Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Bojíte se zubaře?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Máte rádi zubaře?
K zubařovi chodím rád. Miluju když se mi někdo vrtá v zubech.
Nejsem z návštev u zubaře nadšený, ale chodím pravidelně každý půlrok
Nechodím úplně pravidelně, ale občas si zajdu na kontrolu i když mě nic nebolí.
K zubařovi zajdu jen když mám nějaký problém.
Dokud mě bolest ze zubů nepřivádí do bezvědomí, k zubaři mě nikdo nedostane.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
THCjahoda
Stálý Člen

Karma uživatele THCjahoda - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 49

kdyz me ceka navsteva u zubare tak tejden pred tim nespim a klepu se pod perinou !!!ale chodim pravidelne a vrta me tak 1 x za rok ,fakt si to vzdycky uzivam ,ale pak ten krasnej pocit ,kdyz opustim to zkurveny kreslo a du ven na a dam si cigoa mam na pul roku klid

věřím dvěma věcem-devítka železo a AWP

Old Post 14-05-2006 v 21:18 PM
THCjahoda je offline   Profil uživatele THCjahoda   Find more posts by THCjahoda   Foto galerie člena THCjahoda   Click here to Send THCjahoda a Private Message   Add THCjahoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 50

zhulit se, pichnuti tim ani nestihnes zaznamenat protoze se ti bude neco honit hlavou, pote co ti lekar prozene jehlu dasni:-)uz mas vyhrano. I kdyz ti budou vylamovat osmicky, budes jen citit tlaky v lebce. Detem zajiste nerostou osmicky proto, ze by to jejich jeste nestvrdla lebecka nevydrzela. Nic mene, ty necitis nic, jen jsi si vedom, ze tam neco krupe, ale to krupani je pro tve zdravi. Proto chodim k zubari rad. Je to zabava...dokud to nezdrazi. To asi zacnu zas vic chodit do kina nebo na houby

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 18-05-2006 v 23:27 PM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

jak to mam udelat kdyz mam ze zubare strach jako nejktere hysterky s pavouku?
Uz nekolik let mam vetsi diru v predposledni stolicce a posledni tyden to zacina jemne pobolivat.Na noc to boli trosku vic,ale da se to snaset

Old Post 19-05-2006 v 06:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 52

Tak to si dojdi co nejdřív, takhle sem to měl taky. Bolest sem ještě asi půl roku vydržel, ale pak už sem musel jít a nepřeju to nikomu. Tahala mi ze zubu nervy a myslel sem, že se z toho pose*u.
Prostě to fakt zkus překousnou, nestojí to za to, pak sem tam chodil každejch 14 dnů po dobu půl roku, než mi hubu spravila.

Old Post 19-05-2006 v 10:40 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 53

to tu trochu oživíme..
já mám zlomenej přední zub a dvě stoličky v dezolátnim stavu.. přední mám rok a stoličky snad od šestnácti(na zakladce sem prostě byl kokot a nečistil si pravidelně hubu no).. teď mě bolí levá stolička, mám ji zlomenou a dva dny už trpim.. dám si bong a přijde mi to ještě horší.. tak kloktám hřebíčkový lektvary, žeru nimesil od matky a přikládám studený obklady abych uklidnil prej nervy u zubu.. babička radí, moc to nepomáhá..

u zubaře sem byl asi před dvouma rokama, a jak tu píšete, zhulit se a jít tam je peklo. sem byl vystrašenej a posranej co se bude dít. jestli mě to bude bolet i ráno tak k ní ani pujdu, musim přemoct ten strach.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 15-05-2017 v 19:38 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 54

Panickou hruzu ze zubare vetsinou mivaji lide co chodily k nejake zubarce (svini) ktera se rada vyzivala v bolesti a davala nedostatecnou lokalni anestezii protoze setri kazdou korunu aby co nejvice vydelavala.
Pak staci jit jednou na pohotovost kde pracuji baby zubarky kolem 80 let (alespon u nas v Praze to tak je) ktere studovaly jeste v hluboke totalite a kterym se tresou ruce pri praci a fobie ze zubare je tu jak prase.

Za totality kdyz si nemel znamou zubarku, nebo nedal si ji v obalce alespon litrik tak si umrtveni dasne nedostal ani nahodou a na trhani jen maximalne polovicni davku, takze si rval bolesti jak tur, bolelo to 100x vic nez nejveysi nocni bolest pri zanetu okostnice.

Old Post 15-05-2017 v 20:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 55

Strach uz viac-menej presiel. Isti to lok. anesteza. Skor sa bojim uctu, preto k zubarovi az po vyplate

Old Post 15-05-2017 v 20:41 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 56

Chlapci, ja s prestavkama lezel na stomatochirurgii cca 2 roky, postupne mi odstranili vsechny zuby, licni kost mam z nejakeho plastu a zubare se uz opravdu nebojim. Bojim se urologa, zuby to je chvilka, ale az vam pres sulina budou strkat kameru a tyden pak budete brecet na hajzlu pri kazdem chcani, tak se budete k zubarovi tesit )

Old Post 16-05-2017 v 06:55 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thomas0987
Nový Člen

Karma uživatele Thomas0987 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 57

Já se k zubaři chystám cca po 10ti letech, mám panický strach ale bohužel už zuby začínají bolet. Hledám ale ostření v analgosedaci. Protože zrovna na tohle by mi ani kouření nepomohlo jakej mám strach. Je nesmím vědět o světě, tot jediná přijatelná varianta pro mě

Old Post 14-07-2017 v 20:47 PM
Thomas0987 je offline   Profil uživatele Thomas0987   Find more posts by Thomas0987   Foto galerie člena Thomas0987   Click here to Send Thomas0987 a Private Message   Add Thomas0987 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Pohodička Příspěvek č. 58

Zubar?
Jistě, při notné konzumaci sladkostí, bonbonů a různých jiných pochutinek, v kombinaci se špatnym genetickym zakladem pro zuby je to nutnost.
Pokud uz jste si zažili takovou bolest ze i po 7 silnych ibalginech to furt bolí, pak vězte že dojdete poznání, že zubař tu není proto aby škodil, nýbrž aby pomohl.
Vtipné je že ke zjištění, že nejakou anestezii si u zubaře můžu vyžádat jsem došel až nedávno když mě trhali osmičku, do te doby jsem měl bezpočet zákroků bez umrtvení
Jinak docela funguje se vyhulit a pak zmaštenej koukat jak ti z pusy při vrtání líta prach

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 03-08-2017 v 20:38 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 59

Co mi vyndali nervy ze šestky, když mi bylo 16 bez anestezie, tak je zubař legrace


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 03-08-2017 v 21:00 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4sper
Nový Člen

Karma uživatele j4sper - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 60

4. možnost. Mám dobrý zuby, u nás je to rodový. V 32. letech jenom dva vrtaný zuby. Což jde

Old Post 09-09-2017 v 19:18 PM
j4sper je offline   Profil uživatele j4sper   Find more posts by j4sper   Foto galerie člena j4sper   Click here to Send j4sper a Private Message   Add j4sper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shakes*89
Stálý Člen

Karma uživatele shakes*89 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 61

Chodim radej preventivne, protoze jak se problemy nascitaji, tak to fakt nestoji za to!

Old Post 26-09-2017 v 21:06 PM
shakes*89 je offline   Profil uživatele shakes*89   Find more posts by shakes*89   Foto galerie člena shakes*89   Click here to Send shakes*89 a Private Message   Add shakes*89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaBOY
Stálý Člen

Karma uživatele cannaBOY - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 62

citace:
Strašně se bojím zubaře. Víc než bandy skinheadů. U nich vim, že můžu utéct, ale zubař je prostě jistá bolest. Bojim se tak, že jsem nebyl u zubaře už více než dva roky a před tím jsem si dal pětiletou pauzu. Mám z toho hrozné výčitky, ale strach je slinější já. Nepřijde mi to úplně normální, takže jsem zvědavej, jestli jsem v tom sám nebo jestli má podobné problém i někdo jiný.


Ja som nebol u zubára už 10 rokov, no pred rokom som musel ísť lebo som opuchol od zubu a musel mi ho vypáčiť. Tak som sa bál že som si musel dať tabletku na ukludnenie, no už keď som bol po tom tak som sa iba zasmial že všetky obavy boli zbytočné a necítil som vôbec nič. (bolo to rýchle a bezbolestné)

Old Post 03-10-2017 v 13:53 PM
cannaBOY je offline   Profil uživatele cannaBOY   Find more posts by cannaBOY   Foto galerie člena cannaBOY   Click here to Send cannaBOY a Private Message   Add cannaBOY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K!NG
Stálý Člen

Karma uživatele K!NG - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 63

Tak to se mate, to ja uz nechal u zubaru penez....draha sranda, bohuzel u me je to hodne o genetice a tim ze tam chodim tak 1-2x mesicne uz je to celkem rutina. Neprijemny to ale buďe vzdycky

Old Post 23-10-2017 v 20:07 PM
K!NG je offline   Profil uživatele K!NG   Find more posts by K!NG   Foto galerie člena K!NG   Click here to Send K!NG a Private Message   Add K!NG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 64

Problem je ze hodne tahaj schvalne prachy z kapes, opravy ti ten zub schvalne jen tak aby vydrzel urcitou dobu a ty ses vratil... I zubar chce vydelat, pojistovny jim to bozsky proplacej... Nedej boze ze si to platis sam. Me nez sahli na zuby, nemel jsem problemy. Pak mi rekla mate tam kaz, musime ho opravit a od ty doby se mi furt vrta v hube...

Old Post 22-01-2018 v 12:58 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3078640 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív