9481080 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív