Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10xSSH, aneb hlína vs kokos a minerální hnojiva vs domácí slepičince
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 17

Cau, nechci ti do teho moc kafrat, mas to krasny ,ale 2 pripominky bych prece jen mel , urcite netrhej listy z vrchnich vetvi nebo palic , ssh ma spis cipy listu ktery se snadno prosviti ,coz jde i videt podle fotky ,zbytecne rostline beres plochu ze ktere ti vytvari palice .
pokud je to ssh 60denni pheno ,tak tusim ze nepotrebuje nejak extra moc velky koncentrace hnojiv v kokosu aby udelala hezky palice , osobne bych vic jak ec 1.6 nedaval ,snad se k tomu vyjadri i zahradnik, ten to bude vedet nejlip . Drzim palce a sleduju az do konce

Old Post 28-06-2017 v 21:22 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 18

Když ono to nevypadá, ale jak jsou hustě vedle sebe, tak ty palice pod nima světlo fakt nemaj a minule byly hodně vzdušný, řídký a světlý :/ Pokusim se na to nesahat schválně, případně jen to nejnutnější, ale je tam už hodně velkej stín/tma :/

No já koukal na vlákno s SSH a i matkař mi řikal, že v tu správnou dobu se nemusim dát EC až k 3.0., protože to snese v pohodě, tak bych se nerad připravil o zisk, když budu dávat málo :/ Ale i já mám radši dávat míň a nechat projevit kytku v klidu, takže se to ve mně bude prát ale myslim, že když mi řekne, kdy můžu, tak se k EC 2,7 dostanu...
No uvidíme, stejně je teď pro mě největší problém to, že se o ně nebudu moct starat :/ Ale asi je nechám holt přerůst trochu na ten 74.den, snad plíseň nechytnou.

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 29-06-2017 v 18:37 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 19

No ssh se v kvetu pri tvorbe palic zacne trochu vic formovat a menit , hlavne si myslim ze se trosku vytahnou, respektive vrcholovka se potahne nahoru a pod ni budou ty listy co planujes otrhat. Nevim no, ja bych to urcite nedelal , co sem videl fotky ,tak ma dobrej pomer kvet/list , proto bych ji listy nebral,koledujes si o listnaty palice . Otazkou je jestli odhadnes spravnou dobu , doporucuju se podivat na hulibrckuv thread. Nevim jestli tam v urcitou dobu napral vetsi ec ,ale mel to krasny .
Az se dari , sem na to zvedavej . Doufam ze budes delat i popisky kolik ceho hnojis ,v jakou dobu ,jaky ec atd .
Muze to byt hodne poucny tema . Uz ti to tady nebudu zasirat at to mas prehledny .

Old Post 29-06-2017 v 22:28 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 20

Ahoj, takže vedeme si následovně (dle mě né tak dobře, jak jsem doufal, ale třeba to tak špatný nebude, vždy brečim a na konci to taková tragédie není, nicméně teď jsem si fandil na svůj rekord, ale už si tolik nefandím...)

Je mi líto, ale musím svůj experiment ukončit, protože holky hnojený bio hnojivem začaly pomalu, ale jistě umírat, aspoň ty v tom kokosu, ty jsou evidentně náchylnější, ty v tý hlíně vykazovaly taky velký deficit, ale nebylo to takový jako v tom kokosu... Kytka vpravo dole je hodně světlá, až žlutá a začaly jí už teď padal pomalu spodní, žlutý listy, takže jsem vše začal hnojit jako ostatní minerálním hnojivem, dnes dostaly druhou dávku, tak snad se to zlepší...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 11-07-2017 v 17:03 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 21





Tady jsou fotky ze 7.7. (29.den květu)

Dokonce se v tom hnojivu udělaly pěkně hnusný červi, tak jsem to znovu přecedil a zkusil dál, ale pak začaly ty holky až umírat, tak jsem to stopnul, tady jsou poslední fotky, kdy ještě byly naposledy zalitý BIO hnojivem...

1. hnus
2. celkový pohled
3. detail paldy umírající holky
4. zdravější palička

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 11-07-2017 v 17:04 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 22






Takhle to vypadá dnes... (začátek 33. dne květu)

EC dostaly holky 9.7. 2,35, dneska dostaly EC 2,3 ale myslím si, že je to ještě moc, konce listů některých kytek se pálí, takže asi uberu nebo rozhodně nebudu zatím zvyšovat...

Jako vždy i nyní (možná tentokrát i nejvíc zatím) mi začaly poměrně rychle chytat nějakou nemoc (respektive asi plíseň) spodní listy kytek, takže jako vždy postupně obírám... Obírám i ty spálené listy, které se dotýkají stran boxu. Zajímavý, ale asi pochopitelný je, že nejvíc nemocných listů mají holky nedostatečně hnojený BIO hnojkou... Holt jsem neodhadl asi poměr a namíchal špatný hnojivo a něco jim chybělo...

Palice jsou dle mého názoru docela vysoké a úzké, snad to nebude fiasko a brutálně nabobtnají.. :P

Dnešní fotky za tmy

1. celek
2. palda
3. celek

A za světla

4. celek
5. palda

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Naposledy upravil Legy 11-07-2017 v 17:26 PM

Old Post 11-07-2017 v 17:15 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 23




A poslední "nepříjemné fotky"

1. nemocný listy (vlevo spálený od stěny boxu, vpravo list, co chytnul plíseň (tenhle je ještě dobrý, vyhodil jsem před tím, než jsem začal fotit fakt hnusný a zplesnivělý a zvadlý i o 50%))
2. palice se světlými (a i trochu nemocnými) listy patří holce v hlíně hnojené BIO.. :/
3. maličká "lisohlávka" z jiffu (mohli by prodávat jiffy, který v sbobě mají podhoubí a během růstu kytek produkují lisohlávky... )

Je zvláštní, že ty listy tu plíseň chytají, i když jsem to měl snad každý kolo, že jsem postupně otrhával ty spodní listy kvůli tomu... A to tam mám fakt silnou odlvhčovačku do velkých místností. Nicméně i tak jsem udělal drobné protiopatření a zapnul ofuky, odvlhčovačku i odtah na 17h. denně.

Tímto je to 1 : 0 pro komerční minerální hnojiva versus domádo bez jakýchkoliv znalostí o dělání domácích hnojiv domácí hnojivo...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 11-07-2017 v 17:23 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 24

Kokos není určený pro organické hnojiva. Něco jinýho je, když používáš třeba tu BIO Canna nebo tak, tam je to trochu ošetřený. Ale jinak se nemůžeš divit, že ti to v tom nepojede. Škoda, ale držím pěsti ať to dobře dopadne

Old Post 11-07-2017 v 17:57 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 25

Určitě ne pro laikem udělaný doma.. Ale ony vykazovaly deficit i holky ve hlíně, takže to hnojivo mělo špatný poměr živin stejně :/ Díky, jsem zvědavý, jak to dopadne

Old Post 11-07-2017 v 18:32 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 26

Caf! Mal som obavy už na začiatku. Nie je jednoduché namixovať domácu organicku hnojku, aby bola vyvážená a rovnako funkčná vo fáze rastu, aby dala aj dostatočný a kvalitný výnos vo fáze kvetu. To je moja skúsenosť z podobného pokusu.
Červíky sa pravdepodobne vyliahli z tých chowien, ktoré obsahovali ich zárodky. Možno by bolo zaujímavé zistiť čo to bolo za kwy. Pravdepodobne vylučovali látky neprijatelné pre rastliny a prinajlepšom okusovali korene. Mohlo to byť kľudne dôvodom neúspechu, ale to je moja "Odoteoria"
Ja, za seba dávam k+ za ochotu kráčať vlastnou cestou, za skúšanie a priznanie čiastočného neúspechu. Presne takéto experimenty posúvajú growing dopredu. Dúfam, že ďalšie kolo prebehne bez problémov! Držím palce!

Old Post 12-07-2017 v 05:58 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 27

Děkuju za odpověď, máš recht, že to nebude jednoduchý s těma domádo hnojkama, ale možná o tom něco přečtu a třeba se o to pokusim zase někdy znova Jinak ty červíci se do hlíny nedostali, vždy jsem to nabíral stříkačkou a do tý se nedostali, byli jen v tom kýbli, ale hnus to byl pěknej a že jich bylo, libovali si na dně v tom kalu...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 12-07-2017 v 16:29 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 28

Tihle červíci ti nikdy neokoušou kořeny, toho se neboj. Jestli je něco co nežerou, tak to jsou hnojkama napuštěný, živý, tvrdý kořeny.

A jak jsou na tom ostatní ?

Old Post 14-07-2017 v 02:27 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 29






BRooT : tak takhle si vedou ostatní ke 39. dne květu.
Holky začaly bobtnat, takže dneska dostaly osoleno EC 2,7 s tím, že příští dávka obden bude 2,9 - 3,0 a pak začnu snižovat po cca 0,2 bodech dolů až do flushe
Je zajímavý, jak většina šišek dělá špičku, zajímavý paličky...

Pár fotek za tmy a za světla, nějaký detail paličky a špatný listy, co se za ty 2 dny udělají...

Zatím jsem docela spokojený a pokud to bude kynout ještě dlouho, tak i spokojený zůstanu :P Je ale vidět deficit holek, který byly hnojený "BIO", protože jejich palice už teď začínají být menší a zvětšují se pomaleji než u holek hnojených od začátku minerálními hnojivy

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 17-07-2017 v 18:17 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 30

Tak to je paráda !!! Takhle to má vypadat, ne jak frajeři co jedou kokos a lijou tam EC 2.0 a ještě se bojí aby o dvě kapky z pipetky nepřáthli V kokosu se prostě jedou inferna a pak pořádný průplach, přinese to výsledek !! Držím palce, tohle se mi fakt líbí ! K++++

Old Post 19-07-2017 v 01:29 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 31

[účet odstraněn]

Old Post 20-07-2017 v 08:34 AM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 32

Na radu matkaře právě dávám a i on mi řekl, že to můžu osolit k těm 3.0. A když se mrkneš sem, tak tady ten kluk hnojí taky brutálně, píše, že jinak by z toho měl kulový... http://grower.cz/forum/showthread.p...Bsilver+%2Bhaze

Ono je to asi pheno od phena, už mi pár lidí taky řikalo, že stačí EC max 1.8, ale ty měli řezy od někoho jinýho, než je mám já... A "N" nehnojím cca od 19. dně květu, od tý doby čistě květová hnojka, takže si nemyslim, že tam toho bude hodně, naopak to není tak tmavý, jako jsem míval jiný odrůdy, např. Blue dream nebo Amnesie haze... Uvidíme, jak to dopadne, vzhledem k okolnostem musím sklidit 60. den květu, tak jsem zvědavý, co se z toho do tý doby vyklube...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 20-07-2017 v 14:38 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5263840 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív