Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » DRIP pod 120W LEDkou.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od beowulf666
Koupe tohoto panelu sou dneska vyhozene penize a je dobre to tu zminit cte to tady i dost lidi co treba i toto zvazuji z jakykoli duvodu koupit ... je dobre ze si tu dal odstrasujici priklad


Nedávno jsem to koupil, jelikož kámoš dělal v G-shopu, který rušil a nechal mi nový se zárukou od dodavatele za 6 870,-

Peníze jsem na to měl a chtěl jsem to koupit, protože odjakživa jsem chtěl LEDky. Teď pojedu Mazar 120w na růst a sodík 400W na květ.

Jezdil jsem do teď MHčka ale kupovat každý dvě kola nový mě nebavilo, ani mi nejde o peníze, jel jsem MH 250W což je otázka 800. Ale ty LEDky prostě vydrží daleko víc, a ještě se to pod nima krásně větvý (i když oproti MH trochu pomalejší rozjezd).

Takže podle mě, když někdo chce investovat, tak LEDky jsou na růst dobrá volba Ale určitě bych si nepředstavoval , že 120W mi nahradí 400W sodík 120W je prostě 120W , nic víc

A být autorem, ještě zvážím jestli to v květu neprohodit za 400W sodík

Old Post 14-07-2017 v 03:30 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 18

Za 5000 sis mel koupit na rust od frudyho DIY set s 3000k 90cri. Udajne to pod tim roste nejlepe, mel bych tusim 190w s regulaci 50% .
Ale pravda ze pod mazarem se dobre chytnou rezy , ale na rust je to hodne zdlouhavy oproti veru.
Ale vyhoda je ze ti vydrzi hodne dlouho . Good luck.

Old Post 14-07-2017 v 22:06 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 19

Tak takhle to je Díky za info

Old Post 14-07-2017 v 23:45 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zlobivejkluck
Nový Člen

Karma uživatele zlobivejkluck - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 20

Mam ten samej panel, krasne husty keriky se pod tim delaji, i rezy se krasne chytaji uz po 10dnech. Ale na kvet je to na hovno. Zkousel jsem to a proste jak je tady psano je to 120w nic vic nic min. Ale na rust pro jeden box je to super. i kdyz ve 120x120 max 16 kvetniku. A uz to tak tak osviti strany.

Old Post 21-07-2017 v 11:34 AM
zlobivejkluck je offline   Profil uživatele zlobivejkluck   Find more posts by zlobivejkluck   Foto galerie člena zlobivejkluck   Click here to Send zlobivejkluck a Private Message   Add zlobivejkluck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4227570 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív