Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » sM0gova Manéž pod 250w, učinkují: 3xCheese 2xKalasnikov 1xDiamond girl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 33






Zdravím ve spolek

Máme tu 29. den růstu. Dnes proběhlo ohýbaní s tvarováním, stříháním.
Zálivka furt stejná jako v předešlém příspěvku (zatím ještě nedošla holky spapali 1/2 dávky). Zelenají se jako o život, stonky jsou pevné tlusté.
DG- dělá mi radost ale má docela dost velký podíl sativy, neuvěřitelně se dere na vrch, tak dochází ke kadeřníkovy častěji aby mohly ostatní povyrůst.
CH- Všechny tři semena byli super, jsou z nich krasné male košaté keříčky doufám ale že trochu posílí.Nic méně ten co vylezl až po pěti dnech vypadá nejkrásněji, sic je menší. prostě paradox
AK- Jedna je nádherná rozvětvená očekávám taky pořádnou gardu při přepnutí že poletí navrch. Druhá se málo větví i po záštipu, je pravdou že ta měla největší deficit boru a železa ze startu, kdo ví možná se ještě vzchopí.

na konci týdne to bude 36 dní na růstu, tak pokud nevyskočí nějak výrazně, přepnu až v neděli.

Tak pár fotek jak to vypadá v boxu

Foto 1 DG
Foto 2 CH
Foto 3 CH
Foto 4 AK
Foto 5 pohled celkový

Old Post 29-05-2017 v 19:36 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 34






Nazdar Lidi ! Přeji pěkný den !

Tak děvčata mají 34. den růstu vypadají k světu větví se slušně, při usazovaní kolínek jsem mačkal stonky v místě ohybu, panečku bude to smrdět jako prase. Včera jsem ohýbal, prokypřil z vrchu půdu, a dával už mou doladěnou zálivku Hesi mix na květ každé 1L do květníku. protože zítra už pojedou 12/12, od této doby už měním dávkovaní podle sebe co jsem vypozoroval(ty modely co jsem jel vždy pásli ještě první dva až tři týdny moc po dusíku a jelikož je toho tří.... v Hesi TNT. Dávkování bude následující 1. týden 100% 2. týden 60% 3.týden 30%, ikdyž vím že už mají slušný kořenový bal, do druhého týdne budu přidávat do roztoku ještě ROOTH, přece jenom čím více kořenú tím lépe, nevadí mi že tím trosku zbrzdím růst protože budou budovat ještě dole,ale v mé velikosti boxu a teplotám přes léto tohle potřebuji ) jen doufám že tyhle modelky s tím budou spokojené, ale zatím si žádný grow nestěžoval, tak uvidíme.
K štípání ve finale vypadaly spodní větve tak krásně že jsem je nakonec nechal být.
Udelal jsem na každé větvy klasický zaštip

1. Roztok pro květ, 2 dny před přepnutím

Ph 6,4

Rooth 5ml/1L
TNT 5ml/1L
Bloom 5ml/1L
Boost 2ml/1L (Voní to jako blázen mám pokaždé chuť to vypít )
Hesi enzyme 2ml/1L
AN enzyme 2ml/1L
SuperVit 1kapka/4L

Den teplota 27-29 C po přepnutí už bude hučet jen v noci tak snad tam udržím tech 27-28. Už nemám odvod tepla přímo ven tak je to passed.
Noc teplota 22-23 C
vlhkost 45%

Foto 33. Růstu

FOTO 1. CHEESE #1
FOTO 2. CHEESE #2
FOTO 3. CHEESE #3
FOTO 4. DIAMOND GIRL #1
FOTO 5. KALASNIKOV #1
FOTO 6. KALASNIKOV #2
FOTO 7. Zaplnění

Old Post 03-06-2017 v 20:56 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 35



zbytek fotek. BTW nevíte jak ty fotky postavit do latě? V pc je mám na Stojáka a a když je dám sem tak si lehnou.

Ať se daří, především v growu

Old Post 03-06-2017 v 21:01 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 36


Nazdar lidi.

7. den květu

Dneska byla zapletená sít, děvčata budou do ní muset ještě krapet dorůst. děvčata mají 27 cm. U DG je první náznak květenství. Nejvíce frčí to jedno AK a DG druhé AK se docela dalo do kupy, doufám že na něm něco bude. Je to nejslabší článek z boxu, strašně háklivá na jakoukoliv změnu reaguje nejdřív. No a CH jsou prostě malé keříčky docela vábné. abych jim pomohl trošku dohnat ostatní, tak jsem přesměroval stavbu do vrchních výhonků. tím že jsem ořezal mladé výhonky pod vrcholky. doufám že na to zareagují jak ostatní modely, co jsem doposud trápil v boxu.

2. Roztok pro květ

Ph 6,2

Rooth 5ml/1L
TNT 3ml/1L
Bloom 5ml/1L
Hesi enzyme 2ml/1L
AN enzyme 2ml/1L
SuperVit 1kapka/4L

Den teplota 28-27 C
Noc teplota 22-23C
vlhkost 45%

Mějte se, ať se daří, pěstu čest

Old Post 11-06-2017 v 21:06 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 37

To přeroste Ale i tak, hezky je vytvaruj a nech to tam jako podpěru

Old Post 11-06-2017 v 23:24 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 38

Snad ne-e. Zatim se mi povedlo jen jednou prepnout na okey. Minule kolo jsem jeste mel sit o 10 cm vis 😁. To byla jungle. Uvidim popripade sestrojim jeste jednu sit😉

Naposledy upravil sM0g 12-06-2017 v 09:54 AM

Old Post 12-06-2017 v 04:26 AM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 39






Zdarec lidi.

19.den květu

Jelikož mám 3 geny v boxu moc dobře se mi to netvaruje ještě k tomu ze semene takže to nemá žádnou uniformitu každá kytka jiná a srog ve srovnaní trošku pomohl, ale žádná hitparáda to není. stáhnu jsem je zespodu i drátkami ke květníku aby byli níž jak vrcholky cheesu a druhý den to doroste do výšky před zásahem. zatím co cheese vyroste jen o kousek. Takže dnes jsem stahl poslední paličky které byli o moc napřed a už je nechám at si dělají co potřebují. Deficid jsem zatím žádný nenašel. takže okey. děvčata jsou vitální chlastaj jako o duši.

3. Roztok pro květ

Ph 6,2-6,4

Rooth 5ml/1L(už neměli dostat ale měl jsem poslední dávku tak přece to nebudu schovávat)
TNT 1,5ml/1L
Bloom 5ml/1L
Hesi enzyme 2ml/1L
AN enzyme 2ml/1L
SuperVit 1kapka/4L

Den teplota 28-30 C no sem tam se tam oběví i 30 stupnů ale myslím že se nemuže nic stát protože venku kytky dostavají mnohem větší salbu a už buduju už odhlučnovací box na ventoše abych mohl zapnout i druhy. kdyz jedou duo tak to strašně řve
Noc teplota 22-23C
vlhkost 45%

Old Post 23-06-2017 v 22:23 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 40

ahoj
mas to krasne....
chcem sa opytat odkial mas tie kolienka na ohybanie, vypada to velmi prakticky

moje diy LED

Old Post 24-06-2017 v 19:45 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 41

Zdarec
Jsem rad ze se ti to libi. Hodne lidi mi rikalo ze kolinka jsou tak max dobry na out. Nvm me vyhovuji, nez davam sit, pak stejne jeste dratkuju ke kvetinaci na doladeni, jelikoz mam blumaty a potrebuju misto okolo na manipulaci tak dratky jsou az ta posledni volba. Koupil jsem to v hotchilli ale v nabidce je nemaji nebo nemeli. Kdyz mu reknes\napises tak ti je posle nemaji je na strankach. Ale myslim ze to koupis i kdekoliv jinde v growshopu. Jsou velke 3.5cm a mensi 2.5 cm miry jsou orientacni. A stoji asi 3-5kc

Old Post 25-06-2017 v 09:01 AM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 42






Zdar Growers!

22.den v květu

UP new foto

4. Roztok pro květ

Ph 6,2-6,4


TNT 1,5ml/1L
boster 2ml/1L
Bloom 5ml/1L
Phosphorus Plus 2ml/1L
Hesi enzyme 2ml/1L
AN enzyme 2ml/1L
SuperVit 1kapka/4L

DG/AK1 - Frčí neskutečně naskakují
CH- už se dávaj dokupy a pomalu začínají něco ukazovat. začínají se nějak brzo cukrovat sem zvědavej jak budou vypadat na konci.
AK2- Zas nějaká zaseknutá ale už sem se stím smířil že je tak trosku brzda

Old Post 26-06-2017 v 20:59 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 43






Zdravím Growers!

Máme tu konec 4. týdne. Holky postupují 1-2 cm denně ale zdá se mi že paličky jsou docela maličké a moc nebobtnají na 4.týden, co myslíte? No uvidíme co z nich ještě vyleze . Teploty za teplých večerů jsou jakš-takš nad 30C jsem zatím překročil jen jednou a to o pul stupně. Nejdrsnější to maj ze startu. Box je v ložnici tudíš abych mohl pracovat s holkami tak svítím od 6 a to je přece jenom ještě teplo. potom už se situce lepší kolem 28C. Výška od lampy je 15-18cm.

Roztokbude aplikován zítra všechnu odstátou vodu sem použil na rajčata a byliny zbyli jen 2L tak to dostali do kapátka a zítra dostanou opět mix.)

27.den květ

Ph 6,2-6,4


TNT 1,5ml/1L
boster 2ml/1L
Bloom 5ml/1L
Phosphorus Plus 2ml/1L
Hesi enzyme 2ml/1L
AN enzyme 2ml/1L
SuperVit 1kapka/4L

Foto po rožnutí

Old Post 01-07-2017 v 22:53 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 44






A ještě něco před rosvícením :-)

Old Post 01-07-2017 v 22:56 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Upozornění Průser Ph půdy Příspěvek č. 45




Zdravím všechny growery.

Po delší odmlce bo jsem měl moc práce a musel odjet na téměř týden, tak po návratu domů mě čekalo docela zděsení. to že došel roztok by se ani tak nic nestalo květináče byli ještě vlhké. Mají deficit jak prase. Asi to vypadá na fosfor a draslík to jim dodám v tom bych neviděl problém. Tak jsem rovnou provedl družbu Tropf Bluematu.

Po udělání roztoku 6,4 ph abych udělal zase dobré vlhko pro bluemat, tak jsem prolil květníky mě vyděsil výtok z květníku 4,8-4,9 !! docela alarmující takže jen nemůžou přijímat živiny ale potřeboval bych poradit čím rychle můžu zvíšít ph substrátu o 1,5 stupně nahoru ? Nemám možnost prolití jsou propletené a prolití durchum je téměř nemožné a ze sítě už je nevypletu.


1. možnost
že bych udělal čistou vodu s jedlou sodou která fajn zvyšuje ph vody ale nevím kolik by měla mít alespoň 9-10 ?

2. možnost
koupit dolomitické vápno ale to mám takový pocit že by mi asi nepomohlo potože se zapravuje do půdy, a nedá se rozpustit vodou ..
https://www.agromanualshop.cz/agro-vapnity-dolomit-5kg/

nebo Ledek vapenatý a ten se sype navrch a pořadně se zalije
https://www.prohopo.cz/cs/p-2021-fo...5-2-5kg/?cat=22

3. možnost . Kdyby měl někdo radu, tip či trik. nebo má nejakou zkušenost stěmi dvoumi možnostmi. Nechť ať poradí growerovy v nouzi zn. spěchá !


Edit:

Jo vlastně ještě jsem našel na jedné z AK. náznak koulí ale asi nevyvinutých snad mi to nic neoprcalo ... co myslite ? jinak semena jsou fem. GHS takže nevím co to má znamenat....

Old Post 09-07-2017 v 21:20 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 46

Muzes zkusit palm tree ash . je to v podstate draslik, kterej ty kytky potrebuji ve druhe fazy kveteni a hodne zveda ph pudy , ale pokud ho posypes na povrch a zalejes ,sice se nejakym zpusobem zapravi do pudy ,ale nevim jestli se tim da 100%kontrolovat ph pudy, pac zmena by se mela delat pomalu a postupne , da se aplikovat i zalkivkou ,tak ze to rozpustis ve vode ,ale podle navodu ma roztok ph hrube prez 10. Netusim co to udela v pude ,ale rekl bych ze se castice toho popelu nebo co to je zapravi tou zalivkou do pudy a mohlo by se to nejak stabilizovat, sam sem nezkousel tak nevim, ale urcite to bude lepsi nez soda ,ta ti v pude nevydrzi.
Nemuzu se nijak zarucit jestli to tak vsechno funguje ,ale na 99% si myslim ze to mas zasoleny jak prase , pac hesi sou na to jak staveny , samo sebou tahaji v pude ph strasne dolu.
Snad se ti to podari podchytit.

Old Post 10-07-2017 v 01:14 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Re: Průser Ph půdy Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od sM0g


Jo vlastně ještě jsem našel na jedné z AK. náznak koulí ale asi nevyvinutých snad mi to nic neoprcalo ... co myslite ? jinak semena jsou fem. GHS takže nevím co to má znamenat....

Ghs a poďobanej arjan s tim druhým ovarem se potom nediv , si vemou trika s napisem strainhunters a rozesilaj do světa ty jejich hermafroditni sracky a ještě za to chtějí peníze

Old Post 10-07-2017 v 04:49 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 48


Bitir: Tohle mi na to rekly oba grovery co jsem navstivil. Ze to je tak 50-50 jetli to vyjde. A Bohuzel v kamenych sopech je pouze na objednani nebo alespon u me. Ke kytkam jsem se vcera ani omylem nedostal. Tak jsem koupil alespon ph+ voda na 8,5 a stahl jsem kazdy kvetinac na 6,1. Zitra jim dam klid a pozitri dam hnojky bez upravy ph? Ale ten palm tree se vyborne hodi na organiku co pripravuju. Vnukl jsi mi myslenku a hodne jsem o tom pocetl a chci to skusit. Takze probihaji pripravy na notill. Tak dik za skvely tip

Vemenex: Ono je to slozite. Kdyz sem procital recenze na eu seed banky na kazdou dost lidi hazelo spinu takze sem si rikal ze to je asi jedno. Pestuju ze semena po druhe a abych pravdu barney se taky nema moc cim chlubit az na Ayahuasca purple. Spise me zaujalo ze jezdi do afriky pro modely. Tak sem si rikal ze to zkusim. Ale uz sem byl ponaucen od kolegy ze mam skusit cali nebo subcool.

PS tahle se da proplachnout srog 😁😁😁
6kytek 4 hodiny drbacky 😁😁

Old Post 11-07-2017 v 22:59 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-10-2017 - sM0gova Manéž pod 400w, učinkují: 6xGP 1xBxCM 7xLOG 7xWR - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1373730 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív