Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 60 61 62 63 64 »
Autor
Téma 
lopata78
Nový Člen

Karma uživatele lopata78 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 977

Zdar
tak po několika hodinách hledání a zvažování jsem našel alternativu ale zajímalo by mě dáli se touto tabulkou řídit?http://www.eurohydro.com/publicatio...ERIES-CHART.pdf

Old Post 30-03-2017 v 23:10 PM
lopata78 je offline   Profil uživatele lopata78   Find more posts by lopata78   Foto galerie člena lopata78   Click here to Send lopata78 a Private Message   Add lopata78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joelitoo77
Nový Člen

Karma uživatele joelitoo77 - 30% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 978

Zdar chystám sa tento rok prvý krát niečo vypestiť a potrebujem vedieť či budú stačiť 0,5L balania všetko biobizz: fish mix, bloom, top max , a 0,25L bio heaven a rootjuice pestované 20L kvetináčoch vonka v substráte biobizz all-mix k tomu by som v menších množstvách pridával hoštické tekuté slepičince na kvet a počas celého obdobia Agro Kvapalné hnojivo s guánom a morskými riasami. ten heaven by som používal v menších dávkach. Som úplný začiatočník uvítam všetky rady. Zaujíma ma ešte pk 13/14 bionova či dokúpiť, vymeniť za top max alebo stačí ako to je ?

Old Post 09-04-2017 v 16:32 PM
joelitoo77 je offline   Profil uživatele joelitoo77   Find more posts by joelitoo77   Foto galerie člena joelitoo77   Click here to Send joelitoo77 a Private Message   Add joelitoo77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 979

Vem jen tu sadu od biobizz.. A vic tam neser .. All mix je predhnojenej dost.. Seminka do nej nedavej spali ti je..

Old Post 11-04-2017 v 16:14 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joelitoo77
Nový Člen

Karma uživatele joelitoo77 - 30% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 980

Do toho substrátu ich budem presádzať asi tak po 3 týždňoch, a bude to dosť na 6 rastlín každá samostatne v 20L kvetináči.

Old Post 12-04-2017 v 17:25 PM
joelitoo77 je offline   Profil uživatele joelitoo77   Find more posts by joelitoo77   Foto galerie člena joelitoo77   Click here to Send joelitoo77 a Private Message   Add joelitoo77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rumas
Stálý Člen

Karma uživatele rumas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 981

cus,prezije me hnojivo JIDB napresrok?dik

Old Post 20-04-2017 v 19:37 PM
rumas je offline   Profil uživatele rumas   Find more posts by rumas   Foto galerie člena rumas   Click here to Send rumas a Private Message   Add rumas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNside
Nový Člen

Karma uživatele iNside - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 982

Zdravíčko, mám takovej dotaz laika Koupil jsem si od AHčka trojsložku a chci se zeptat na dvě věci a to sice jestli sem správně pochopil že na hlínu používat jen polovinu uvedených hodnot a pak jestli je nutné namíchanou zálivku spotřebovat rovnou nebo nějakou dobu vydrží ? Díky

Old Post 30-04-2017 v 10:12 AM
iNside je offline   Profil uživatele iNside   Find more posts by iNside   Foto galerie člena iNside   Click here to Send iNside a Private Message   Add iNside to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Dotaz Hnojivo Příspěvek č. 983

Nazdar groweři, měl bych otázku má smysl kupovat na venky dražší hnojivo např. Biobizz (grow a bloom)?

Hnojil bych s tím jen 1x za týden.

Podle nich se to má používat při každém zalívaní to bych toho podle nich musel koupit aspoň 20l a 10 tisíc za hnojiva fakt dávat nebudu žejo . Jinak slepičáky kopřivy atd bych přihnojoval jako booster.

Napište mi prosím co si o tom myslíte a přeji hezký zbytek dne .

Old Post 23-05-2017 v 19:56 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 984

Zdar, na venky je asi lepší dát jim dobrý substrát a hnojit max třeba fish mixem. Ony slepičáky a kopřivy udělají svoje 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-05-2017 v 20:01 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 985

No tak do květináčů sem dával biobizz all mix jen na základ, ale z nich šli rovnou do hlíny ze zahrádky ale ok hnojiva nechám teda jak říkáš přirodní možná sem tam do toho nějaký hoštice nebo krystalon a jestli je fish mix fakt dobrej tak bych ho vzal taky

Old Post 23-05-2017 v 20:08 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 986

Mě připadá jako plýtvání lejt hnojky k venkům, stejně toho většina odteče pryč. Ten fish mix na přilepšení stačí

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-05-2017 v 20:47 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lude1
Nový Člen

Karma uživatele lude1 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 987

citace:
Původní příspěvek od iNside
Zdravíčko, mám takovej dotaz laika Koupil jsem si od AHčka trojsložku a chci se zeptat na dvě věci a to sice jestli sem správně pochopil že na hlínu používat jen polovinu uvedených hodnot a pak jestli je nutné namíchanou zálivku spotřebovat rovnou nebo nějakou dobu vydrží ? Díky


Ahoj, AHčkama sem hnojil venku a dával sem jen poloviční dávky. Na konec květu sem dal Final Solution. Pak jen zálivka čistou dešťovou vodou (posledních asi deset dní) Jel sem řezy S.A.G.E. a naprostá spokojenost.

Old Post 29-05-2017 v 08:26 AM
lude1 je offline   Profil uživatele lude1   Find more posts by lude1   Foto galerie člena lude1   Click here to Send lude1 a Private Message   Add lude1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machaloid
Nový Člen

Karma uživatele Machaloid - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 988

Ahoj vsici. Letos jsem se rozhodl poprvé za investovat do genetiky a přemýšlíme nad hnojkama na květ. V růstu dávám kopřivy. Jsem dá se říct začátečník. Přemýšlíme nad Terra bloom nebo pk 13-14 co se týče kvetu. Stačí koupit jen jedno z toho? Diky za rady

Old Post 27-06-2017 v 20:36 PM
Machaloid je offline   Profil uživatele Machaloid   Find more posts by Machaloid   Foto galerie člena Machaloid   Click here to Send Machaloid a Private Message   Add Machaloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machaloid
Nový Člen

Karma uživatele Machaloid - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 989

Jinak jedu out

Old Post 27-06-2017 v 21:22 PM
Machaloid je offline   Profil uživatele Machaloid   Find more posts by Machaloid   Foto galerie člena Machaloid   Click here to Send Machaloid a Private Message   Add Machaloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 990

hnojivo se zvýšeným obsahem dusíku pro jukky a dračény ..v obbi stojí asi 50kč

Old Post 02-07-2017 v 19:19 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 991

Čaute bando , měl bych možná "blby dotaz" ale mě to nedá , koupil jsem si poprvé booster od AN , Big Bud coco, trošku jsem stím zatřepal a teče mi teď z toho , takové tuhé "mlíko" je to v pořádku ? Nebo mi to hnojivo umřelo :-D

Old Post 20-07-2017 v 10:28 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 992

To stejny mam i ja , big bud ten zelenej byla voda a kokos je jakoby naslehany mliko , ale ka.os ho nechal chvili na slunku a po otevreni zasycel ,takze mam podezreni ze to zkyslo . Jestli nemas stejnej problem jak ja kamo, radej to tam nebudu lit.

Old Post 20-07-2017 v 10:39 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 60 61 62 63 64 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0753850 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív