Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34
Autor
Téma 
Pitrsuck
Stálý Člen

Karma uživatele Pitrsuck - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 529


Se poseru fakt 😔

Old Post 09-09-2016 v 17:07 PM
Pitrsuck je offline   Profil uživatele Pitrsuck   Find more posts by Pitrsuck   Foto galerie člena Pitrsuck   Click here to Send Pitrsuck a Private Message   Add Pitrsuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pitrsuck
Stálý Člen

Karma uživatele Pitrsuck - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 530

No nic, uz jsou v panu..

Old Post 09-09-2016 v 18:40 PM
Pitrsuck je offline   Profil uživatele Pitrsuck   Find more posts by Pitrsuck   Foto galerie člena Pitrsuck   Click here to Send Pitrsuck a Private Message   Add Pitrsuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dafy
Nový Člen

Karma uživatele dafy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 531


Ahoj všem, jen klasický dotaz...jsou to koule? Hermáč? Jestli jo, tak to mám na všech kytkách :-(
A to něco byly klony a něco semínka, takže asi z něčeho stres...
Dík za info

Old Post 27-04-2017 v 17:55 PM
dafy je offline   Profil uživatele dafy   Find more posts by dafy   Foto galerie člena dafy   Click here to Send dafy a Private Message   Add dafy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 532

To nejsou květy 😉 nevím přesně, jak se To jmenuje, ale některé kytí To prostě normálně mají. No stress😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-04-2017 v 18:03 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 533

citace:
Původní příspěvek od dafy
Ahoj všem, jen klasický dotaz...jsou to koule? Hermáč? Jestli jo, tak to mám na všech kytkách :-(
A to něco byly klony a něco semínka, takže asi z něčeho stres...
Dík za info


Ahoj,
ne, není to hermafrodit.
Pro jistotu zkus preflowers zmáčknout. Měly by být duté, tzn. neobsahovat semínko.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 27-04-2017 v 18:04 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 534

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
To nejsou květy 😉 nevím přesně, jak se To jmenuje, ale některé kytí To prostě normálně mají. No stress😉


Preflowers a maji to všechny kytky. Buďto samičí, nebo samčí. Hermafrodit může mít ty, nebo ty.

Teď mě tak napadá, viděl nekdo hermáče, který by se dal podle preflowers poznat? Jako že by měl preflowers samičí i samčí?

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 27-04-2017 v 18:08 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dafy
Nový Člen

Karma uživatele dafy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 535

Kurna to je rychlost :-)
Jeden jsem rozebral a byl tam takovej malinkatej hrasek. Jinak jsem cca 3tyden kvet a jsou pekne, tak nevim proc me takto trapi :-)

Old Post 27-04-2017 v 18:12 PM
dafy je offline   Profil uživatele dafy   Find more posts by dafy   Foto galerie člena dafy   Click here to Send dafy a Private Message   Add dafy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vojvitek
Nový Člen

Karma uživatele Vojvitek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 536

Vážení a milí přátelé mám v jednom květináči hermosa a samičku kdyz to ten hermous opilí tak by semínka na samičce měli být při příštím výsevu z větší části samičky? Pokud sem dobře pochopil diskuzi. A když jsou to autoflowery tak s toho budu mít taky autoflowery? Děkuji za odpověď přátelé.

Old Post 01-07-2017 v 19:47 PM
Vojvitek je offline   Profil uživatele Vojvitek   Find more posts by Vojvitek   Foto galerie člena Vojvitek   Click here to Send Vojvitek a Private Message   Add Vojvitek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Browser
Stálý Člen

Karma uživatele Browser - 44% PěstitelskáKarma uživatele Browser - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 537

[účet odstraněn]

Old Post 30-08-2017 v 11:17 AM
Browser je offline   Profil uživatele Browser   Find more posts by Browser   Foto galerie člena Browser   Click here to Send Browser a Private Message   Add Browser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3985700 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív