Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Můj první indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
STR8
Nový Člen

Karma uživatele STR8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 3 

Hydroponie Můj první indoor Příspěvek č. 1

Zdravíčko přátelé,
chci rozjet svůj první indoor s tím to setem.

-Homebox Evolution R240 - 240x120x200cm
-Waveflector XXL Vegagreen 2ks
-Maxibright Digilight Pro Max elektronický předřadník 600W, 400V se čtyřpolohovou regulací 2ks
-Výbojka GIB Lighting Pure Bloom Spectre HPS XTreme Output 600W 2ks
-Sunmaster 600W MH 2ks
-Ventilátor KSA U 200mm/850m3
-Pachový Filtr Can-Lite 800 m3, příruba 200 mm
-Ventilační potrubí Sonoline PLUS 203 mm
-GHE Dutch pot systems DPS Hydro 2m2
-Zvlhčovač Supermist 8L
A dále samozřejmě háčky na světla PH a EC metr, meřiče teploty a vlhkosti, rockwool kostky a keramzit, časovač na světla (nevím jestli by se náhodou už nehodil nějaký rozvaděč), male ventilátory dovnitř do stanu (nevím kolik a jak velké).
A otázky zní Bude tento set fungovat? Neměl bych nějaký produkt vyměnit? Např.: hydrosystem? jeho rozměry: 237x100x67cm není 67cm hodně do boxu který má 200 cm? Nevyplatilo by se mi koupit nějaký LED systém místo toho co tam mám vypsaný?
Předem děkuji za rady mistři groweři :-)

Old Post 26-07-2017 v 20:52 PM
STR8 je offline   Profil uživatele STR8   Find more posts by STR8   Foto galerie člena STR8   Click here to Send STR8 a Private Message   Add STR8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 2

Místo toho hydro systemu bych vzal Amazon 2x a ušetřené peníze bych vrazil do lepšího stinítka od Adjust a Wing,prutok pachového filtru vol vždy vetší než je ventilator nebo aspon at je to stejné

Old Post 26-07-2017 v 21:17 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 3

Bude to fungovat, záleží jak si šikovný. Někomu se podaří udělat už při prvním kole pěkný výsledek a někdo se trápí i po roce. Ještě, že je tady ten grower.cz. Tady najdeš 99% odpovědi, ale zkušenosti musíš nabrat sám.

Old Post 27-07-2017 v 06:30 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

ahoj.
Ja bych sel na 100% byt tebou do cob-led .
Mel jsem ve svem prvnim kole hodne problemu v lete s teplotou s HPS.
Ted mam led-panel a nejvyssi spokojenost.

Krome toho s HPS musis byt docela zkuseny aby vysledek byl kvalitni a zaroven vahove uspokojitelny.
Poslal jsem ti odkaz na svuj prvni a druhy pest abys dokazal posoudit rozdily, nakonec se nemusis spolehat na to co ti radim ale podivej se i na jina vlakna aby to bylo objektivnejsi.

Jesli jeste nemas zadne indoor zarizeni a jsi v indoor uplny novacek (za coz se nemusis vubec stydet,kazdy nekdy zacinal) tak nejvyhodnejsi je urcite LED ale pozor na cinu!

Doufam ze pak budes ve vlakne pokracovat jak pest probiha a co si nakonec poridil. :-)

Hodne stesti !

Old Post 30-07-2017 v 10:37 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 5

Čauko,

podlě me je jednoduší HPS než LED ... Přece jenom má to větší sílu obecně, pod HPS většinou uděláš lepší výnos než pod LED pokud ti jde o tohle... Samozřejmě LED na do začátku výhodu, že moc neřešíš, jak moc to topí atak. Ale co se týče, že na HPS nemusíš mít extra zkušenosti.

Ono celkově se světlem nemusíš mít tolik zkušeností, jako s hnojením, upravou vody atak. Nemyslím to zle, ale nevím jestli je fakt LED jednoduší než HPS na začátek.

Old Post 01-08-2017 v 02:44 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 6

broot.. nehaj tady starou HPSku... kdo jíí má at ji používá.. ale nováčkům doporučím led panel.. s COBLed čipama... a nic neřešíš.... pověsíš zapojíš kabel do hodin a jedeš... žádný předřadník teplo nic.... nemyslím si že led je špatný pro začátečníka.. naopak bych jí mu doporučil než se jebat se sodou předřadníkama.. atp... navíc.. ušetřit pár stovek na elektřině je taky super.. jestli pálíš přes 400W jen za sodu s předřadníkem.. a nebo pálím pod 400W s celým boxem.. na G/W nehraju .. to nemá co dočinění se světlem.. ale s Modelem hnojivama půdou vodou zkušenostma zastřiháváním atd atd atd světlo je jen pár procent.. a jestli někdo chce tvrdit že soda vyjde levněji tak si to spočítejte ještě jednou .. myslím že když koupíš kvalitní panel tak zapatíš pořádnou pálkou .. ale kvalitní elektromagnetický předřadník taky není levný a ve finále s kvalitním reflektorem si na stejné nebo hodně podobné ceně.. ano HPS je tady dlouho a kvalitní výkony podává do dnes.. ale Nástup Led už je tady

Old Post 01-08-2017 v 07:29 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 7

Zdary. Když vzpomenu na své a kamarádovo začátky, tak já začal na úsporce 200w a vše šlo, neřešil jsem výšku světla, nemusel řešit teplotu v boxu a i vlhkost se dala snadno udržet. Pak jsem přepnul ( mezitím tady hodně vyčetl ) a nasadil HPS.
U kámoše to bylo trochu jinak. Začal rovnou s HPS a to byl průser. Narozdíl ode mne se "studiu" nevěnoval, celkově i s out neměl zkušenosti a tak to i vypadalo. Několik kytek upekl, pak je zas téměř vysušil na stojato, pak zas rychlo sháněl silnější odtah, atd.
Kdybych to tedy shrnul, pro začátek nějakou úsporku s kloudným výkonem ( ne 20w ), a pak HPS. Na LED bych zatím​ kašlal, je to drahá sranda a pokud člověk nemá zkušenosti, tak se bude tak jako tak ze začátku trápit
Pítr

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-08-2017 v 07:33 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 8

Vždy budou zastánci HPS a zastánci LED. Já patřím mezi vyslovené zastánce LED. Má to velké plus v tom, že to moc netopí v porovnání s HPS. LEDky pak nemusíš mít daleko od kytek. Klidně je můžeš mít 5-10cm od vrcholků a nic se neděje. Pálíš do nich pak světlem v desítkách kLuxů a i takový 20W malý panýlek dobrých LED dokáže přesvítit i silnou ale vzdálenou HPSku. Navíc velké plus je v tom, že kytky nemusí mít jenom jeden zdroj světla ale LEDky můžeš pověsit do různých míst skříně. Tím zajistíš mnohem lepší a efektivnější prosvit kytek. Já se svými šesti panely, každý o 10W jsem sklidil v mém prvním indoor kole krásných a pěkně zhulujících 90g suchého, tedy 1,5gramu/W.
Teď možné nevýhody. Nevím jestli je to jenom můj problém nebo problém LED obecně ale celkem dlouho to pod mýma LED kvete a zraje. Další výhodu nevýhodu vidím v tom, že pod mýma LED to moc na velkou vzdálenost nevoní. Krásná vůně se uvolní až po doteku, to je pak slast.
Takže za mě osobně určitě LED ale i s HPS budeš jistě spokojený.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 01-08-2017 v 07:48 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 9

Pokud jsi lufos a máš špatné geny, tak můžeš svítit 1000w hps nebo 1000w led a stejně vypestujes velký prd.
Přes 10 let pod sodou a teď 5 let experimentuji pod různými led a už bych se k sodikovce nikdy nevrátil.
Veškeré plusy jsou pro led(ale kvalitní led ne čínské hujdy)

Old Post 01-08-2017 v 11:52 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 10

Ale hovno fikusy.
Uz nevim co to bylo za kluka , ale taky jel 10 let pod sodou, prihlasil se na grower, udelal thread a s par radama od mistnich si sahnul skoro na g/w .
Pred rim delal kolem 400 az 450. Diky tomu ze nebyl lama a nechal si poradit udelal hned o 200g vic.
Tim nechci rict ze ledky sou spatny, sam je jednu, ale hps ma svoje kouzlo a krasne nasviti 150x150cm.
Nekomu to sedne nekomu ne , ale 75% casu v roce je lepsi jet pod hps.

Old Post 01-08-2017 v 12:31 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 11

Navic solidni set hps sezenes do 8 tisic.
Solidni ledky s trochou prace za 15 tisic o stejne watazi.

Old Post 01-08-2017 v 12:32 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 12

Ať si každý pěstuje pod čím chce!!!
Hovno je hovno a hovno je u mě stará HPS kde se nemá už kám dál posunout.Fizikální zákony nezměníš ani ty Bitir. Včera jsem byl u klučiny co udělal pod 400W led světlem 890 gramáču.
takže přes 2 gramy na watt.Takový vysledek pod HPS nikdy neuděláš.
Ende
A to v blízké budoucnosti se ledky posunou o 30% v lepší účinnosti.

Old Post 01-08-2017 v 18:43 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 13

Jak vypada kvalitní LED setup? třeba okolo 600-700w ? Nějak jsem se o LEDKY nezajimal,až ted mě co cinklo poslední dobou,kdyžtak někdo PM,at to tu nezasíráme.

Old Post 01-08-2017 v 20:40 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 14

Proc myslis ze se to neda s hps udelat ?
To neni o fyzice ,ale.o zkusenostech a kvalite , tys delal test s nejakou sodou ,nejakym predradnikem a hobby stinitkem , nevim jestli.jsi slysel o DE vybojkach a trochu lepsich sinidlech a ver ze tam je rozdil kurva velkej ,takze hps se posunula o dost dal,
Jen lidi to nekoupi kdyz to stoji 15 tisic .
Ja ledky nezatracuju , ale hps nepatri do srotu s dlouho tady jeste bude.
Tech 900g ti moc neverim, ale budis.
Edit, navic nechapu proc se porad honis za nejakyma pomerama , o tom sakra pestovani vubec neni , mel by sis navic uvedomit ze pokid jedes jedno svetlo tak rozdil mezi 400w led a 600w hps v provozu je drazsi jen o par stovek za celej pest.
Kazdej si to dovede spocitat pokud neni lama.
Ja mam ledky jako konicek a rad zkousim novy veci , suma sumarum ,slaba wataz se mi neosvedcila , na 600w hps se nechyta ani nahodou.

Naposledy upravil Bitir 02-08-2017 v 14:56 PM

Old Post 02-08-2017 v 14:42 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 15

Každý na to máme jiný názor.Já se za poměrama dávno nehoním(to jsem viděl u dobrého kamaráda),ja jedu pro radost a né na kšeft a v tom je to kouzlo něco objevovat nového a když to funguje ,tak proč se nepodělit s ostatníma.
milion lidí milion názoru.
Já prostě píšu jen svůj názor a po tom co jsem vše vyzkoušel a mám to zdokumentováno,tak si myslím,že jiná cesta než moderní technologie není.Znám pár kluků co nedá na HPS dopustit a u pivka si vyměnujem názory,ale to je snad dobře ,né.
Nebudu to tady zasírat blbostma ,tohle už je jiné téma ,které patří do jiného příspěvku.

Old Post 02-08-2017 v 15:55 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 16

Ok. Ja ti ho neberu , jen me vadil nazor na hps , protoze jsem si jistej ze ji roznu i po 20 letech

Old Post 02-08-2017 v 16:11 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2022 - Pomoc.. první indor ..díky - 2 odpovědí
11-04-2021 - Semena indoor - 1 odpovědí
09-04-2021 - Začínám první pěst (indoor) - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6493850 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív