Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600 W, kokos, biobizz, první grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Organika 600 W, kokos, biobizz, první grow Příspěvek č. 1

Zdravím,
začala jsem svůj první grow. Jela jsem ze semínek, protože mi šlo hlavně o genetiky a jejich léčebné účinky pro pacienta s rakovinou. Vím, že je to na začátek těžší, ale nebyla jiná možnost.
3× Orange Hill special
3× Critical Kush
3× Ayahusca Purple
Květináče jsou 11 l, naklíčeno v kokosových jiffech.
Substrát Canna Coco Professional, drenáž keramzit 3-4 cm
HomeBox Ambient 1,2×1,2×2, stínidlo Wing Avenger, výbojka Lumatek 600 W MH (pak sodík), odtah tří stupňový 300 m3-600m3-840m3, pasivní přítah
Hnojiva Biobizz - RootJuice, BioGrow, ActiVera, BioHeaven, Alg-a-mic, Fish Mix, BioBloom, Top Max -koukám na doporučení a měřím si ec
Teplota v boxu max. 28°, většinou kolem 25°. V noci kolem 20°, max 23°. Vlhkost mezi 50-60%. Dva ofukové ventilátory.
Zálivka ph 5,8, ec dle stáří.

Naposledy upravil Marianne 21-07-2017 v 11:53 AM

Old Post 15-07-2017 v 10:00 AM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 2


Ahoj, at se ti dari !

co se tyce pH, ja osobne se ridim dle tab. Zalil jsem kytky s pH 6.5 a to se jim libi.. Omylem sem je jednou zalil diky pokazenymu ph metru neco kolem 5.2-5.5 a kytky to hezky schytaly, jsou tam videt na starych listech vady spusobene deficitem (nejspis vseho )

At se vyjadri nekdo, kdo vali hlinu dlouho.. ja se necitim byt v tomhle kompetentni

V hline jedu taky poprve a musim uznat, ze NFT je o mooooooc jednodussi..

Old Post 15-07-2017 v 11:15 AM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

Zdary, Biobizz v kombinaci s kokosem mě zajímá. Budu sledovat 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-07-2017 v 11:51 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 4

Pripájam sa aj ja. Tie modely máš z akej seedbanky? Ako to plánuješ použiť na liečbu po finále?

Old Post 15-07-2017 v 12:28 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 5

Ještě jednou vás zdravím. Orange - Dutch Passion, Critical a Ayahuasca - Barney's seeds
Jde spíše o paliativní péči o pacienta v posledním stádiu rakoviny ledviny, metastazující do plic a kostí.
Takže vaporizováním a ve formě fenixových slz se snažíme zmírnit obtíže jako je nechutenství, nespavost, bolesti atd.

Old Post 15-07-2017 v 12:36 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 6



Přidávám fotky ze 3. dne od zasazení do boxu.

Old Post 15-07-2017 v 12:39 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 7



10. den

Old Post 15-07-2017 v 12:43 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 8



15. den, zkusila jsem to zastřihnout metodou FIM, což teda nakonec úspěšně nedopadlo...střihla jsem asi moc vysoko

Old Post 15-07-2017 v 12:51 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 9




20. den, ještě před odstraněním "fimnutých" topů

Old Post 15-07-2017 v 12:54 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 10



20. den, po odstranění topů...tedy zastřiženo normálně

Old Post 15-07-2017 v 12:58 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 11

Jinak mě trápí odtok, ph a ec odtoku ukazuje vysoké hodnoty.
Když jsem udělala výluh substrátu v destilce, tak ec bylo v pohodě 1,0. Ale Ph 6,5-6,7, zpětně jsem ale zjistila, že ph té destilky bylo 9,3. Tak nevím co si o tom myslet.
Dnes mám v plánu udělat první proplach. Budu ráda za jakékoliv rady a tipy. Moc díky

Naposledy upravil Marianne 21-07-2017 v 11:55 AM

Old Post 15-07-2017 v 13:09 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 12

Když jsem to teď přepočítávala, tak mám chybu ve dnech. První fotka musí být tak z jejich týdne. Už budu vkládat správné stáří, omlouvám se.

Naposledy upravil Marianne 21-07-2017 v 11:55 AM

Old Post 15-07-2017 v 13:35 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 13

Ahoj, zkusím rozpoutat debatu. Předem říkám, že jsem pouze teoretik, sám ec neřeším, jedu substrát, atd. Takže: jako první mi přišlo divné to pH kokosu, ti jsi ho před pestem nepufrovala na správné pH??? Jinak mi nepřijde tak důležité pH odtoku, jako vstupu. Jinak to že rostou pomalu může být těmi zásahy- stříháním. Ale ať se raději vyjádří zkušenější

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-07-2017 v 14:18 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 14

Substrát jsem před sázením provlhčila upravenou vodou. Všude jsem četla, jak má kokos dobré ph, plus že ty prospěšné houby, to taky upravují správně. Takže jsem pak jen zalévala upravenou vodou, kterou vždy měřím. Měřáky jsou nové, nakalibrované. Soudím, že měří správně, protože voda z kohoutku má stabilní hodnoty od začátku.
Jinak kytky vypadají v pohodě. Ayahusca má teď trochu načervenalé řapíky vrchních velkých listů, ale to je možná odrůdou.

Naposledy upravil Marianne 21-07-2017 v 11:57 AM

Old Post 15-07-2017 v 14:44 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 15

ahoj,taky tedka jedu cocos po xx kolech v hline,akorat jsem koupil ugro cocos lisovanej,ale to nemeni nic na tom,ze ph drzi vyborne,leju 5,8 a spodem tece 5,8,ec neresim ikdyz mi hazi vysoke hodnoty,okolo 3 i vice,kytky mi po presazeni z malickych kvetinacku (9x9x10cm) prokorenily velke kvetniky 11 litru behem 3-4 dnu skrz naskrz,podle listu jsem dle tabulky JIDB daval ec okolo 1,5 s kohoutkovou vodou 0,15-0,2 , s tim jak rostou a rychle leti nahoru se mi zdaly svetle,po tech 4 dnech davam 1,75 ec a nic nenasvedcuje tomu,ze by to bylo moc,listy jsou pekne,vsechny kytky krasne srovnane,zastrizene normalnim zastipem......dale co je jine nez u hliny je to,ze hlina se prihnojuje,zatimco cocos je bez zivin a hnojim porad,v kazdem zalevani..... zalivam rucne,tak aby cocos neprosychal,vzdusny je dost a podle casu a prilezitosti zalevam diky tlakovaciho postrikovace 3-4x denne primerenym mnozstvim zalivky,aby nemely kvetniky 25kg naskle vodou,u cocosu je dulezite mit velke mnostvi drenaznich der,aby to mohlo odtekat...........kytky mam doma 14 dni dneska presne, od te doby,co jsem je prevzal od matkare a jsou delicko,radost pohledet......do 5ti dni je prepnu na 12/12 a snad mi usmev zustane na tvari i po dalsich 60ti dnech......kazdopadne to takhle delam poprve a je to jen muj zpusob pesteni,po precteni x vlaken zkusenejsich, jinak nekdo ti tady nahore psal ph 6,5 to je tak mozna pro hlinu, na jinem webu jsem cetl,ze u cocosu davaji i ph 5,2-5,5 a ze tehdy to je ideal....ja se drzim vyrobce hnojiv JIDB kdy udava 5,9.....
a ph na vytoku si zmer tak,ze kvetinac prolejes vodou upravenou a nahnojenou a zmer vytok.....ec i ph a pak to tady napis......at to roste a at se ti dari

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 15-07-2017 v 15:58 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 16

Já taky hnojím defacto s každou zálivkou, zalívám tak, aby trochu vyteklo, pak nechám "vyschnout" do stavu mírně vlhké a zalívám znovu. Ec odstáté vody mám 0,24, ph 8,5. Začínala jsem hnojit první zálivkou 0,4 ec, pak 0,6, 0,8 a naposledy 1,15. Koukám na barvu listů, nehnojím když jsou sytě zelené. Ph zálivky mám vždy 5,8.
Napadlo mě jestli mi nemůže dělat neplechu biobizz s ph minus dry.
Výtok jsem psala, ec vycházelo nesmyslné kolem 2, ph bylo 6,5-6,8, jak u jaké kytky. Udělala jsem proto test ph a ec substrátu, tak jak doporučuje Canna. Destilovaná voda + kokos v poměru 1,5:1, nechat dvě hodiny vyluhovat, přecedit, změřit. To mi vyšlo ec v pohodě 1,0. Ale ph stejné jako odtoku.

Old Post 15-07-2017 v 16:21 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1106490 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív