Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » new indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Break82
Nový Člen

Karma uživatele Break82 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 20 

new indoor Příspěvek č. 1

Zdravim všechny growery, mám nevyužitou vytapěnou garaž, a přemýšlím o pokus o indoor v zimě.

Postavím 3 stěny Boxu kradiátoru s termo regulací.Něco už mám načteno, ale na hydro si netroufnu takže klasika kokos, už jen kvůli PH. Chěl bych nejakým zůsobem jet na LED fulspecrum....avšak v tomto případě bych musel jedine auto holky, což na indoor není idealní....je to tak ?

Díky

Old Post 21-07-2017 v 12:15 PM
Break82 je offline   Profil uživatele Break82   Find more posts by Break82   Foto galerie člena Break82   Click here to Send Break82 a Private Message   Add Break82 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 2

Ahoj,

garáž už zní jako větší projekt, co to u tebe znamená LED fullspectrum? jedná se o ty fialově svítící mr_ky z aliexpressu třeba jako je mars hydro? V případě že ano, a v případě že se pro ně rozhoduješ kvůli ceně volil bych radší sodík. Jestli chceš koupit řešení co ti vydrží pár let a chceš dopřát rostlinám to nejlepší je jasná volba jakýkoliv LED světlo s čipem Vero29 3000k 90cri, to ti poslouží velmi dobře jak v růstové tak i v květové fázi.

Moc nerozumím tomu proč bys musel jet automaty - rozvedeš to?

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 21-07-2017 v 12:29 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Break82
Nový Člen

Karma uživatele Break82 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 3

Automaty jsem myslel kvůli tomu fullspectru a nemožnosti přepnutí na květ. Jedine po dobu rustu svítit nečím jiným...pletu se?

Old Post 21-07-2017 v 12:39 PM
Break82 je offline   Profil uživatele Break82   Find more posts by Break82   Foto galerie člena Break82   Click here to Send Break82 a Private Message   Add Break82 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Break82
Nový Člen

Karma uživatele Break82 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 4

LEdky kvůli odběru..prostor tam je tak do budoucna

Old Post 21-07-2017 v 12:45 PM
Break82 je offline   Profil uživatele Break82   Find more posts by Break82   Foto galerie člena Break82   Click here to Send Break82 a Private Message   Add Break82 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 5

na květ se přepíná změnou periody svícení, počítej s tím že když zvolíš "fullspectrum" tak oproti sodíku neušetříš, spíš naopak, pokud zvolíš kvalitní LEDky tak se tí investice vrátí cca za 2 roky, proto sem se ptal, jestli to pojedeš jenom na zimu nebo jestli to vidíš na dýl :-) jinak poměr cena výkon je asi nejlepší na trhu toto: http://alucraft.cz/kategorie-produktu/diy-sety/ troufám si tvrdit že poskládat to zvládne každej kdo si aspoň jednou skládal počítač (aplikace teplovodivé pasty) nebo ten kdo se toho nebojí

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 21-07-2017 v 13:02 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Break82
Nový Člen

Karma uživatele Break82 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 6

Už je mi to jasný ... dám na Vás proste kdyz led tak jedině Vero29 3000k 90cri, a proste si panel postavím sám ... toho se nebojím

Old Post 21-07-2017 v 13:14 PM
Break82 je offline   Profil uživatele Break82   Find more posts by Break82   Foto galerie člena Break82   Click here to Send Break82 a Private Message   Add Break82 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 7

LED kvůli odběru ? ... Taky záleží kolik chceš mít +- výnos... Jestli chceš třeba jen 100-200g, tak si kup 125/250W lampu a ušetříš peníze a kytkám se bude i tak perfektně dařit když se o to budeš starat... LEDky ti spotřebu neušetřej. Takový ty věci že 100W LED nahradí 12 000W (nadsázka pro ty, které to právě nadzvedlo ze židle) HPS jsou pasé, už několikrát se to prokazovalo, že je to blbost.

Nekoukej moc na odběr, ale spíš kolik bys chtěl mít pro sebe sklizeno

Old Post 24-07-2017 v 23:13 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 8

To teda ušetří a ne že ne nebude na polovině ale třeba na 2/3 co sodik plus to teplo je sakra rozdíl a nesvítí to po všech čertech ale dolu vůbec bych se toho nebál valí to pod tim úplně v pohodě krom toho že u sody akorát vymenis lampu kdežto zde bys potreboval nejlíp dvoje chipy růst a květ ale pojede to i pod tou 3k jak fik
Sodik je sodik ale prostě dnes už jsou ty chipy konkurenceschopny akorát to neni levná sranda vona i ta soda se slusnym stinidlem a predradnikem neni za hubičku
Samo jsou led a led nejakej mazar to je dobrá parodie ale taková veruna uz je jinej level akorát se mi vůbec nelíbí ty optiky co na to každý sere zlatý stinidlo prijde mi chujovina zavírat něco co topí pod pokličkou

Naposledy upravil anon383596 25-07-2017 v 06:32 AM

Old Post 25-07-2017 v 05:59 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2021 - Semena indoor - 1 odpovědí
04-11-2019 - První Indoor - 14 odpovědí
02-10-2017 - Můj první Indoor. - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0267610 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív