Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.IN - Bona Dea CBD + (VSN) - 250W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 33

diky panove. se mi stalo, ze jsem vcera v noci navstivil solidne pouklej muj stan a prorval jsem to o neco vic, nez vobvykle. rano jsem nemel odvahu se na to kouknout.

jedna vec je jasna, pro dalsi, mozna jenom potencialni, kolo nebudu delat tolik vrcholovek a necham jich tak 8 na kytce. jakoze tenhle muj experiment s roztahovanim tri pater byl uz koncepcne trochu vadnej od zacatku ...ale nedalo mi tam to treti patro nenechat.

Old Post 24-05-2017 v 09:47 AM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 34


35. den 12/12, 24-5-2017

tak cajk. zas jsem to tolik nevoholil. je to pekne prosvetleny. Zhruba ve tretim kvadrantu je videt rozdil v palicich na hlavnich a vedlejsich vetvich. palice z hlavnich vetvi obkruzujou ty bokovky. dela to jenom bordel v kroceni. hlavni vetve jsem musel trenovat tvrde, pricemz jsem se asi obral o trochu vynosu jejich kroucenim. hlavni vetve nasazujou kvetenstvi i klidne od 4. nodu. bokovky maj problem nasadit i od druhyho, pricemz svetla dostavaly mozna i vic a tech nodu mely min 4.

Naposledy upravil Stribog 25-05-2017 v 09:49 AM

Old Post 25-05-2017 v 09:11 AM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 35






48. den 12/12, 06-06-2017

Kvete to směle. Teplota cajk, i přes ta vedra tuhle. Vlhkost furt to samý. Biobizz podle rozpisu ob den 1,3 l zálivky na kytku. A druhej den 0,5 l jenom pH upravená voda. Přestávka v zálivce jeden den, čtvrtou 0,5 l s CalMag Extra.

Jsem velmi spokojenej s tou kombinací LightMixu, hnojiv a hub s bakteriema.

Dneska sem zapomenul vyfotit celek, tak dávám foto celku z předvčíra.

Dneska jsem fotil palice. Jsou vidět rozdíly mezi Ellou a Billie s Arethou.

Dávám tomu ještě tři týdny. Pryskyřice teprv začíná mléčit. Chci to víc jantarový. Tak mi t o vyhovuje.

Do středy hnojím a pak jenom zálivky s topmax a pak týden jenom pH upravená voda.

EDIT: tak se mi zdá, že se mi nějak pomíchala fota. hehe. měnit to nebudu.

Foto 1 - Celek z předvčíra.
Foto 2 - Polocelek dneska. Je vidět rozdíl mezi Ellou (vepředu vlevo) a Billie (vlevo vzadu) a Arethou (napravo).
Foto 3 - Nevyznám se moc v určování fenotypu, ale myslim, že je Ella (vepředu vlevo) víc sativa a další dvě kytky indica. V listech moc rozdíl nejni. Hlavně palice.
Foto 4 - Ella je prostě jiná
Foto 5 - ...a rozmanitá

Naposledy upravil Stribog 06-06-2017 v 22:53 PM

Old Post 06-06-2017 v 20:39 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 36






Foto 6-7-8 - Aretha. Jsem s ní nejspokojenější. Hezky konzistentní větve. Nejvíc vyštípaná od bokovek.
Foto 9-10 - Billie to taky rozjíždí.

Old Post 06-06-2017 v 20:45 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 37






55. den 12/12, 13-06-2017

Se asi vyplatí měřit růst dýl, než člověk čekal. Se mi začly kroutit listy na Elle. Tak jsem bádal a pak jsem zjistil, že v některejch místech kytky dorostly tak, že byly paldama 20cm od výbojky. Tak jsem lampu šoupnul o 10cm vejš (nechal jsem si tak 5cm rezervu do pácháče, pak už vejš nemůžu). Pošteloval jsem ofuk ať víc rozhání. Umístil jsem jinam Teplota klesla v nejvyšších palicích na pěknejch 27°C.

Palice se dál nafukujou. Trichomy pomalu mléčněj.
Vision Seeds uvádějí, že Bona Dea CBD+ je na 60 dní. Myslim, že tyhle kytky pojedou aspoň o sedm dýl. Ale indoor je pro mi furt samý překvápko, tak uvidim.

Trochu jsem zase protrhal fan leaves (jak je českej ekvivalent?), aby se houští provzdu/světlilo.

Jestli chci příště držtek kytky nízko a košatě, tak HomeBox Q60 je na tohle štýlo max na dvě kytky.

Jinak teplota opravena a snížena (i díkyvá počasí), vlhkost cajk, zálivka včera 1.3l s TopMax, Activera a Alg-A-Mic.

Foto 1 - Celek v noci
Foto 2 - Ella top palda
Foto 3 - Billie top palda
Foto 4 - Aretha paličatá
Foto 5 - Celek za dne

Naposledy upravil Stribog 14-06-2017 v 13:15 PM

Old Post 13-06-2017 v 19:59 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 38



66. den 12/12, 24-06-2017

Pokracuju v zalivkach jenom vodou. Listy zloutnou, uz to nevidim na moc dlouho nez na ne prilitne vyhladoveni. Kynout prestaly nekdy pred 5-8 dnema.

Bohuzel nemam mikroskop, tak delam makro fotakem. Zda se mi, ze asi neumim poznat na tom makru jestli mi trichomy mlecnej, jantarovej. Testuju pristipky, tuhle jsem sundal stredni vetev a zda se mi, ze davaj dost a je to dost gauc. Na to, ze vyrobce uvadi 1/1 CBD/THC a 9%, tak je to vcelku silny.

Poradite?

Old Post 24-06-2017 v 09:59 AM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 39






73. den 12/12, 05-07-2017

Včera jsem kytky sklidil. Objevilo se pár zřetelnejch jantarovejch kapek. Bohužel, Ella začla hermafroditizovat. Asi stres z flushe? Nevim, Ella byla vždycky jiná. Tak jsem včera seknul. Sledoval jsem samčí nákvět a čekal jsem, co to šlo. Ella je ve spodcích naprclá, ale semana jsou v zárodku. Půjde do masti kompleto. Aretha a Billie asi ucejtily samce a začly znovu nakvítat. Takže včera sklizeň.

Fotil jsem po té, co jsem ostříhal fan leaves.

Foto 1-3: Aretha shora
Foto 4-5: Billie. Ta byla nejdál od ofuku, stonky má tenký jak sláma a težký palice je ohejbaly. Ve stanu byly pěkně do sebe zakleslý a listí taky pěkně drželo distanc. pro focení jsem musel stonky do sebe zaplést

Old Post 06-07-2017 v 08:14 AM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 40





Foto 6-8: Ella Hermáčová
Foto 9: Tak se trénovalo

Old Post 06-07-2017 v 08:18 AM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 41

Ještě dlužim výnosy.

Ella: 30g - zhermena, celou dobu uplne jina
Aretha: 47g
Billie: 58g

Celkem: 135g
a nějaký spodky.

Old Post 23-07-2017 v 20:21 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1653030 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív