Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavba boxu s LinChim
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 17


Me jde o to ze to.ma rozmety ktere potrebuju ... Vypada to jako skrin na obleceni neni to stan .. hotove boxy jsou moc drahe ale tak vyslo me to asi na 4500... Kdyz nepocitam ze jsem.jednou zadupal diamantovku + cca 3 dny prace a uz se blizim do finishe... Hodne veci sem nasel jak se rika pod posteli takze usetrene

Old Post 16-07-2017 v 16:51 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 18


Jeste ty detaily jako odstranit folii kde precniva ven z boxu ... Ještě parkrat to natrit barvou at je to lepšejší z venku. Ale myslím že už jsem ve finále . Co ma to rikate ?? XD

Tak jdem na seznam materiálu .. bohužel ceny už si dohledejte sami ale tak CCA :

OSB desky 18mm na míru z obi 2200kč
Diamantová Folie 900kč
Barva na dřevo 320kč
Power Tape 200kč
Vruty asi za 150kč
Dveřní panty (4ks) 500kč
Spojky na Desky ( L-ka) 250kč
Lepidlo ve spreji 300kč
madla na dveře 100kč
závory na dveře 25kč
těsnění do oken Typ P 100kč
hřebíky pár kč
silonkové ponožky od ženy ( passivní přítah ) bez bordela

když to vemu kolem a kolem tak to vyjde stejně jako Stan z growshopu ( ten co jsem měl ) nebo obyčejná levná skřín z nabytku já mám ale skříň neobyčejnou a kouzelnou takže Luxus...

Momentálně ten box běží asi dvě hodiny v zakladním provozním režimu na růst není tam Vero ale marshydro 480
Teplota 27-28 nad světlem .. 25-26 pod světlem v urovni větráků
Vlhkost 40% +/-

Naposledy upravil LinChi 17-07-2017 v 13:13 PM

Old Post 16-07-2017 v 17:17 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 19

Máš to pěkné. Já bych na to neměl nervy. Jsem zvědav na tvoje další kolo.

Old Post 16-07-2017 v 19:12 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 20

EEYYY jdu si takhle projít kolem baráku a hele co nenajdu Pacháč zasraný jak prase uvnitř nějaký bordel z travky jako seschlý list nebo stonky DD normálně vyhozené venku před barák tyvole někteří growers so houvada.. naštěstí nejsem jedinej v baráku no

Old Post 16-07-2017 v 19:28 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 21


Dnes pripojen aktivni pritah foto

Old Post 17-07-2017 v 07:48 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 22

Zdary, jeden malý postřeh - ta silonka neni nejlepší, poměrně rychle se zanese prachem. Lepší je prachový filtr do vysavače. Dá se tuším koupit i v metráži 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-07-2017 v 12:42 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 23

to jsi mě zklamal naštěstí je to jednoduše vyměnitelný tak dík za tip

Old Post 17-07-2017 v 13:12 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 24


Tak se blizime do finalee

Old Post 17-07-2017 v 16:24 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 25

Napadlo me ze kdyz vyrabis takovouhle skrin tak to bude asi z duvodu maskovani a jak si tedy vyresil odtahovou a pritahovou rouru, kudy povedou aby nebyla videt a skrin si zachovala svuj maskovaci ucel ?
Jinak kdybych byl u tebe na navsteve tak by me vzivote nenapdlo ze v takovyhle skrini se skryva mala roztomila pestirnicka. Ale lepsi by bylo ji zaclenit mozna mezi ostatni podobny nabytek.

Old Post 17-07-2017 v 19:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 26


Pritah zatim zezadu dira ve skrini a světlo sviti na zed ... Vzduch tocim v mistnosti ( porad vetram .. vzduch jdr volne nad skrin a nasava u podlahy za skrini vše naaranžovane tak aby nebylo nic vidět. na skřín dám nějaké plyšáky a vypadá to nevině

Btw. Myslim ze to zapada. Do prostoru celkrm v pohode

Naposledy upravil LinChi 17-07-2017 v 21:34 PM

Old Post 17-07-2017 v 19:31 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 27

Skvely, jo kdyz si sikovnej tak je to brnkacka.

Old Post 18-07-2017 v 10:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 28


Tak uz muzu prohlasit ze je to.provozuschopne

Old Post 18-07-2017 v 13:19 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 29

Mám tady malej Dotázek ohledně Hnojiv.. Rozhoduju se jestli dojedu prvně hnojiva co mám do Hlíny.. /( BioCanna) nebo ty co mam do NFT .. od advanced Nutrients..

moje otázka zní jasně.. která ze dvou variant dele vydrží načatá v pokojové teplotě na tmavém místě.. ? je lepší prvně dobrat hnojiva do hlíny odpěstovat cca ještě jedno až dvě kola v hlíně .. ? a pak najet na minerální hnojiva.. ?? ono obojí už to nepujde ani se mi do toho znova neche páč je to moc punk

Old Post 19-07-2017 v 11:16 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 30

Zalezi co chces v budoucnu jet , ale organika se ti zkazi driv .
Pokud chces jet uz jen nft a biocanny mas dost ,tak to prodej na bazaru a jed nft .
Jinak bych spotreboval prve hnojky ty co nechcu valit dal a pak uz jel jen jeden system .

Edit, ted vidim ze sis udelal skrin presne na nft

Old Post 19-07-2017 v 12:09 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 31

Vleze se tam uplne stejne 8 x 11litr kvetinac


ale udělám to tak že dojedu ještě kolo v hlíně takže příští týden growshop hlína
Dokupim tam akurát biorhizotonic a jedu 8x 11L itrů květináč .. hydro počká nějakou chvíli hold ještě někde na skříni ale aspon dojedu tu hlínu mám hodně biovega.. te moc nespotřebuju .. bioboost mám tak že ještě kusíček přikoupím možná a flores mám tak akorát na 3tí kolo takže Biocanna spokojenst jak cyp... určitě se k ní budu rád vracet... ale to až nakoupím třeba air pot

Jinak První Posádka bude tentokrát 8x Jack47

Naposledy upravil LinChi 19-07-2017 v 13:43 PM

Old Post 19-07-2017 v 13:10 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 32


Tak takhle vypada 8. Jedenactilitrů v mym boxu
.. je to.idealní. Box na grotan 424 nrbo osm 11ti-litrů.. co.na to.rikate ..myslim ze aj ty svetelne panely jak jsou obdelnikovyho typu tak je to vic ideal.mít box obdelnik nežli čtverec

tanečníci si ujíždíme ted na tomhle tracku

https://soundcloud.com/creamcollective/loud-lost

Naposledy upravil LinChi 19-07-2017 v 16:48 PM

Old Post 19-07-2017 v 16:37 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-10-2020 - Stavba boxu - 2 odpovědí
03-03-2016 - Stavba Boxu aneb 1st indoor - 8 odpovědí
06-09-2015 - stavba boxu - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2974970 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív