Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10xSSH, aneb hlína vs kokos a minerální hnojiva vs domácí slepičince
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 33






47. den květu

Dneska poslední zalití hnojkama - EC 2,15,
předtím 23.7. EC 2,8
předtím 21.7. EC 2,4
předtím 19.7. EC 3,0
předtím 17.7. EC 2,7 jak jsem psal.

Dával jsem schválně nepravidelný dávky, mám z toho nakonec lepší pocit... Konečky některých listů jsou netknuty (nevadí jim to vůbec) a u některých kytek jsou listy spálený pomalu až ke stonku (doufám, že až je budu stříhat, že vypadaji z paliček, nechci pokuřovat suchý, spálený listí.. ) to se ale děje hlavně u kytek, který jsem "podělal" tim BIO hnojenim a jsou v hlíně, ty to odsraly nejvíc, vypadá to "až bídně", z fotek hned poznáte, který to jsou a ani se nemusíte koukat na plánek, kde je jaká kytka..
Myslim si ale, že to bude spíš nějaká nemoc z těch hnojiv, dělo se jim to už i přitom BIO hnojení a přehnojením to nebylo, aspoň mi to tak přijde. U těchto kytek jsou taky paldy podstatně menší!

U ostatních kytek, který jsem hnojil od začátku minerálníma hnojivama pozoruju zatím tohle:
Hlína vepředu vlevo: největší palice, poměrně spálený listy
Hlína vzadu vlevo: řekl bych stejně velký palice, spálený jen konce a měla brutálně vysoký "větvičky topů"
Kokosy (jsou na tom stejně): možná, možná o MALILINKO menší palice jak u hlíny, ale podstatně méně, skoro vůbec spálený konce listů nebo listy...

Nechci dělat závěry, ale logicky mi z toho vyplývá, že by to zvládlo i víc hnojiva, když to zvládla skoro i hlína a udělala (asi o mikrometřík větší) palice...

Jinak nemocná holka, co žloutla a umírala se srovnala, ale jako u ostatních hnojených bio, palice jsou prostě podstatně menší...

Pár fotek:

1. foto celek (vlevo vzadu jsou vidět ty "větvičkový topy" )
2. foto celek (vlevo jsou vidět ty hodně spálený listy u palic kytek v hlíně, původně hnojených bio)
3. foto celek za světla
4. foto spodků, který jsem namátkově na ukázku obral, abyste viděly, že takových je mraky, i když to nevypadá a nejsou prosvětlený :/ Bude jich fakt mraky, myslim tim fakt mraky... :/ Ale to neva, to k tomu patří, nejde utrhnout každý neprosvícený spodeček
5. fotky "větvičkových" topů, který rostou palicím téměř u všech kytek, jakmile je palice nadprůměrně velká.. . jsou zbytečný, ustřihl jsem je

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 25-07-2017 v 17:28 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 34






1. a 2. fotka
Spálený listy kytky v hlíně původně hnojený bio... :/ Snad se to při ostřihání nenalepí na paldu, abych to nekouřil, protože to nejsou právě jen konce, ale je spálený téměř celý. (a určitě i kdyby ne teď, tak to ještě za těch 13 dnů k tomu stonku dojde a bude celý...)

a teď to hezčí

3. detail paldy kytky v hlíně vlevo vepředu (od začátku hnojený minerálníma)
4. detail paldy kytky v hlíně vlevo vzadu (od začátku hnojený minerálníma)
5. detail paldy kytky v kokosu (od začátku hnojený minerálníma)

27.7. začínám prolévat týden final solutionem a ke konci, jak to vyjde ještě cca 2 zálivky čistou vodou, v neděli 6.8. musím sklidit. Vím, že by to klidně sneslo, aspoň to tak zatím vypadá, ale nedá se nic dělat... Holt toho bude o trošičku míň a nebude to aspoň stone. (i když kolikrát jsem sklidil o dost dřív a bylo to stone jako prase )

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 25-07-2017 v 17:38 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 35






A je to.

Dnešním dnem končí tenhle seriál. Kdybych měl čas, tak to ještě tak 10 dní nechám, ale musel jsem sklidit, protože odjíždím pryč. Je to škoda, protože ještě pořád nakvétaly další a další satelity a takhle nestihly zmohutnět a dozrát, ale to se nedá nic dělat.

Holky jsem zaléval obden celkem týden s final solutionem a pak 2x čistou vodou.
SSH musím pochválit za odolnost proti plísni a taky matkaře, ani jedinej kousíček nebyl plesnivej, to se mi ještě nikdy nestalo....

Některý paldy byly zralejší, některý míň... Palice jsou zajímavý, jsou to takový spíš "věžičky", jako ty topy, jak jsem střihal a pekelně dlouhý, než aby to bylo hustý, tvrdý a kompaktní jako u ostatních modelů... Tím pádem jsou palice hodně vzdušný, možná i díky tomu se nechytla plíseň.

Stříhaní příšerný, od půlky jsem prděl na spodky i středy a bral jen to, co po usušení bude něco vážit a z čeho něco smotám a co je zralejší, bylo to hroznejch asi 6 hodiny... :/ Sice jsem se připravil třeba dohromady o 30g, ale vážne sem na to už neměl nervy...

Můj odhad je tak 400g, za což bych byl rád, ale uvidíme, duležitější pro mě je, jaký to pak bude

A teď fotky

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 06-08-2017 v 21:31 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 36






A tady pár detailů palic. Ve směs ale byly menší, nebo aspoň to, co jsem použil, vzdušný, lehký a světlý spodky jsem vyhazoval...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 06-08-2017 v 21:40 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 37

Jojo,stříhání je hnus,kolikrat s ženou nakonci to taky prdíme a ojebavame co se da mě se to líbí , ssh mám rád , když to sním dobře umíš tak uděláš ranec , když jsem ho měl poprvé tak jsem nejel žadný experimenty a nechal topovky, gramofony nehorázný , ke konci jsem musel kupovat bambusy abych to privazal jak to bylo těžký a každá kytka snad ležela , já tam vidím 470

Old Post 06-08-2017 v 22:01 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 38

Přesně, taky mě to těžce nebaví, je to hrozná jebačka. Kolikrát jsem tak zoufalej, že bych se na to nejradši vyprd úplně a už ani nikdy nepěstil, kvůli tomu stříhání Aspoň si pak o to víc užijeme odměnu

Chtěl jsem to původně ještě nějak shrnout, ale k žádnýmu závěru jsem nedošel, protože ty palice rozdílný tolik nebyly ani ve velikosti, ani v tvrdosti ani pocukrovanosti... Je to zajímavý, každá ta kytka byla "svá"... Osobně se ale asi přikloním k hlíně

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 07-08-2017 v 10:22 AM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2628780 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív