Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vhodná ventilace ? Ventilátor ventilace ventilátory jak řešit odtah ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Co používáte na odtah z boxu ??
UFO
PC větrák
Ulitu
TD
Potrubní
Žádnej
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 353

citace:
Původní příspěvek od metracek


"Např. běžný axiální ventilátor (TT125) o průměru 125 mm s výkonem 280 m3/h.
Při 0 Pa tlaku je výkon 280 m3/h, v případě, že potrubí bude mít jeden 90° ohyb, zvýší se tlak na 10 Pa a výkon se sníží na cca 200 m3/h. Při zvýšení tlaku na 20 Pa tedy o 10 Pa je výkon pouhých 70 m3/h a při 30 Pa je výkon ventilátoru 0 m3/h. Jinými slovy - ventilátor na oko a poslech běží, ale nic neodsává, pouze „žere“ elektrický proud při kterém se zahřívá motor ventilátoru a hrozí spálení vinutí motoru (nezáruční událost)"


nj to som čítal

citace:


Nekupujte axialni ventilatory (TT, TD, VKO....) ale radialni (Prima Klima, Torin, Ufo Ruck...).
[/B]


rozhodol som sa kúpiť tento https://www.hotchilli.cz/ventilator...0-m3-h--125-mm/
ale neviem ktorý pacháč či tento https://www.hotchilli.cz/prima-klim...-360m3-h-125mm/
alebo https://www.hotchilli.cz/can-filter...-priruba-100mm/

Old Post 18-06-2017 v 16:55 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 354

Opět metráček tady zkopíroval něco u potrubí a tlaku.
Prostě je to chytráček co umí jen rozdávat negativní karmy a kopírovat texty od druhých.
Odo, napsal jsi mu to dobře!!
Každý ví ,že TT je dobrý na potrubí kde nejsou ohyby.Je to tady napsáno asi 6x.

Old Post 18-06-2017 v 18:50 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLHR
Stálý Člen

Karma uživatele BLHR - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 355

Častou chybou a vznik mnoha problémů je špatně zvolené místo pro nasávání vzduchu a výduch vzduchu. U stanu je to jasný, ale v různejch jinejch podmínkách.....( bavím se tu o skříních u zdí, vestavěnkách, různejch kumbálech atp.)

Old Post 18-06-2017 v 19:02 PM
BLHR je offline   Profil uživatele BLHR   Find more posts by BLHR   Foto galerie člena BLHR   Click here to Send BLHR a Private Message   Add BLHR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 356

.

citace:
Původní příspěvek od odo
Metráček je proste CHYTRÁČEK!

Naposledy upravil metracek 29-06-2017 v 18:30 PM

Old Post 18-06-2017 v 20:57 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 357

Hele sry za pripadne dezinformace. Psal jsem to na základě zkušenosti s TT 100, mel jsem ho zhruba pul roku s uhlikacem a dvěma ohybama. Za celou dobu bez problémů a to mel pouze 180m3/h. I pres to me zaviral podtlakem dveře do boxu, takže predpokladam, ze az tolik výkonu ohybama a pachacem neztratil. Mel celkove malej průtok a tak jsem jej vyměnil za PK 420m3/h. Musím uznat, ze UFO je trochu jiný kafe co se tlaku týče.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-06-2017 v 21:11 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 358

.

citace:
Původní příspěvek od odo
Metráček je proste CHYTRÁČEK!

Naposledy upravil metracek 29-06-2017 v 18:30 PM

Old Post 18-06-2017 v 21:23 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 359

citace:
Původní příspěvek od metracek


Ventilator si prehodnotil spravne. Filtry jsou zrejme na stejno, ja bych na tvem miste vzal ten prima klima. Ale bude to asi prast jak uhod

EDIT: Ted se divam ze ten druhej ma mensi prirubu (100mm), takze vem tu prima klimu.


on vlastne žiadnu prírubu nemá: "Flange 100/125 (not included, reuseable)"
ináč vďaka za rady

Old Post 18-06-2017 v 22:16 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 360

citace:
Původní příspěvek od metracek


Ja sem zacinal s TT 150 a nedojel sem s nim ani prvni kolo, odesel tehdy myslim do mesice Asi slabej kus. Misto nej sem koupil TD, coz sem si moc nepomohl. Ale vydrzel do minuleho kola. Ted mam prima klimu a ten rozdil je obrovskej, uz bych urcite nikomu neradil koupit jinej nez radialni. Ja sem tim textem chtel vysvetlit hlavne to ze spaleni toho motoru je nezarucni udalost. Takze nikdo sice nepozna ze si tam mel filtr, ale ani ti takovou zavadu nevyreklamuji. Uz se mi tady moc nechce psat nic vlastnima slovama, hlupacci to potom shledavaji za prilis ofenzivni a urazlive, tak sem radej zkopiroval informace od prodejce. Ale bohuzel, ani to uz mi u strejdy fikusa, mistopredsedy meho fanclubu, neprojde


nj nie som taký bohatý, aby som si mohol kupovať lacné veci

Old Post 18-06-2017 v 22:22 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 361

TD a TT nikdy více, to čo píše Fikus je síce pekné, ale aj tak to nie je úplne pravda. Ak chcete axiálne venťáky používať ako odťah, hoci aj na rovnom potrubí, nasadením pacháču prídete o dobrú polovicu výkonu - poznám z vlastnej skúsenosti. K reklamačnému riešeniu - ono stačí venťak rozobrať a nájsť v ňom stopy po uhlíku, pak je každému všetko jasné

Takže nie, axiálny venťák proste dobrý nie je a nikdy nebude. Leda ako aktívny príťah bez potrubia.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 19-06-2017 v 07:29 AM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 362

Já jsem nenapsal,že TT je lepší.Mám PK a jsem spokojenej a mám i TT Vents M125 s oceli a kuličkovímy ložisky.340m3 průtok vzduchu a fouká to stejně jak s PK i při použiti filtru.Jede mi asi 3 kola a ješte jsem sním neměl problémy.Mám asi 1,5 m hadici bez ohybu a když k němu přiložím hubu ,tak je to stejný jak PK.
Nevím jak to je s přesnými naměřenými hodnotami,ale je tam prý rozdíl ve vylepšených lopatkách(semiradiálni).Nevím nejsem odborník přes vzduchotechniku,ale funguje i s pachačem už třetí kolo a je na rozdíl od PK nezkutečně tichý. Bude i podle mě rozdíl v těch plastových(používám na přítah) a kvalitních kovových.

Old Post 19-06-2017 v 13:59 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 363

Tak ať slúži, za seba ich ale nikomu odporúčať nebudem

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 19-06-2017 v 15:51 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 364

Nazdar. Riešim box 60x60x150 potrebujem minimalny smrad a hluk. Budem svietiť 250 HPS. Aký odťah a filter mám použiť ? Ďakujem moc.

Old Post 05-09-2017 v 13:56 PM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 365

Ahoj,
mám v menším boxu na odtah větrák Sunon, takže má čtvercový tvar a chci se zeptat, jestli nemáte nějaký tip, jak ho co nejlíp připevnit na potrubí (které je samozřejmě kulaté)? Díky za odpověď.

Old Post 06-09-2017 v 10:52 AM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GGGG
Nový Člen

Karma uživatele GGGG - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 366

Potřeboval bych radu.. Mam box 300x80x200 (ŠxHxV) v místnosti 3x2m... Odtah bude řešený do komínu v místnosti.

Bude se svítit 3x600w

V zimě nebude problém uchladit, ale v létě to bude makačka.
V létě není možnost nasavat studený vzduch, tudíž do boxu nasavam vzduch 20-25C°.. Místnost je malinká, rychle se vyhřeje.

Cooltuby bych nechal jako poslední řešení, mám je ted a žádná sláva.

Jaký ventilator by jste mi doporučili? Případně kolik m3 by stačilo a kolik by bylo ideální aby tam byla rezerva.

Na odtah bude napojeno pouze 150cm aluflex, jedno 90° koleno z boxu a jedno 90° koleno v komínu směrem nahoru


Do komínu se vejde potrubí 300-315mm..

Počítám s tím že to nebude levné řešení, ale ventilace radši si připlatím za ventilaci než abych musel dávat Cooltuby které snižují účinnost světla

Old Post 19-09-2017 v 15:12 PM
GGGG je offline   Profil uživatele GGGG   Find more posts by GGGG   Foto galerie člena GGGG   Click here to Send GGGG a Private Message   Add GGGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel0
Stálý Člen

Karma uživatele Gargamel0 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 367

Zdravim, chtel bych se zeptat jestli bude stacit ventilator SILENT TD 160/100 N 180 m3/h + pachovy filtr 240 m3/h pro stan 120x60x180 cm..svetlo bych chtel led cob kolem 400 W.

Old Post 19-09-2017 v 15:21 PM
Gargamel0 je offline   Profil uživatele Gargamel0   Find more posts by Gargamel0   Foto galerie člena Gargamel0   Click here to Send Gargamel0 a Private Message   Add Gargamel0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 368

Gargamel, kup raději dvou rychlostní 180/240 m3, pokud bydlíš v baracku, tak filtr nech, pokud v bytovce, tak dej větší filtr.

Old Post 19-09-2017 v 19:51 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2786310 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív