Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 449


toto mi přijde jako super nápad.. nacpat ledem a zapnout.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 22-06-2017 v 20:03 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 450

citace:
Původní příspěvek od TheLittleOne
toto mi přijde jako super nápad.. nacpat ledem a zapnout.


Přesně toto jsem zkoušel před pár lety v létě a je to naprosto k ničemu absolutně to nedokáže ochladit vzduch ani o 1°C (použito pro box 60x60x160) to už je lepší malá chladnička(mini,auto) a rourou z ní tahat chladný vzduch do prostřed boxu relativně to funguje jako klima,nežere to tolik a cena pořizovací když jí koupíš na bazaru někde nesrovnatelná a nemusíš furt vylejvat vodu a doplňovat led neboť ten led dlouho nevydrží ani když to naplníš celé

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 22-06-2017 v 21:21 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 451

jo to jsem chtěla ještě doplnit, že by to asi bylo o dost lepší s takovou tou přenosnou chladničkou

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 23-06-2017 v 20:55 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr. Fena
Nový Člen

Karma uživatele mr. Fena - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 452

Zdravím přátelé. Bude stačit odtah 360 kubíků za hod. u boxu HPS 600 wattů?

Old Post 25-07-2017 v 10:41 AM
mr. Fena je offline   Profil uživatele mr. Fena   Find more posts by mr. Fena   Foto galerie člena mr. Fena   Click here to Send mr. Fena a Private Message   Add mr. Fena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 453

V těhle letních dnech nebude,pokud to nemáš ve sklepě třeba

Old Post 25-07-2017 v 13:19 PM
crazyn is online now   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Browser
Stálý Člen

Karma uživatele Browser - 44% PěstitelskáKarma uživatele Browser - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 454

[účet odstraněn]

Old Post 29-08-2017 v 12:14 PM
Browser je offline   Profil uživatele Browser   Find more posts by Browser   Foto galerie člena Browser   Click here to Send Browser a Private Message   Add Browser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 455

dobra

Old Post 29-08-2017 v 15:22 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MateoCZE
Nový Člen

Karma uživatele MateoCZE - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 456

Zdar lidi mám opačný problém.Svitim LED a teď jak klesla teplota v noci,. mám 22 stupňů a přijde mi to málo...Majitel pustí topení až v listopadu a přímotop tam stkat fakt nebudu... Nějaká rada? díky

Old Post 05-09-2017 v 06:23 AM
MateoCZE je offline   Profil uživatele MateoCZE   Find more posts by MateoCZE   Foto galerie člena MateoCZE   Click here to Send MateoCZE a Private Message   Add MateoCZE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 457

Zdar. Práve riešim box 60x60x150. Nejde mi o brutal výnos ale skôr o potesenie. Premýšľam o 150w hps alebo 250w hps. Neviem aký typ a výkon odtahu použiť a tiež aj prachový filter. Box bude v tretej izbe v byte takže ho počas návštevy nesmie byť počuť a cítiť. Ďakujem.

Old Post 06-09-2017 v 10:40 AM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Pohodička Příspěvek č. 458

citace:
Původní příspěvek od Nebulman
Zdar. Práve riešim box 60x60x150. Nejde mi o brutal výnos ale skôr o potesenie. Premýšľam o 150w hps alebo 250w hps. Neviem aký typ a výkon odtahu použiť a tiež aj prachový filter. Box bude v tretej izbe v byte takže ho počas návštevy nesmie byť počuť a cítiť. Ďakujem.

čau, hele fakt jen podle mých zkušeností bych na takhle malej box použil nějakej úplně levnej odtah cca, aby měl max, jako tohle http://www.ventilatory-shop.cz/vent...BCABEgIUAfD_BwE a to každopádně slabší to jsem jen nakoukl rychle na googlu, takže pokud Ti jde i o peníze koukni na net a kup něco s těma kuličkovejma ložiskama, pokud možno, aby měl možnos regulace otáček (moc dobrá věc) a budeš to mít supr za pár kaček. Co se týká filtru, zase peníze????? , ,ůžeš i udělat sám doma z petky , nebo holt dát něco a koupit ten nejmenší pacháč z gshopů (doporučuju ten kde jde měnit aktivní uhlí, dá se používat dloooooooouho a jen dokupuješ uhlí).
Doufám že jsem pomohl a směj se..........................23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 06-09-2017 v 11:03 AM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 459

dva-tři no radšej investujem do ventilátora aj do filtra len som chcel vedieť výkon m3/h a aj pachaca. Dokáže to odtiahnuť trebárs vent tt 100?

Old Post 06-09-2017 v 11:39 AM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 460

Ttčko je hlučný 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-09-2017 v 14:43 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 461

Pitr a čo nie je hlučné ?

Old Post 06-09-2017 v 14:51 PM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 462

citace:
Původní příspěvek od Nebulman
dva-tři no radšej investujem do ventilátora aj do filtra len som chcel vedieť výkon m3/h a aj pachaca. Dokáže to odtiahnuť trebárs vent tt 100?

čau,
jo myslím, že to bude na takhle malej box stačit. 100m3/h je tak akorát, i když jsem na OG četl, že předimenzovaný odtah nikdy neškodí, takže já radši mám silnější a regulátor, kterej je skvělej na tu hlučnost a můžeš si otáčky nastavit podle toho, jak sám uviíš, že je to nej. Já mám tenhle https://armatury.heureka.cz/nts-ufo...-430m3-hod-82w/ a jsem moc spokojenej už několik let . Takže tak.
Zatím, kdyžtak rád pomůžu.
Směj se..........................23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 06-09-2017 v 21:34 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 463

dva-tři aký máš veľký box a čím svietis ? Myslíš zeam ísť do menšieho boxu ako je 60x60x150? Chcel som tam dať 150w hps ale písali mi že mám dať radšej do toho 250w. Preto zvažujem či nebude lepšie dať 150w a aj slabší odťah aby to nehucalo. To ufo čo máš je tiché ? Bude ho počuť zo zavretej izby? Dik. Ako som písal chcem čo najtichsi box ktorý bude v byte aby ho návšteva necítila a nepočula. Môj favorit je 60x60x120. Mám dilemu akými w svietiť a ten odťah s filtrom

Old Post 07-09-2017 v 07:18 AM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 464

citace:
Původní příspěvek od Nebulman
dva-tři aký máš veľký box a čím svietis ? Myslíš zeam ísť do menšieho boxu ako je 60x60x150? Chcel som tam dať 150w hps ale písali mi že mám dať radšej do toho 250w. Preto zvažujem či nebude lepšie dať 150w a aj slabší odťah aby to nehucalo. To ufo čo máš je tiché ? Bude ho počuť zo zavretej izby? Dik. Ako som písal chcem čo najtichsi box ktorý bude v byte aby ho návšteva necítila a nepočula. Môj favorit je 60x60x120. Mám dilemu akými w svietiť a ten odťah s filtrom

čau,
takže postupně: já mám stan 120x120x200, svítím 600w metalhalid na začátek, pak klasika 600w HPS, ale mám digitální předřadník (sqělá věc, nebudu vysvětlovat, kdyžtak si to tu najdi, je tu toho určitě dost), kterej bych bejt Tebou taky pořídil, použil ten box 60x60x150 (těch 120 na vejšku je celkem málo, takže bys musel přizpůsobit pěstění a jet modely co se netáhnou, takže spíš indica a třeba scrog, což je dát nad kyti síť a proplejtat, taky se tu podívej) a použil 150w s digitálním předřadníkem. Ten odtah tam dej nějakej do 200m3/h a regulátor ot., myslím, že se dělalo i UFO co mělo nějakejch 150 m3/h, ale to UFO asi nebude úplně nejtižší, takže bych kouknul na net po něčem co má cca stejnej výkon, ale ty kuličkový ložiska (myslím, že bude tižší, ale vl. zkušenost nemám). Jako třeba to moje UFO jede na cca poloviční výkon a do druhýho pokoje (taky mám byt) nic neslyšet není. Pacháč mám tenhle https://www.profi-grow.cz/prima-kli...ma-480m3-160mm/ , ale mám ten co se dá otevřít a vyměnit uhlí, takže nemusíš kupovat po pár pěstěních novej).
Zatím a směj se.......................23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 07-09-2017 v 11:26 AM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6731300 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív