Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » miniHomeBox 30x30x60 udělejsisám led 30w/60w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
poroste?
jop
nope
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 33

pixxel : Pod 60w nejde dát 1g/w nemyslím,si že by to bylo možný a to víš,že si s ní povídám a mazlim se s ní a pořád k ní nakukuju je to moje milenka ..Já se snažím držet ph tak nějak pořád stejné v dobrých mezích,kdesi jsem viděl tabulku ph při kterých se střebavájí jednotlivé živiny,kdybys pohledal na netu tak ji najdeš a určo nemá cenu měnit ph při každé zálivce,chvíli trvá než se to projeví ...

Jináč trošku mě mrzí,že jsem nepoužil ten ripen ,abych se dozvěděl , jak to vůbec funguje,nakonec jsem se totiž rozhodl,že bonsajku nechám trošku přezrát xD když indiku tak uzemňující takže holčina má teď barvu jako na podzim (59. den)-je bez hnojek 20 dní,většina trichomů je hnědá a včera jsem vypl světlo a naordinoval tmu TAKŽE




ZÍTRA KOSA

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 10-06-2017 v 20:48 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 34

Všechno jde když se u práce myslí. Pod 6x10W ledkama jsem sklidil krásných 90g paliček. Stačí jen umístit světla tak aby svítily na kytky z boku místo neefektivního svícení shora. Pokud tohle kolo sklidím něco podobného, tedy +1g/W, tak budu moct říci, že svícením z boku se celkem hodně zvyšuje výnos.
Já jsem minulé kolo zalíval +-1x za týden, takže tam to pH už oscilovalo docela pěkně. Stačí měnit pH o pár desetinek až o jednu jednotku pH a už kytka vstřebává mnohem efektivněji dané vitamíny než při konstantním pH. Minulé kolo jsem právě ty pH grafy študoval a došel jsem k tomu, že je lepší ta mírná oscilace. Jsem měl velký problém s pH ale teď mám kytky výstavní. Krásné listy skoro jak z učebnice.
Rád jdu proti proudu a bořím zaběhnuté konvence a v mém případě to zatím přináší ovoce/palice. Málokdo na této planetě se může pyšnit výnosem 1,5g/W ve svém prvním indoor kole v životě . Moje zkušenosti ber radši ale s rezervou pač jsou zatím ve fázi testování. Pokud se mi to však všechno po pár kolech potvrdí, tak trochu změníme historii pěstování
Nicméně ti přeji co nejvíce moc dobrých paliček

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 12-06-2017 v 09:10 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 35



Zdravíčko groweři tak snad abych toto téma pomalu uzavřel.V pondělí jsem bonsajku sklidil,ale až teď mám čas to sem upnout.

Abych to tedy shrnul,tak pěkně popořadě,pod čím jsem to vlastně pěstil viz foto ...Na růst jsem použil masivní výkon 30w v cob didodách a květ byl pod 60w cob led...

Musím říct,že ty růstové ledky mě fakt překvapili a rostlo to pod nimi mnohem líp než jsem čekal!Uřčitě zbastlim,něco většího tak do 150w a svoji 125w cfl pošlu do důchodu tohle je o parník lepší

Co se týče květu tam mě ledky vyloženě nenadchly,ale ani neurazily,čekal jsem to horší,paličky jsou na tak malou watáž poměrně slušně prorostlý,tak že proti světlu neni vidět skrz a mají vyloženě přijemné aroma-tady se určitě projevil 20 denní proplach bez hnojek nic...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 15-06-2017 v 16:33 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 36



Poslední okamžiky před kosou

na první je krásně vidět jak lačnila pod hnojkách

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 15-06-2017 v 16:39 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 37



Mám rád mikrofotky,skoda jen,že není lepší fotoaparát,tak jen aby se neřeklo

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 15-06-2017 v 16:41 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 38



Pohled na celkovou sklizeň

1. focená hned po ledabylém trimu

2. po třech dnech ach jak moc to seschlo

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 15-06-2017 v 16:43 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 39


+ spodky se kterejma se mi nechce patlat tak je nechám seschnout na stonku

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 15-06-2017 v 16:45 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 40

Suma sumárum

1)Cena ledek 1ks=10kč celkem teda 90kč za světla,hlínikový chlazení jsem dostal,co kolega rozebíral chladiče v monitorech nebo co kde to sebral takže světlo jen čistě cena led tj 90kč.


2)Růst trval nějakých 30 dní tj .30x18= 540 hodin s 0,72kW/24hod ...540/24=22.5*0,72=16.2KWh spotřeba za růst vynásobena průměrnou cenou 1kwh tj 3.7kc = 59.94 Kč

Což,je jen orientační je třeba k tomu připočíst větrák chlazení a účinnost napájecího zdroje,odhadem bych si k tomu připočetl takových 15% ...

3)Květ trval 60dní tj 60*12 = 720hod s 1,440kW/24 ...720/24= 30*1,440=43.2kW * 3.7kč = 159.84kč a samozřejmě plus nějaká ta učinnost zas třeba 15% k ceně.

tj celkem 220kč + no ikdyby pajda tak celej pěst,co se týče El produ,vyšel asi na tři stovky a investice do světla dalšich 90kč,takžýe celá sranda bajvoko vyšla na 4 kila což je slabá náštěva výčepu

Hnojky jsem měl z cannafestu co rozdávali takže tady cena žádná.




Vyhlašuju,že ten,kdo správně tipne výnost nebo bude nejbliž a POKUD BUDE CHTÍT ode mě dostane hlavní cenu v podobě buď

1)Vip seed bank Mr.Fix 1ks semínko :-D

2)Tao banka 6ks autoflower regular mix

3)Tao outdoor regular mix asi taky 6ks

všechno z posledního cannafestu skladováno v ledničce ...

Tenhle pěst mi udělal radost,škoda,že už to skončilo,člověk si hned uvědomí jak ten čas letí

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Naposledy upravil SarumanCZ 15-06-2017 v 17:26 PM

Old Post 15-06-2017 v 17:13 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
001Nokia
Stálý Člen

Karma uživatele 001Nokia - 85% PěstitelskáKarma uživatele 001Nokia - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 41

Za ty penize, opravdu povedeny pest musím si taky takove mikro udělat brzo

Ja a bych si tipnul 14,5g

Naposledy upravil 001Nokia 21-06-2017 v 00:05 AM

Old Post 20-06-2017 v 23:55 PM
001Nokia je offline   Profil uživatele 001Nokia   Find more posts by 001Nokia   Foto galerie člena 001Nokia   Click here to Send 001Nokia a Private Message   Add 001Nokia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 42

Opravdu gratuluju.moc pekny pokus.dovolim si typnout 10.8 g vrsku a dejme tomu 2.5g spodky takze 13.3g hlavne at chutna peace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 21-06-2017 v 08:22 AM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 43

18 !!!!

Old Post 21-06-2017 v 08:38 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 44

30g by tam mohlo byt

Old Post 21-06-2017 v 11:23 AM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 45

27,5g čistá váha !

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 02-07-2017 v 14:41 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 46

18,5 a dobrou chut!

Old Post 06-07-2017 v 08:16 AM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 47

23 dobrou chuť kámo

Old Post 06-07-2017 v 11:14 AM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 48

Ja si myslím tak 16,5 g

Old Post 07-07-2017 v 09:12 AM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-03-2019 - miniHomeBox 30x30x60 udělejsisám led 30w/60w 2.KOLO - 50 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6981970 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív