Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » //3x Jack 47 // 242W COB-LED // Biocanna // Hlína //
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Organika //3x Jack 47 +1 Aurora Indica// 242W COB-LED // Biocanna // Hlína // Příspěvek č. 1

Tak je tady další Kolo...

Zdejší Matkař mi zařídil řezy tudíž za cca 7 dní už budou u mě pěkně felit v Hlíně...

Rozhodl jsem se pro 3 kusy na plochu 120*60 v 3x 11Litrových květináčích ...
Hnojky pojedu se spokojeností a zkušeností BioCanna : BioRhizotonic BioFlores BioVega BioBoost !

Za hlínu jsem zvolil biobizz Light mix..

Skřín Home Made z OSB desek
Brzy se těšte na Update

Vegetační Fáze pojede pod MarsHydro 480 ( nějakých 120W rusotvá fáze nějakých 192W květová Ale to nás nezaujmá protože na květ tam vrazím LED VERO 29 242W což si myslím budeparadní Setup na tuto plochu pokusím se opět 3 kytky parkrát zaštípnout rozvětvit do sítě a přepnout

Naposledy upravil LinChi 01-08-2017 v 12:18 PM

Old Post 27-07-2017 v 12:28 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 2

Ahoj,jak dlouho cca plánuješ růst, ? měsíc dva ,-) nb to rozhodnes v průběhu dění.. jinak sledoval sem minulý grow.. aaa neříkám nic,rozhodně palec nahóóru.

Old Post 29-07-2017 v 08:09 AM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 3

zatím vždy přepínam podle toho jak se situace vyvíjí... tentokrát budu bojovat s tím abych udělal jen vrchní plaice žádne spodky a žádne malé zmetky.. prostě jen Pořádne TOP granáty.. Určitě ještě budu tvořit homemade síť do mýho novýho boxu.. protože takový rozměr asi nebude..
poslední kolo sem přepl dost pozdě i když mě to nevadilo uroda byla top top ! a furt chutná skvěle..

BTW děkuju za sledovaní snad se někdo z toho i něco přiučí.. jinak jak zase chodím po kamaradech po venku .. tak sem našel box 3*2 metry.. na bytě u kamošky.. Což je hec.. ale dovnitř mě nepustila .. ve frýdku sem pak naradil na kámoše se boxem 80x80*160 s 4koulí sodou prostě .. svět growers je větší než jen tohle maličkatý forum

Old Post 29-07-2017 v 10:31 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 4

ČR. Je mala zem ,ale ver ze v poctu pestovani sme na vrcholu retezce

Old Post 29-07-2017 v 10:40 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 5



tak tam ještě přibyde jedna malá ze semínka včera sem dal klíčit naštěstí bude jen v malém 3,5 litrovém květináčku prostě taková bonusovečka maličká mám to vymyšlený.. už se těším až začneme s ženou po výplatě vytvářet homemade Síť na podporu stonečků a ták zítra jedu pro řezy a zajedu si i pro tu hlínu konečně !



tak finální setup Ready na První kolo
takže docela vlhkost na to že tam větrám v kuse a box je naprázdno ..

takže nějaký rady na rozběhnutí skříně.. ? ještě mam cca 24 hodin na upravy !

Naposledy upravil LinChi 01-08-2017 v 18:54 PM

Old Post 01-08-2017 v 12:20 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 6

nějaký rady na to jak to ještě upravit ?????

Old Post 01-08-2017 v 18:54 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 7

Dopíšu setup... takže :

Skříň .. 120x60x200 cm (OsbDesky 18Mm) natřeno na černo z venku
( více info:http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1 )

Slunce:

Na Růst: bude mars hydro II 480 ( 120Wrealná spotřeba > epiled 5W čipy ) čínapanel ale na růst stačí parádně..
hlavně spotřeba není tak velká a setřím si dva čipy na Veru

Na květ :SPIDER VERO 29 4xCOB-LED + 10 Osram Oslon Red 242W celkem

Odtah: vents TT 100 (uplný zakaldní slaboch ale stačí )

Přítah: passiv podpořený lehce jedním PC fanem

Vítr tvoří 2-3 Klipsnový Hurricane Vetilatorky 15cm 30W přemýšlím jak udělat jeden velký větrák do skříně aby tam byl pořádný vítr... to snad časem nějak vytuním nejlíp na květové Období !

Hlína BioBizz LIGHT MIX

Krmení: Biocanna 4 složky.. Rhizotonic boost flores vega (vše bio)

Voda: vždy odstátá min. 24hodin.. Ph.. bude stabilně 6,5 celou dobu ( teda aspon se budu snažit) ale už vím že tohle složení mi dovolí hodně chyb ..(samosebou nechci chybovat )

kdyby bylo třeba něco dopsat určitě se neboj napsat

Naposledy upravil LinChi 01-08-2017 v 19:08 PM

Old Post 01-08-2017 v 18:56 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 8

Já bych jen asi,si trošku rypnul do té kabeláže ve vnitř..to se mi docela nelibí a raději bych to videl mimo stan :-D ale každeho věc

Old Post 01-08-2017 v 20:28 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 9

bohužel by to bylo už zase moc nenápadné kvuli 3 kablíkum k hydru bych musel dělat poličky navíc boční díry a to už by byla piplačka.. věřím že takhle to zvládnu .. jediné co mužu uudělat je ted jak to mám zapojené udělat jakby lišty z kartonu obaleneho diamantovkou a pěkně zakrýt uličky.. mě se zase líbí že je to jen dřevěná černá skříň se zrcadlem a je to co nejvíc nenápadné a že mám právě všechno uvnitř

Naposledy upravil LinChi 01-08-2017 v 23:15 PM

Old Post 01-08-2017 v 21:32 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 10



Tak vybavička na toto kolo

Old Post 02-08-2017 v 16:49 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 11

tak řízky jsou doma.. uvidíme co udělaj moderatoři s tímhle threadem.... páč mám uplně jinej model než sem chtěl ale to vubec nevadí

Old Post 02-08-2017 v 20:00 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 12

Ty nemáš strach že se vevnitr neco muze vysrat a třeba to zhoří? :-D Tyjo,smekám.. kolik si platil za ty hnoje celkem?

Old Post 02-08-2017 v 20:58 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 13

hnoje ani nevím mám už je dma dlouho a jen dokupím co chybí ale počítej každá lahve cca 500 jinak mám strach .. ale kdo se bojí nesmí do lesa ne ?

Jinak .. když domu donesu řízečky.. nevadí jim pár dní 24/0 světla.. ? prvních 48 hod. třeba.. nebo je to blbost ? protože nevím jak na ně svítí matkař

Old Post 02-08-2017 v 21:09 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 14

Rast mozes ist bez problemov 24/0. Predpokladam ale ze matkarov ktori svietia 24/0 nebude vela .

Old Post 02-08-2017 v 21:31 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 15

Já myslím,že nevadí,někdo tak jede,někdo ne,já třeba dám klona do kokosu a jedu hned 18/6

Old Post 02-08-2017 v 21:45 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 16

Zakorenuju rezy pod svetlem 24/7 takze na klid, nez je presazuju, tak sou po vyhozeni korenu jeste tak tyden v prckarne . Takze urcite nevadi.

Old Post 02-08-2017 v 22:11 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1115990 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív