Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavba boxu s LinChim
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Nápad Stavba boxu s LinChim Příspěvek č. 1

Dámy a pánové je to tady...

Mistr linčoln se dava na stavbu skříně podle sve predstavy...
Jako material na stavbu jsem zvolil osb desky 18mm v obi na míru nařezano... Vsechna prace bude zhotovena mnou samotným ...drzte palce jedu do obi

Box Rozměry 120*60*200
Materiál : OSB desky na míru nařezánov Obi (2200kč)
na složení sem použil Spojovací Lka za 11kč (čím víc tím pevnější a stabilnější ..
Dveře Připevním Pomocí pantů to si ještě musím zajít dokoupit časem edit
Vzhledem k tomu že mám omezené množství barvy a box je v rohu .. natřu jen boční stěnu a dveře.. na černo barvou na dřevo .. / uvidíme jak bude vypadat výsledek ...( vždy se to dá tunit plakáty nebo tapetou ale to by už stoupala cena nahoru a to se mě nelíbí )
nějaké šroubky aku vrtačka..a jde se na věc za pár minut složené zkouřenemu mi to trvalo víc než dvě hodiny.. ale to už začínam i natírat

Naposledy upravil LinChi 13-07-2017 v 23:57 PM

Old Post 13-07-2017 v 15:46 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 2


První foto Předběžného plánu

Old Post 13-07-2017 v 23:58 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 3

Začínáš jako jsem začínal já a to se mi líbí. Držím ti palce!

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 14-07-2017 v 07:55 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

Koukam ze neztracis ani minutu. :-)

Old Post 14-07-2017 v 09:33 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 5


Diamantovka... Nejvic debilni material.... Prace by byla mnooohem mnoohem snažší... Kdyby byla diamantovka narolovana naopak... Tolik sprostych slov sem ani za zivot nerekl jak sem se nanandaval u tady tohodle lepeni ... Fakt nervy z oceli......

Pujde to pouzit nebo sem vyhodil 890 a diafolii ,? Jen pro upresneni ... Spary sem prvne vsechny prelepil powertape

Dale uz mam v boxu. Nft gro tank ,402 akorat se vlezl
Myslim ze nyni 242 wattu zuzitkuji na maximum ... Date mi nejaky tip jak to jeste vychytat.... Momentálně mam nervy na diamantovku a to ze sem tak za 300 musel vyhodit... Neumím strihat a lepit .. no ve vytvarce mi to nikdy neslo tak to vypada takhle.. navic ja traged to jeste delam uplne sam.. ze mi dvere dole ujizdi skoro o cm se nebudu se ani vyjadrovats... Hlavně ze mam polepeny strop ...

je to Boj snad to pujde. použít na jedno kolo.. Poté box celičký rozeberu a nalepím diamatovku jako první... pak teprve složím skříň.. to da asi rozum že

Jinak myslím že dílo je hotovo už jen natáhnu silonky do větracích otvorů
rozklíčím semmínko a jdeme na věc ! jak říkám budu rád kdyby se tu vyjdřili nějakcí zkušení lidé aby mi dali nějaké kritiky na moje dílo

Naposledy upravil LinChi 14-07-2017 v 15:09 PM

Old Post 14-07-2017 v 14:29 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

Jsi sikovny kluk ! Me se to moc libi a to neni jeste ani hotove.
Skoda ze te nenapadlo tu diamantovku rezat rezacim koleckem (120 kc) podle predem nalajnovane cary, mel bys to naprosto dokonale rovny.

Old Post 14-07-2017 v 17:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 7


Eyy za tri mesice to mam naplanovany jako šéf... Rozeberu to uplne na sroubek a diamantovku nalepim podle pravitka ... Zita budu resit izolaci a těsnění světla... Uniká všude kde se dá
.. ale tak prace je to na dyl že jo... Dnes jsem testoval hlučnost.. a zjistil ze kdyz ttčko povesim nebude vibrace v cele skříni...

Btw poridil sem.easy roll na zavěšeni 8mikiloveho světla... A funguje to jak má. Luxus nad luxus

Jinak zavřený box se světlem uvnitř má luxusní podsvícení

Naposledy upravil LinChi 14-07-2017 v 17:50 PM

Old Post 14-07-2017 v 17:39 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 8

Až to rozebereš, kup si sponkovačku (třeba v OBI cca. 150Kč a ty desky potahni. Sponky jsou do OSB snadno z boku. Připevníš jednu stranu (tu delší) přetáhneš a připevníš druhou protilehlou. Bude to vyšponované jak žehlící prkno. Navíc to udělej obráceně - šířku folie a šířku desky, nebudeš tak nikde napojovat.

Old Post 14-07-2017 v 19:41 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 9

Uplne nejlepsi.je koupit lepidlo ve spreji na potahy , stoji.sice kolem 500kc a vic , ale drzi jak pes a bylo by to bez ku.ev

Old Post 14-07-2017 v 22:09 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 10

Myslím že to rozeberu a opravím přes víkend... Kámoši se stejně najebali ta dneska jim bude špatně.. žena bude spát po noční.. tak to aspon v klidu rozeberu .. nakupím novou Diamantovku a tentokrát to nalepím jak král .. a pak tepre složím držte palce snad v neděli večer nahodím Fotku s popiskem .. mám to hotové... aneb .. zkusíme to celé ještě jednou Pokud číslo dvě !

Old Post 15-07-2017 v 05:21 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 11

do toho rozmeru planujes kolko kvetovy pest?
1, 2 ?

moje diy LED

Old Post 15-07-2017 v 05:26 AM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 12


Nevím Mistře vleze se tam akorát ten Gro tank 424 takže 120*60 viděl bych to na méně kytek delší vegetaci a roztahat po cele šířce do sítě.. pak přepnout ideálně 4 řezy nebo 5

Old Post 15-07-2017 v 17:27 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 13


Moje skvělá žena dovolila utratit ještě nějaký peníz.. a tak jsme zajeli pro novou diamantovku a po pár hodinách pilné práce totokrát jako zamilovaný pár jsme to zvládli mnohem mnohem líp !!! Přidávám fotky

myslím že týmová práce... a hlavně ženská logika tomu boxu dala uplně Profesionální vzhled !!! (pořád tam máme bubliny.. ale lepili jsme lepidlem ve spreji za 129kč a dost jsme s ním museli šetřit D abychom to ze dvou plechoovk vubec dali celé .. zítra dokončíme...)

nalepili jsme diamantovku a potom složili box... zítra budeme pracovat na tom abychom ho dokončili Utěsnili od nežádoucíh mezer... a světla tam kde nemá být... pak už jen začít Huráá !!

Old Post 15-07-2017 v 17:30 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 14

Vypadá to fajnove, já když dával poprvé diamantovku, myslel jsem ze me jebne. Strasnej matros a je poměrně dost průsvitná a trhá se, orca to je jiný kafe, ale zase ta cena. Lepil jsem ji tenkrát oboustrankou a po zapnutí odtahu se me to cely nafouklo jak balon, sponkovacka je na tuto práci asi nejlepší.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 15-07-2017 v 19:10 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 15


Lepidlo ve spreji z obi a jedu bomby...
Tesneni do oken ve tvaru P ....
Stribrna powertape ...
Dobra nalada. Aku vrtacka sroubovak vruty...
Proste si jedu ten svuj styl az do konce... Dneska bych chtel udelat testovaci provoz .. teplota vetrani atd atd...
Drzte palec tady fotka progressu

Old Post 16-07-2017 v 13:46 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 16

Na kolik tě to celé vyšlo?Nebylo by lepší koupit hotový box?

Old Post 16-07-2017 v 16:25 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-10-2020 - Stavba boxu - 2 odpovědí
03-03-2016 - Stavba Boxu aneb 1st indoor - 8 odpovědí
06-09-2015 - stavba boxu - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3497290 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív