Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » cca 14tý den pomoc ? :) stonek a růst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ChiefMerry
Nový Člen

Karma uživatele ChiefMerry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 5 

Obecné cca 14tý den pomoc ? :) stonek a růst Příspěvek č. 1



Zdravím, dostal jsem 5 semínek od kamaráda takže ani netuším co to je přímo zač. Každopádně jsem se do toho pustil po pár přečtených návodů na internetu.
Beru to spíše jako zábavu takže nepoužívám zatím žádné hnojiva atp.
Jen jsem je nechal klíčit po 2-3 dnech jsem se dostal k pěti vyklíčeným semínkám již je to 14 den co jsem je zasadil do kelímků a rostou.

Příjdou mi ale že mají příliš hubený stonek a rostou moc nahoru a lámou se mi do stran. Tak proto zde píši četl jsem tu už pár témat a pokusil jsem se o přesazení více hlouběji nebo otáčet kvuli slunci ale nepomohlo nic stále rostou nahoru a lámou se stále do stran tak si už nevím rady a píšu vám zde na fórum a doufám že mi poradí někdo kdo tomu rozumí a neukamenuje :-).

Hlínu používám "Zahradnický substrát s aktivním humusem. vitality komplex pro vitalitu rostlin, + hnojivo kristalon na 6 týdnu. pH v této hlíně je 5,0 - 7,0"
Vypsal jsem tu co jsem našel na obalu z této hlíny kdyby vás ještě něco ohledně obsahu hlíny zajímalo určitě odpovím.

Kytka v kýblu je největší měla cca 15-17 cm dal jsem jí hlouběji o cca 5 cm nic nepomohlo stále táhne nahoru a stonek je stejný.
To samé se děje u ostatních rostlinek jen chci připomenout že nepoužívám hnojivo a všechny rostlinky jsou zasazeny ve stejný den.
Když byly rostlinky opravdu malé měl jsem je chvilku doma a po pár dnech jsem je dal na balkón.

Dám vám sem pár fotek a nechám vám prostor k vyjádření.
http://imgur.com/a/ssT8W

Old Post 17-06-2017 v 15:31 PM
ChiefMerry je offline   Profil uživatele ChiefMerry   Find more posts by ChiefMerry   Foto galerie člena ChiefMerry   Click here to Send ChiefMerry a Private Message   Add ChiefMerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2

Ahoj pokud jsi přesazoval proč jsi je nedal rovnou do velkých květináčů ?
Mohl jsi je dát hlouběji a problém se stonkem by zmizel 😁
Až je budeš příště přesazovat tak nech koukat tak 5 cm ať se ti daří...

Old Post 17-06-2017 v 15:47 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

Zdary, táhnou se ti ke světlu. Dej je někam, kde víc svítí. A stonek podepři třeba špejlí. Buď ho k ní ! opatrně! přivaž, nebo použij dvě do "X" 😉 ještě dotaz - udělal jsi do kelímků/ kýblu díry na odtok přebytečné vody???

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-06-2017 v 15:50 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChiefMerry
Nový Člen

Karma uživatele ChiefMerry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 4

Ahoj emm díry na odtok mám :-). Každopádně týden už jsem je podepíral napadlo mě to a použil jsem špejle do X s nití ale přišlo mi že to vůbec nepomáhalo. Kytku v kýblu mám jen pár dní zatím a zkoušel jsem jí dát pod lampu asi na 4 dny a přišlo mi že na to moc nereagovala spíš zase rostla nahoru a bez změny. Potřebuji aby kytka měla silnější stonek nebo je všechno v pohodě a je to jen tím slunce ? :-) Spíš budu muset asi koupit hluboké květináče a jak říkal borecshot je zasadit hlouběji všechny asi :-)?.

Obrázky
http://imgur.com/a/QoE9i

Old Post 17-06-2017 v 16:34 PM
ChiefMerry je offline   Profil uživatele ChiefMerry   Find more posts by ChiefMerry   Foto galerie člena ChiefMerry   Click here to Send ChiefMerry a Private Message   Add ChiefMerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChiefMerry
Nový Člen

Karma uživatele ChiefMerry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 5

A dodoručíte mi když tak květináč nějaký optimální aby jsem to už nemusel znovu přesazovat ? :-)

Old Post 17-06-2017 v 16:44 PM
ChiefMerry je offline   Profil uživatele ChiefMerry   Find more posts by ChiefMerry   Foto galerie člena ChiefMerry   Click here to Send ChiefMerry a Private Message   Add ChiefMerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

Sorry možná blbej dotaz s těma dírama, ale pro jistotu, víš jak 😉 stonky zesílí až povyrostou, hlavně to chce to světlo. Květník něco kolem 20-30l. Ale presaď je, až budou trochu větší ( 2-3 patra )
S časem to máš na poslední chvíli

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-06-2017 v 17:18 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 7

No záleží na prostoru na balkon tak 10l na zahradu klidně 30l
Jinak jak naznačil (pítr90) čim větší a hlubší květináč tim lepší... 🎄

Old Post 17-06-2017 v 20:32 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChiefMerry
Nový Člen

Karma uživatele ChiefMerry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 8

Do květináčů je teprve budu dávat zatím jsem neměl čas je koupit a díky za rady snad budou rostlinky oka :-) Kdyby se mi něco nezdálo nebo tak.
Tak ještě napíšu díky moc hoší :-) :-)

Old Post 18-06-2017 v 00:14 AM
ChiefMerry je offline   Profil uživatele ChiefMerry   Find more posts by ChiefMerry   Foto galerie člena ChiefMerry   Click here to Send ChiefMerry a Private Message   Add ChiefMerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3812790 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív