Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kokos 600W s pojezdem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 113

Tak ted budou na řadě ty dva selektovany vzory, takže uvidim jen se predvedou. Nad biobizzem jsem přemýšlel, ale není vhodnej do dripu a asi se i rychleji kazi. Proto padla volba na biosevii, sice me od ni metracek odrazoval, ale me to pripadne jako dobrej kompromis mezi minerálem a organikou. Hlavne jsou to dvě složky grow a bloom a celkem slušná koncentrace, co jsem se na tabulky koukal. Dával jsi mi odkaz na pěstování s biosevii a nemusel by to byt snad pruser. Nehledě na to, ze už to mám na poste .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 06-07-2017 v 13:16 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 114

No moc dobrej kompromis to neni. Jinak ja jedu biobizz taky prez drip , zaklad je jen jak dozalevas, provalit to cistou vodou, hnojky si michas vzdy podle potreby ,ne dopredu a ne na casovac. Zalivam kazdy dva dny , 11l co 3 dny .
Misto bio sevia si mel zkusit advanced nutrient jungle juice s tim jejich cajem.
Jinak nekde psal guerilla ze zna dost lidi co delaji paradni vysledky jen se zakladnima hnojkama bez stimulatoru.
No vyzkousej to a uvidis ,ale rekl bych ze jejich BIO je hodne zavadejici .

Old Post 06-07-2017 v 14:43 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 115

Na základě čeho hodnotis kvalitu biosevie? Nikde jsem pořádně nic nenašel. Mas nějakej odkaz, kde je nějaký složení, nebo něco kvůli čemu se vám toto hnojivo nezdá?
Říkám líbí se me poměr míchání, to jestli je to 100pro bio je me celkem fuk, chutove je matros prej úplně jinde než na mineralkach. Jak jsou kytky větší musím zalivat denně, i ted kdy dostávají 4x denně po minutě, kvetniky presychaji. A proto jsem sáhl po tomto hnojivu, protože by mohlo vydržet namichany 4-5 dni a nemusel bych tahat denně kanystry a míchat novou zálivku. Bud to bude fungovat a nebo nebude, jiná možnost není.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 06-07-2017 v 16:13 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 116

No vodu si musis dotahnout tak ci tak , denne jim ale nedas 4x po pul litru, ja naleju 1x pul litru a ob den to krasne vychazi. No to je jedno , drip je neco jinyho .
Urcite to bude lepsi nez nejaky mineralni hnojky , ale porad to neni ono ,i kdyz tobe se to ted nejvic hodi kvuli stylu pestovani.
Ja hodnotim podle nazoru mnohem zkusenejsich lidi nez sme my a pokud mi kvuli chuti abych vytahl maximum z genetiky biobizz , tak mu proste verim
Ja se ted budu snazit zrealizovat svuj mix , bio supermix, guanokalong ,palm tree ash , nejaky rasy a pomer call mag.
Budu to zkouset na jedne odrude v urcitych pomerech a celou dobu chci zalevat jen vodou a cajem. S tim ze palm tree ash dam az v pozdni fazy kvetu.
Porad to neni super soil ,ale je ro krok dopredu.
Zkus pohledat na icmagu nejaky reporty ,nasel sem tam toho dost i na biosevii.
Snad ti k tomu nekdo rekne vic i do threadu , verim ze dost lidi se rado pouci od zkusenejsich borcu .
Jinak nedavno sem se seznamil s borcem co to jel jak v hydru tak v kokosu a spokojenej nebyl , mozna stim neumel ,ale mel docela problemy s vyzivou . zkousel biosevia, bionova , biobizz a biocannu a nakonec skoncil u biocanny a kupuje pouze wormhumus. Bio flores a k tomu bio bloombastik od atami. Jednoduchy ,ekonomicky .
Edit, nevidim nic zjednodusenyho ,nebo jinyho v davkovani . ba naopak pokud pojedes komplet tak tam mas myslim 6 slozek ,nic levnyho mimochodem, ale jestli je to tak moc potreba to nevim .

Naposledy upravil Bitir 06-07-2017 v 16:55 PM

Old Post 06-07-2017 v 16:40 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 117

Komplet nepojedu, koukal jsem na to a nemyslím si, že by to bylo nutný. Chci to odjet pouze s těma dvěma složkama, to že se objevují deficity jsem četl myslím na icmagu a borec tam doporučuje to dohonit prostě minerálníma hnojivama, takže se nechám překvapit co to bude dělat. Nehledě na to, že i s JidB se sem tam objevují deficity a jak jsem psal vadí mě ty tři složky, ovšem netvrdím, že se k nim třeba zase nevrátím, protože to nejsou určitě špatný hnojiva a to je tady X krát dokázaný. GH tu biosevii opěvuje, tak jsem prostě zvědavej jak to poroste.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 06-07-2017 v 17:12 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 118

Tam je strasnej hacek ze generah hydroponic je hroznej obchodnik , psal mi to i jeden clem a cim vic se dozvidam, tim vic me to odrazuje.
Pokid bude cal mag deficit , koupit jen booster ,to je bezna vec , ale co si ted vsechno procitam , asi me uz nikdo nevyvrati ze nejvychytanejsi to ma canna a biocanna , a pak advanced nutrient jen z duvodu ze jsou to kvalitni hnojky a v nft sem pozoroval asi o 80% min zasolovani nez s jidb. Coz je dobra zprava pro lidi co jedou kokos.

Old Post 06-07-2017 v 18:29 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 119

Myslim ze pokud to u me pojedene v kvetu stejne jako v rustu tak nejjvychytanejsi hnojiva budou v tvem mocaku.
V rustu zatim zadne ani ty nejmensi problemy, zatim to jede lepe nez s Plagronem nebo Biobizzem. No uvidime jeste na tom kvetu, bojim, bojim....

Old Post 06-07-2017 v 19:36 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 120

Advance nutrients jsem chtěl jet, ale celkem me rozhodilo to množství doplňků a neměl jsem tenkrát náladu se tím probírat. Ta sevia bude pokus, jak budu mít čas a náladu mrknu na ten AN a cannu.
Co se týče hnojení moci, už jsem to psal, ze nejsem moc dobrej adept, hlavně kvůli pitnymu režimu. To si za hnojky radši zaplatim, ale preji ti s nima hodně úspěchu a snad v kvetu nebudou moc velký komplikace.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 06-07-2017 v 20:12 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 121

U advanced nepotrebujes vsechno, da se rict ze staci jen zaklad, big bud, overdrive, piranha a tarantula. To sou hlavni boostery kvetovy a korenovy. Ale taky to nebude uplne organika , spis biomimeralni.
Co se chuti tyce tak nejlepsi je predchystana puda nejakym kravincem a at si rika kdo chce co chce , pobedenej venek zalivanej cistou vodou a sklizenej tehdy kdy ma byt sklizenej je to nejlepsi pokoureni . Bez vsech sracek ,chemek a komercnich hnojiv.
Proto nejakej ultra borec vymyslel super soil a prenesl to do indooru . Nikdy sem to sice nemel, ale verim ze to nema konkurenci.

Old Post 06-07-2017 v 21:24 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 122

Zdareček všem, je to právě týden od kosy. Materiál je suchý (přesušený ) a výsledek je z mého pohledu katastrofa. Taqk jak jsem již psal, BB největší průser, i pod led viparem měly paličky mnohem lepší strukturu. To co tentokrát dozrálo je výsměch, vytahaný řídký pálky. Nechci to házet na výběr genetiky, ale i dva kámoši co si brali tyto řízky, mi včera říkali, že se jim kytky úplně zasekly a nevykazují už tejden, žádnej růst (out). Tímto nechci samozřejmě nějakým způsobem poškodit matkáře, ale bylo by dobré, kdyby se k tomu vyjádřil někdo, kdo jel řízky od Jahodáče. Přes to, že má Azachyel řízky poloviční, jsou konečné výsledky nesrovnatelně lepší.
Abych se tedy dostal k nějakému závěru. Celkové množství sušiny (jakž takž použitelné) je 465g. Bral jsem opravdu jen vršky, spodků tam bude tipuju cca 100g, ale to už je úplná tragédie. To znamená průměr na kytku slabých 20g, což je v porovnání s minulým kolem ( 60g kytka ) velkej průser. Zatím jsem měl možnost ochutnat pouze powerplant a chuťově celkem dobrý a odpal opravdu nadprůměrnej. Po třech prdech totální kaša . Jak se k tomu dostanu dám vědět jak je na tom zbytek. Nyní je to pro toto téma vše. Report z dalšího kola bude ve vlákně s miminkama, protože se bude jednat o selekci mamin. Mějte se, díky všem za karmy, podporu, rady a přeji lepší výsledky všem .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 15-07-2017 v 09:35 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 123

[účet odstraněn]

Old Post 24-07-2017 v 14:41 PM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 124

Nedostatkem světla to nebylo, řídký to bylo po cele ploše, takže bud genetika a nebo moje chyba, ale úplně nevím jaká.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 24-07-2017 v 16:52 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 125

Nejde to hazet na svetlo, chyby, nebo rezy kvuli jednomu kolu. Kdybych to tak mel brat ja, nejspis bych nepesroval.
Na tyto testy je nejlepsi mit stejny podminky ,stejny geny a par zkusenosti s danym genem , pak muzes vedet cos delal spatne. Kor v zech vedrech se neda rict nic s jistotou.
Mene je nekdy vice , ale rekl bych ze neni problem jet tak jak jsi zkousel. Minimalne 1.3 x 1.8 metru bude ideal.
Nevzdavej to ,za mesic nam bide hrat pocasi hvod ,tak toho vyuzij , vem si dobry geny a udelej thread znovu.

Old Post 24-07-2017 v 22:12 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 126

Vysledek bude stejnej...netvrdil bych to dokud bych si to nezkusil... kdysi jsem to mel temer stejne.. a vysledek stal za hovno...neplitvej casem a zmensi prostor nebo pridej svetlo...

Old Post 25-07-2017 v 06:55 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 127

Je pravda ze rozprostreni svetla bude okem dostatecny ,ale kytkam to stacit nebude pac si budou stinit , ale zaroven verim ze efektivni dosvit do strany u 660w s wingem je kolem 170-180cm .
Me se teda ted jevi idealni plocha co se prosvitu tyce 130x145cm . To mozna bude lepsi volba s tim ze se nechaj kytky narust.
Chce to zkouset no.
Ja sem treba palicak a stejne bych to vyzkousel . Prinejhorsim stred bude v pohode a kraje na prd.
Ja jedu hps bezne kolem 50 cm nad kytkama a nestezujou si.

Old Post 25-07-2017 v 15:07 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 128

Kdyby byly kytky pod lampou aspoň o trochu lepší, uznal bych, ze je to světlem. Cela plocha stala stejně za hovno a proto si stojím za tím, ze problém byl někde jinde. Uvidim jak dopadne zrovna rozjetý kolo. Jinak po ochutnani všech vzoru, je závěr takovej, ze to zhuluje fakt peckove, bohužel chutove slabota, takový nijaky a vzhled suchyho škoda mluvit.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-07-2017 v 16:56 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2013 - 600W s pojezdem - 103 odpovědí
08-04-2011 - Kokos 600w - 212 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1444290 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív