Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w - mix 1. pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Obecné 400w - mix 1. pokus Příspěvek č. 1

Okay první pokus byla malá skříňka s ledkou. Výsledkem bylo pár paliček, ale asi to nestojí za řeč (ale byly dobrý). Teď s pomocí realizuji první "pořádný" pěstování:-) Zatím je to ve fázi výstavby, ale máme 400w, zvlhčovačku, homemade chlazení, větráky, odtah přímo ven oknem (na ten jsem pyšná - vyřezat souměrný kolečko pro větrák do polystyrenu mi dalo fakt zabrat).

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 24-06-2017 v 22:56 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 2


přijely řízky, něco se bude ještě předávat, zatím se rozhoduje, co zůstane a kolik. Řešíme problém s horkem, venku je vedro a nedaří se nám srazit teplotu pod 30° když svítíme - některý kytky to přestávaj dávat (amnesia, ale ta tu nebude zůstávat, tak jen doufám že do té doby zůstane naživu...) I kvůli tomu, že bytem projde přes den relativně dost lidí jsme zvolily svícení v noci. Ještě nemáme časovač, ale pokaždé je někdo doma.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 24-06-2017 v 23:00 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 3




aktuálně:-) zdechlinka se vzpamatovala

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-07-2017 v 22:27 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 4

Tak nakonec nám zůstaly všechny. Horko jsme vyřešily pořádným větrákem. Z lina se udělala šikmá podlaha, takže v rohu je místo kam se dá hodit čerpadlo a kytky nestojí ve vodě. Aktuálně jsem na to sama a bez větších zkušeností, tak akorát doufám, že něco nepod.lám... Hnojím plagronem. Prvně Start up, pak terra grow. A rosím. A rosím. A rosím... S neudorff - hnojivo pro posílení listů.
Občas zlobí technika, všechno se dělalo už za chodu a máme dost přeplněno. V kombinaci se špatným přístupem (jsem mrňous a větrák mega vysoko s napojenou trubkou dolu) mi to dává zabrat. Jsem fakt zvědavá co z toho bude.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 18-08-2017 v 14:05 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 5

Minulej týden jsem dělala pár řízků. (*plácám se po rameni - žijou a prospívaj) Ak47, amnesia a powerplant. Přišly mi nejvíc rozvětvený a zjistila jsem, že amnesia je nejvhodnější na moje zdravotní problémy (na leafly se to dá přes vyhledávací filtr zjistit). Automaty začly hnát na květ, tak jsem to přepnula a nestačím zírat jakej to je fofr. Budu muset co nejdřív koupit hnojky na květ (stejnou značku a řadu). A mám tu výbojku se spektrem pro květ, někdo doporučuje nechat růstovou jeste 14 dní. Ale nemám tušení jestli je to fakt lepší...

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 18-08-2017 v 14:13 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 6

Včera jsem zjistila, proč tolik opadávaly listy, předtím nebylo nic vidět, tak jsem myslela že jsem to přehnojila, ale teď jsou jasný stříbrný cestičky na listech. Biool to jistí... Dala jsem nižší koncentraci (prý se na květ nemá střikat vůbec, ale co s tím jinak...)s kapkou jaru a postříkala. Uvidíme dneska, jak se probudí. Nakukovala jsem před chvilkou a vypadají ok, ale nechtěla jsem tam svítit, tak až večer... Každopádně, kdyby mi někdo prozradil jak je to s tím spektrem (nechat 14 dní růstový i v květu), tak budu ráda.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 18-08-2017 v 14:20 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 7


Řízky, vlevo novější (těsně, než jsem to přepla) a vpravo starší, který dělala moje momentálně indisponovaná společnice před měsícem

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 18-08-2017 v 14:26 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 8

Když přepínáš, tak se vyplatí nechat růstový spektrum, jenom když chceš aby ti ty kytky ještě vyplnili víc prostor nebo povyrostli. Taky se dá udělat, že jim liješ hnojky na růst a postupně přecházíš na květ, svým způsobem je efekt stejný. Samozřejmě pod květovým spektrem to roste o něco pomaleji, ale vzhledem ke stádiu kytky je to zanedbatelný.

U automatu je to jedno čím mu svítíš, přepne se po určité době sám i kdyby měl 24/0.

Old Post 02-09-2017 v 03:43 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-07-2009 - 400w mix clony - 42 odpovědí
02-09-2011 - 400W - ICE v kokosu - 62 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1361890 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív