Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 3/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 241



Prosim umi nekdo identifikovat tento prolem?

Fleky podel zilek.
Ma to byt velice rezistentni a odolna okurka.

Ph -pudy je 6,4 , teplota v boxu 24-26C ,vcera jsem ji vyndal na okno a rozsirilo se to jeste vic.
Dnes jsem to postrikal BIO-TOLem.

Predem dekuji moc za radu.

Old Post 16-05-2017 v 18:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czkiller
Nový Člen

Karma uživatele Czkiller - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 242



Zdravim mam problem mam automata white whindow x brutal sweed mendo nejdrive rostla pekne jak ma pak najednou velka zmena spicka rostliny se najednou vytahla asi o cca 10cm a rostou tam jen jednolistky mám sto petilisku a zastavila se tvorba palic avlastne cele kytky stalo se mi to poprve nevim co stim ph sem mneril a je v poho prosim o radu

Old Post 11-06-2017 v 10:06 AM
Czkiller je offline   Profil uživatele Czkiller   Find more posts by Czkiller   Foto galerie člena Czkiller   Click here to Send Czkiller a Private Message   Add Czkiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 243

Zdravím, poprvé jedu nějaký kytky ze semínek, jsou to všechno regulary a jak to roste tak to má takovej divnej stonek http://imgur.com/uRSkwnF . Vzdycky jsem mel rizky tak nevim jestli je to normální nebo jsou to samci. Díky za odpoved

Old Post 25-06-2017 v 08:34 AM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 244

Nevím přesně co mas na mysli, předpokládám to jak je drazkovanej. Bud v klidu mám je takové všechny a určite dle toho pohlaví nepoznas. Někde jsem četl, ze by to měli byt samci, ale stejně u me vypadají i samice.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-06-2017 v 10:36 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 245

jo to jsem myslel, tak já to vyhazovat nebudu, ale dám to dál od řízku kdyby náhodou. Díky

Old Post 25-06-2017 v 12:00 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 246



Zdravím pánové, mám problém s dvěma kytkama, a za boha neví co to je. Už jsem zkoušel hodně věcí.

První fotka je Candy Kush Express přepnutá cca týden na květu. A před tím ještě přesazená do Janeco LIGHT mixu od atami. Zatím moc nehnojeno. Ta hlínma i když je light tak by měla mít dostatek hnojiv na první až dva týdny. A tohle se mi dělá na téhle odrůdě snad u všech. Mám tedy matku a z nich klony tak že stejné pheno. Tak že opravdu nevím.

Druhá fotka je Royal Cookies matku jsem jednou přihnojil. A od té doby jak matka tak i potomci vypadjí takhle. I když jedu v hydru s vodu z reverzní osmózy. A EC mám zatím asi na 450 - 500 tedy asi 0,5. Tak se mi pouze na této dělá tady toto. A růst se mi zdá že se prostě zasekl. Vedle ní je Fruit Spirit který dorostl do obrovských rozměrů. A ani náznak nějakého přehnojení nebo nedostatku. Mám tuto rostlinu i v hlíně a dělá to naprosto stejné věci. Opravdu nevím jestli je to kytkama (matkama). Nebo už začínám stárnout.

Ale už jsem zasadil další tak doufám že už budou v pohodě. Jen mě štve že toto indoor kolo bude asi slabší. Ale nechci to zakřiknout doufám že na tom něco vyroste.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 02-08-2017 v 17:36 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 247

U 1 .Zkusil si jim dat trochu drasliku ,nebo.i dolomitu ?
Ten list je krehkej a lehce se odlomi a ta hneda se hned rozsype ?
Me to delalo nizky ph a nedostatek mineralu v pude.
Zkusil bych mozna i od canny mono ziviny , nebo jenta.kytka proste slaba ,nebo nemoc ?

Old Post 02-08-2017 v 17:51 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 248

citace:
Původní příspěvek od Bitir
U 1 .Zkusil si jim dat trochu drasliku ,nebo.i dolomitu ?
Ten list je krehkej a lehce se odlomi a ta hneda se hned rozsype ?
Me to delalo nizky ph a nedostatek mineralu v pude.
Zkusil bych mozna i od canny mono ziviny , nebo jenta.kytka proste slaba ,nebo nemoc ?
Čau, no mám Mineral Magic ale ten se prý nemá používat když požíváš trichodermu. Ale když tak jí tam můžu dát. Nic horšího se asi nestane. pH mám furt kolem 6 do hlíny dávám i pH kolem 6,1 - 6,3.
jj přesně jsou křehké a drolí se jsou to tedy nějaké minerálii? Tak že jsou spíš nepohnojené? Než přehnojené?

Tak že jim mám nasypat?

Žádná nemoc myslím není. Spíš nějaký nedostatek či přebytek, ale u toho docela pochybuji. Do toho hydra mohu dát ten Mineral Magic tam žádné potvůrky jsem nenasadil.

PS: tak chyba. > Oproti tomu v zemině , pokud je vmíchán ve formě prášku, Mineral magic podporuje růst mikroorganismů a pomáhá vytvářet prostředí pro extrémně silné a zdravé rostliny.

Tak že to tam hnedka jdu nalít zrovna zalévám.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 02-08-2017 v 18:02 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 249

Jojo, moc tomu ale neverim , pac to neobsahuje call mag.
Ale jako minealni doplnky to muze byt treba dobry.
Myslim ale ze to ma.hodne horciku ,coz neni na skodu , ale nikde nepisou davkovani do pudy.
Mozna bych to striknul na list.
Co jedes za hnojky ? Tys nekde psal ze jedes organiku ?
Osobne bych ph zvednul na 6.5 a podle me to i trochu vypada na nedostatek fosforu nebo drasliku, nebo obojiho.
Upravujes nejak vodu nebo sinto stahnou hnojky ?
Edit, ted ctu ze to ma horcik .

Naposledy upravil Bitir 03-08-2017 v 07:56 AM

Old Post 02-08-2017 v 19:17 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 250



Mam skoro pred kosou a najednou mi zacla jedna palice jakoby rezivět, myslel sem ze je spalena od svetla(presto ze jine sisky byly i blize). Svetlo sem zvedl ale problem se zacal rozsirovat, dnes sem musel cely vrsek salamku usmiknout(rvalo mi to srdce). Muze to byt plisen ? Docela bojuju s vysokou vlhkosti..

Naposledy upravil mamdomaejkej 12-11-2017 v 20:36 PM

Old Post 12-11-2017 v 17:08 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voldi
Nový Člen

Karma uživatele voldi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 251


Ahoj, nikde sem nenašel tak se ptam tady. 2/3 palic se mi ke konci zbláznili a vyjížděj nový tenký palicky, je to chyba ve výživě, nebo v něčem jiném???

Old Post 02-03-2018 v 16:20 PM
voldi je offline   Profil uživatele voldi   Find more posts by voldi   Foto galerie člena voldi   Click here to Send voldi a Private Message   Add voldi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stevensonX
Nový Člen

Karma uživatele stevensonX - 14% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 252

citace:
Původní příspěvek od mamdomaejkej
Mam skoro pred kosou a najednou mi zacla jedna palice jakoby rezivět, myslel sem ze je spalena od svetla(presto ze jine sisky byly i blize). Svetlo sem zvedl ale problem se zacal rozsirovat, dnes sem musel cely vrsek salamku usmiknout(rvalo mi to srdce). Muze to byt plisen ? Docela bojuju s vysokou vlhkosti..



To je pleseň sivá, teraz už len rýchlo obrať a usušiť.
Keď pestuješ model náchylný na pleseň palíc, tak preventívne na začiatku 7 týždňa postriekaj Teldorom 500SC

Old Post 15-06-2018 v 08:06 AM
stevensonX je offline   Profil uživatele stevensonX   Find more posts by stevensonX   Foto galerie člena stevensonX   Click here to Send stevensonX a Private Message   Add stevensonX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 253

Ahoj, potřeboval bych poradit čím to mlže být ? světlo je cca 50cm od kytek, teplo v boxu se nedostane nad 30 přímo pod světlem, vlhkost cca 40% občas kolísá PH a EC mám 1 prosím o radu díky

Old Post 29-10-2018 v 11:35 AM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 254

poradil by mi někdo čím to může být

Old Post 30-10-2018 v 09:16 AM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 255

kruxyy: EC 1 je docela dost na takové malé potvůrky. Já první týden dávám jen vodu s EC cca 0,3 - 0,4. Jinak se mi okamžitě začnou pálit. Až potom co se trošku vzpamatují z přesazení tam prcnu trošku hnojiv na růst. Ale popravdě co jedu Willmu tak EC mi už nejde přes 1,2. Jinak se jednoduše spálí. Aspoň u mě to tak frčí.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 30-10-2018 v 21:33 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vickers
Stálý Člen

Karma uživatele vickers - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 256



citace:
Původní příspěvek od voldi
Ahoj, nikde sem nenašel tak se ptam tady. 2/3 palic se mi ke konci zbláznili a vyjížděj nový tenký palicky, je to chyba ve výživě, nebo v něčem jiném???


Mám stejný problém! Přišel už si na něco?

Old Post 26-03-2020 v 18:28 PM
vickers je offline   Profil uživatele vickers   Find more posts by vickers   Foto galerie člena vickers   Click here to Send vickers a Private Message   Add vickers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4423030 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív