Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
1994
Nový Člen

Karma uživatele 1994 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 145



Dobrý den
Bohužel je tu další začínající grower, který potřebuje pomoct
Pro začátek představím své odrůdy: Jakc47 2x, Chocolope a Tangie.
Už to bude 3 týdny co hnojím.

Bohužel jeden z Jacku se se mnou loučí a to tak že v půlce rostliny začal odumírat viz foto. Přitom druhému jackovi se daří dobře.Takže první otázka co jsem udělal špatně ????

Druhá otázka se tyká listů. Na spodní části listu se objevuji miniaturní bílí hmyz. Takže co sněma??? + přikládám pár dalších fotek listů na kterých si asi slimáci pochutnaly ???

A poslední otázka, můžu něco udělat pro kytičky víc ???

Old Post 26-06-2017 v 12:38 PM
1994 je offline   Profil uživatele 1994   Find more posts by 1994   Foto galerie člena 1994   Click here to Send 1994 a Private Message   Add 1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1994
Nový Člen

Karma uživatele 1994 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 146



Zde obrázky k otázce 2 a 3.

Old Post 26-06-2017 v 12:42 PM
1994 je offline   Profil uživatele 1994   Find more posts by 1994   Foto galerie člena 1994   Click here to Send 1994 a Private Message   Add 1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1994
Nový Člen

Karma uživatele 1994 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 147



Zde obrázky k otázce 2 a 3.

na první fotce je miniaturní bílí hmyz

Old Post 26-06-2017 v 12:43 PM
1994 je offline   Profil uživatele 1994   Find more posts by 1994   Foto galerie člena 1994   Click here to Send 1994 a Private Message   Add 1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eso
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Eso - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Obecné Schnou listy Příspěvek č. 148



Prosím o pomoc schnou mi listy od špičky.

Old Post 27-06-2017 v 19:51 PM
Mr.Eso je offline   Profil uživatele Mr.Eso   Find more posts by Mr.Eso   Foto galerie člena Mr.Eso   Click here to Send Mr.Eso a Private Message   Add Mr.Eso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Re: Schnou listy Příspěvek č. 149

citace:
Původní příspěvek od Mr.Eso
Prosím o pomoc schnou mi listy od špičky.


Co za substrát jsi použil? Dodržuješ suchý a mokrý cykly při zalívání?

Old Post 27-06-2017 v 23:38 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eso
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Eso - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 150

Cykly dodržuji a substrát mám univerzální.Ale je fakt že minulý rok jsem měl zubstrát pro zahradní květiny a žádný problém jsem neměl.

Old Post 28-06-2017 v 13:53 PM
Mr.Eso je offline   Profil uživatele Mr.Eso   Find more posts by Mr.Eso   Foto galerie člena Mr.Eso   Click here to Send Mr.Eso a Private Message   Add Mr.Eso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 151

citace:
Původní příspěvek od Mr.Eso
Cykly dodržuji a substrát mám univerzální.Ale je fakt že minulý rok jsem měl zubstrát pro zahradní květiny a žádný problém jsem neměl.


Pořád se mi zdá že tvůj substrát není úplně OK, ale to se blbě odhaduje takle od klávesnice
Mají takovou "nedokrmenou" barvu, kup kvalitní substrát s perlitem, otřepej starou hlínu z kořenovýho balu a přesaď je do větších květníků. Počkej co to udělá a začni s poloviční dávkou hnojiv na růst.

Old Post 28-06-2017 v 16:38 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eso
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Eso - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 152

Děkuji za radu udělám to tak jak říkáš snad to bude potom už v pohodě.Děkuji

Old Post 28-06-2017 v 18:02 PM
Mr.Eso je offline   Profil uživatele Mr.Eso   Find more posts by Mr.Eso   Foto galerie člena Mr.Eso   Click here to Send Mr.Eso a Private Message   Add Mr.Eso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikerer
Nový Člen

Karma uživatele mikerer - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 2  

Organika žloutnutí listů (outdoor) Příspěvek č. 153

Zdravím, mám problém se žloutnutím listů. Listy žloutnou od spodu rostliny o jsou tam hnědé fleky (viz. foto č.1).Popřípadě za nějaké rady k pěstování budu rád
Orange Bud Diesel Fem.
Květina je v 25L kýblu .který má zespodu díry na odtok přebytečné vody.
hlína: -hnůj od ovcí
-hlína z půdy
-trocha písku
Zalévám děšťovou vodou.
Hnojiva: - jednou za týden výluh z kopřiv, přidám cca 0,2l výluhu do vody ,kterou
zalévám
- na květ mám koupené hnojivo Guanokalong
PH půdy jsem měříl papírkama na měření půdy a vyšlo 7 PH.
Na rostlinu svítí slunce od 9 ráno do 8 večer.
Minulý rok jsem pěstoval nějaký noname, mírně hnojil těma kopřivama a bylo to úplně na nic úroda, tak letos jsem zainvestoval do kvalitních fem. semen.
Foto č.1 (detail na listy)
https://ibb.co/kKvO8Q
Foto č.2 (celá rostlina)
https://ibb.co/cOr22k
Děkuju

Old Post 29-06-2017 v 12:20 PM
mikerer je offline   Profil uživatele mikerer   Find more posts by mikerer   Foto galerie člena mikerer   Click here to Send mikerer a Private Message   Add mikerer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daven
Nový Člen

Karma uživatele Daven - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 154


Ahoj, pomůže mi někdo s identifikací problému? (bělení ze středu listu, na některých listech troška "rezu" u okraje)
Odrůda: Stress Killer Auto (RQS)
Pěstováno v substrátu (údaje o PH dle výrobce 5 až 7, zatím jsem neměřil) v květináči na balkóně. Stejné odrůdy mám několik kytek, všechny pěstovány ve stejném substrátu, stejné stáří,.. A tento problém se objevil pouze u dvou z nich. Zálivka prováděná po vyschnutí předchozí. Jednou použit doplněk Guanokalong Extrakt Taste Improver v dávce 10ml na 1l)

Předem díky za Váš čas.

Old Post 30-06-2017 v 20:07 PM
Daven je offline   Profil uživatele Daven   Find more posts by Daven   Foto galerie člena Daven   Click here to Send Daven a Private Message   Add Daven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 155


Mám problém, na listoch sa mi objavujú akési žlto-hnedé bodky.Objavily sa už na začiatku rastu na spodných poschodiach ale keď sa to nerozširovalo, tak som to neriešil.Teraz sa to šíri hlavne na jednej rastline, na druhej je toho menej.Myslím si správne, že je to nedostatok vápnika?Hnojím Biobizzom - Grow, Bloom,Topmax.Royal Haze Automatic.Prosím poraďte.

Old Post 30-06-2017 v 21:55 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davey123
Nový Člen

Karma uživatele Davey123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 23  

Zhnědlé listy u Royal qeen Příspěvek č. 156

Ahoj, mohl by mi někdo pomoct? Jsem uplný nováček a potřeboval bych radu od někoho, kdo už má zkušenosti. Mám semínka Royal Queen a spodní dva listy začali hnědnout, pokud bude potřeba dám sem i fotky. Děkuju moc

Old Post 02-07-2017 v 07:16 AM
Davey123 je offline   Profil uživatele Davey123   Find more posts by Davey123   Foto galerie člena Davey123   Click here to Send Davey123 a Private Message   Add Davey123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davey123
Nový Člen

Karma uživatele Davey123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 157



Tady jsou ty fotky

Old Post 02-07-2017 v 07:19 AM
Davey123 je offline   Profil uživatele Davey123   Find more posts by Davey123   Foto galerie člena Davey123   Click here to Send Davey123 a Private Message   Add Davey123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 158

citace:
Původní příspěvek od Davey123
Tady jsou ty fotky


Ahoj řekl bych že to máš přelitý.
Ty spodní lístky jsou mateční když odpadnou nic se neděje.

Old Post 02-07-2017 v 08:04 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davey123
Nový Člen

Karma uživatele Davey123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 159

Dobře děkuju moc. Takže bohatě stačí, když budu zalévat jednou denně, aby byla půda vlhká ?

Old Post 02-07-2017 v 08:48 AM
Davey123 je offline   Profil uživatele Davey123   Find more posts by Davey123   Foto galerie člena Davey123   Click here to Send Davey123 a Private Message   Add Davey123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaktěživ
Nový Člen

Karma uživatele Jaktěživ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 160



Zdravím, mám nejspíš podobný problém jako Daven, tedy světlé cestičky na listech. Od rána projíždím net a pořád se mi nepovedlo určit původce. Pěstuju taky na balkoně a objevilo se to u dvou ze tří kytek. Přikládám fotky a prosím o radu. Ještě dodám, že se to vyskytuje jen u pár listů, ale bojím se, aby se to nerozšířilo dál.

Old Post 03-07-2017 v 12:28 PM
Jaktěživ je offline   Profil uživatele Jaktěživ   Find more posts by Jaktěživ   Foto galerie člena Jaktěživ   Click here to Send Jaktěživ a Private Message   Add Jaktěživ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8711820 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív