Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
achym
Nový Člen

Karma uživatele achym - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 14  

Obecné Sklizeň pod mikroskopem Příspěvek č. 497

Zdravíčko,
rád bych se ujistil . Mám auťák royal dwarf a podle "popisu produktu" bych k dnešnímu dni měl sklízet, ale nezdá se mi to .. Pokud by podle fotek někdo dokázal zhodnotit a říct, zda mám čekat a nebo sklízet budu velmi vděčný. Případně pokud mám znovu vyfotit přes mikroskop, ale nějak lépe ?

http://achym.rajce.idnes.cz/44/#IMG_20170716_154724.jpg
http://achym.rajce.idnes.cz/44/#IMG_20170716_165708.jpg
http://achym.rajce.idnes.cz/44/#IMG_20170716_165805.jpg

Berry.

Old Post 16-07-2017 v 19:19 PM
achym je offline   Profil uživatele achym   Find more posts by achym   Foto galerie člena achym   Click here to Send achym a Private Message   Add achym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 498

Moc dobre to nevidet, ale ak budes mat 80% mlecnych 20% jantar, sekni to.

Old Post 16-07-2017 v 19:33 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
achym
Nový Člen

Karma uživatele achym - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 499

Resp. vůbec se nemám orientovat podle venkovního vzhledu, ale mám se dívat pouze na to, co vidím přes mikroskop ? Takže tomu ještě pár dní dám a budu každý den kontrolovat.
Děkuji.

Berry.

Old Post 16-07-2017 v 19:44 PM
achym je offline   Profil uživatele achym   Find more posts by achym   Foto galerie člena achym   Click here to Send achym a Private Message   Add achym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
colphan
Nový Člen

Karma uživatele colphan - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 500

Urcitě jeste počkej. Nemužes se orientovat tím co píší seedbanky.
Pokud si nejsi jistý, dej si do google třeba " trichome color" a koukni na obrázky. Uvidís tam pěkně to, co psal Maxeaux.

Old Post 17-07-2017 v 08:23 AM
colphan je offline   Profil uživatele colphan   Find more posts by colphan   Foto galerie člena colphan   Click here to Send colphan a Private Message   Add colphan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEDRONIK
Nový Člen

Karma uživatele PEDRONIK - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 17  

Kdy sklízet Příspěvek č. 501


Zdravím, letos jsem si poprvé vypěstoval 3 ks odrůdy kalashnikov.
vše proběhlo bez problému a kvetou už cca. 23 dní.
Chci se zeptat kdy asi sklízet. Konce květů začínají hnědnout.
přikládám foto.

Old Post 17-07-2017 v 15:11 PM
PEDRONIK je offline   Profil uživatele PEDRONIK   Find more posts by PEDRONIK   Foto galerie člena PEDRONIK   Click here to Send PEDRONIK a Private Message   Add PEDRONIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEDRONIK
Nový Člen

Karma uživatele PEDRONIK - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 502


další foto

Old Post 17-07-2017 v 15:13 PM
PEDRONIK je offline   Profil uživatele PEDRONIK   Find more posts by PEDRONIK   Foto galerie člena PEDRONIK   Click here to Send PEDRONIK a Private Message   Add PEDRONIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEDRONIK
Nový Člen

Karma uživatele PEDRONIK - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 503


poslední foto

Old Post 17-07-2017 v 15:14 PM
PEDRONIK je offline   Profil uživatele PEDRONIK   Find more posts by PEDRONIK   Foto galerie člena PEDRONIK   Click here to Send PEDRONIK a Private Message   Add PEDRONIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
insania
Nový Člen

Karma uživatele insania - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 2  

OG LEMON HAZE nirvana seeds Příspěvek č. 504


zasadene do kochlika 22.5.2017.
cca po 3 tyzdnoch presadene a dnes fotene.
Kedz to mozem dat dole? dakujem za rady

Old Post 20-07-2017 v 21:40 PM
insania je offline   Profil uživatele insania   Find more posts by insania   Foto galerie člena insania   Click here to Send insania a Private Message   Add insania to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brrouk
Nový Člen

Karma uživatele brrouk - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 9  

prosím o radu Příspěvek č. 505


Zdravím místní odborníky a žádám o radu.
Chci to na spinkání, koupil jsem si automaty, které jsou na to určené, ale nevím , jestli už je čas na popravu...

Old Post 28-07-2017 v 23:11 PM
brrouk je offline   Profil uživatele brrouk   Find more posts by brrouk   Foto galerie člena brrouk   Click here to Send brrouk a Private Message   Add brrouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brrouk
Nový Člen

Karma uživatele brrouk - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 506

P.S. měl by to být Skunk.

Old Post 28-07-2017 v 23:21 PM
brrouk je offline   Profil uživatele brrouk   Find more posts by brrouk   Foto galerie člena brrouk   Click here to Send brrouk a Private Message   Add brrouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gisanter
Nový Člen

Karma uživatele gisanter - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 6  

Před sklizní Příspěvek č. 507


Zdravím, chci se zeptat na váš názor, kdy mám sklidit. Jelikož odjíždím na 3 dny pryč zítra, tak nevím jestli bude lepší sklidit teď nebo až se vrátím mám ještě 2 kytky které jsou o něco méně dozrálé než tahle. Co říkáte? Předem děkuji moc všem za odpovědi.

Old Post 04-08-2017 v 09:00 AM
gisanter je offline   Profil uživatele gisanter   Find more posts by gisanter   Foto galerie člena gisanter   Click here to Send gisanter a Private Message   Add gisanter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 508

Skus ceknut trichomy pod lupou, ak su mlecne sekni. Btw za tie 3 dni sa moc toho neudeje

Old Post 04-08-2017 v 09:42 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 509

Brrouk: nemáš v tom vršku plíseň? Vidím tam něco hnědého 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-08-2017 v 09:52 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gisanter
Nový Člen

Karma uživatele gisanter - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 6  

Před sklizní Příspěvek č. 510


Jelikož moc přes lupu nevidím jak jsou na tom trichomy posílám vám fotku. Omlouvám se za kvalitu podle mě by to chtělo ještě pár dní nechat třeba z toho něco rozpoznáte. Děkuji

Old Post 04-08-2017 v 12:01 PM
gisanter je offline   Profil uživatele gisanter   Find more posts by gisanter   Foto galerie člena gisanter   Click here to Send gisanter a Private Message   Add gisanter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gisanter
Nový Člen

Karma uživatele gisanter - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 6  

Před sklizní Příspěvek č. 511


Nebo pak ještě tahle

Old Post 04-08-2017 v 12:03 PM
gisanter je offline   Profil uživatele gisanter   Find more posts by gisanter   Foto galerie člena gisanter   Click here to Send gisanter a Private Message   Add gisanter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 512

Gisanter - univerzalna rada - pockaj az vsetky blizny zhnednu a pridaj este tyden (neplati pri anomaliach kedy kytka neustale rasi nove bile blizny - vtedy fakt pomoze len orientace podla farby trichomov)

Old Post 04-08-2017 v 12:26 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2012 - KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - 1567 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1007720 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív