Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2017 JV Morava :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Adam46
Stálý Člen

Karma uživatele Adam46 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 49


Matanuska

Old Post 19-06-2017 v 18:13 PM
Adam46 je offline   Profil uživatele Adam46   Find more posts by Adam46   Foto galerie člena Adam46   Click here to Send Adam46 a Private Message   Add Adam46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adam46
Stálý Člen

Karma uživatele Adam46 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 50

Jinak vše hnojeno biobizzem v doporučeném dávkování
Ph půdy kolem 6,5

Old Post 19-06-2017 v 18:14 PM
Adam46 je offline   Profil uživatele Adam46   Find more posts by Adam46   Foto galerie člena Adam46   Click here to Send Adam46 a Private Message   Add Adam46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zablutenohy
Stálý Člen

Karma uživatele zablutenohy - 90% PěstitelskáKarma uživatele zablutenohy - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 51

naopak ne ? na kvet bloom a na rust grow ;-) mas to pekne mne obydva p chunky chciply

Old Post 20-06-2017 v 05:59 AM
zablutenohy je offline   Profil uživatele zablutenohy   Find more posts by zablutenohy   Foto galerie člena zablutenohy   Click here to Send zablutenohy a Private Message   Add zablutenohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adam46
Stálý Člen

Karma uživatele Adam46 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od zablutenohy
naopak ne ? na kvet bloom a na rust grow ;-) mas to pekne mne obydva p chunky chciply

jj plete se mi to zatím mi nechcíplo nic,tak uvidíme jestly vše dozraje , ale snad joo

Old Post 20-06-2017 v 09:24 AM
Adam46 je offline   Profil uživatele Adam46   Find more posts by Adam46   Foto galerie člena Adam46   Click here to Send Adam46 a Private Message   Add Adam46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 53

mas to pekne prosimte ten blue window to je asi nejaky krizenec white window ten totiz jedu ta jsem zvedav co stoho vyroste k

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 20-06-2017 v 09:40 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adam46
Stálý Člen

Karma uživatele Adam46 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od sakumprdum
mas to pekne prosimte ten blue window to je asi nejaky krizenec white window ten totiz jedu ta jsem zvedav co stoho vyroste k
blue widow je hybrid whit widow a blue berry

Old Post 20-06-2017 v 17:57 PM
Adam46 je offline   Profil uživatele Adam46   Find more posts by Adam46   Foto galerie člena Adam46   Click here to Send Adam46 a Private Message   Add Adam46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PietroN
Nový Člen

Karma uživatele PietroN - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 55

Cau vypadá to pěkně.
Jsem hodně zvědavej na tu: MATANUSKA TUNDRA AKA ALASKAN THUNDERFUCK , chtěl jsem to letos taky, ale nakonec jsem vzal něco jiného. Poprosíl bych tě, jestli by jsi se ji trochu nemohl věnovat víc ve fotkách. Chtěl bych vidět jak jede a jestli ji příští rok vzít také, díky moc

Old Post 24-06-2017 v 10:43 AM
PietroN je offline   Profil uživatele PietroN   Find more posts by PietroN   Foto galerie člena PietroN   Click here to Send PietroN a Private Message   Add PietroN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adam46
Stálý Člen

Karma uživatele Adam46 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od PietroN
Cau vypadá to pěkně.
Jsem hodně zvědavej na tu: MATANUSKA TUNDRA AKA ALASKAN THUNDERFUCK , chtěl jsem to letos taky, ale nakonec jsem vzal něco jiného. Poprosíl bych tě, jestli by jsi se ji trochu nemohl věnovat víc ve fotkách. Chtěl bych vidět jak jede a jestli ji příští rok vzít také, díky moc

Oukej budu ju pravidelně fotit

Old Post 24-06-2017 v 11:56 AM
Adam46 je offline   Profil uživatele Adam46   Find more posts by Adam46   Foto galerie člena Adam46   Click here to Send Adam46 a Private Message   Add Adam46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PietroN
Nový Člen

Karma uživatele PietroN - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 57

Super

Old Post 25-06-2017 v 13:08 PM
PietroN je offline   Profil uživatele PietroN   Find more posts by PietroN   Foto galerie člena PietroN   Click here to Send PietroN a Private Message   Add PietroN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soda0
Nový Člen

Karma uživatele soda0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 58

Hoši pekne vam to rozte taky sem z moravy a mam na zahradce zasazeno 2 euforie 1 jacka a 2 white widow(zasazeno 5 klonu ) jeste asi z desiti no name vylezla jedna samice zbytek samci
tak sem zvedav...jeste sem dal zasadit 4 nejake candy kushe zatim maji asi 2 cm tak uvidime meli by dozrat za 2 mesice tak preji hodne zdaru cus ..

Old Post 28-06-2017 v 13:50 PM
soda0 je offline   Profil uživatele soda0   Find more posts by soda0   Foto galerie člena soda0   Click here to Send soda0 a Private Message   Add soda0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PietroN
Nový Člen

Karma uživatele PietroN - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 59

Jak to vypadá s tou Matanuskou chlape ?

Old Post 15-08-2017 v 20:38 PM
PietroN je offline   Profil uživatele PietroN   Find more posts by PietroN   Foto galerie člena PietroN   Click here to Send PietroN a Private Message   Add PietroN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-11-2017 - Outdoor 2017 - 191 odpovědí
28-05-2017 - Outdoor 2017 - 4 odpovědí
19-06-2016 - Outdoor 2016 (3. kolo) - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6734350 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív