Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Outdoor skleník - AUTO Durban Posion -rady/tipy? první pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BussyTom
Nový Člen

Karma uživatele BussyTom - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 17 

Outdoor skleník - AUTO Durban Posion -rady/tipy? první pěst Příspěvek č. 1

Ahoj, mám zasazené 3x auto Durban Poison ( http://growmart.cz/zbozi/durban-poi...n=durban-poison ), momentálně mám 3 cm klíčky. Mám to ve hlíně ze skleníku v pet lahvi. Rád bych se se zkušenými poradil o dalším postupu.

Kytky mám aktuálně doma za oknem, několikrát denně zavlažuji rozprašovačem.
Kdy přesadit do skleníku? Mám to nechat doma ještě nebo to tam jen postavit v tech "květináčcích" do skleníku a přesadit to třeba za týden?

Dále hnojiva, všude moc informací, rozdílné názory, trošku se v tom ztrácím. Mám kytky dát jentak do hlíny ve skleníku nebo ji mam něčím upravit, nějakým substrátem? A jak hnojit? Je to 100% sativa. Vemte vpotaz, že jsem začátečník a chci si to nějak osahat pořádně a nechci hned kupovat 10 různých hnojiv, tak bych byl rád za nějaké doporučení. (budu rád i za odkaz na kvalitní článek nebo topic tady na foru)

Vítám všechny rady, tipy a triky pro pěst auto ve skleníku, děkuju komunito

Old Post 13-06-2017 v 07:44 AM
BussyTom je offline   Profil uživatele BussyTom   Find more posts by BussyTom   Foto galerie člena BussyTom   Click here to Send BussyTom a Private Message   Add BussyTom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 2

Hned do skleníku bych to dal

:-)

Old Post 13-06-2017 v 10:03 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 3

Zdravím
Hned do skleníku a rovnou do země.Jestli máš možnost promíchej zem s koňským hnojem,starším ne čerstvím.Čerstvej je dobrej na podzim když chystáš půdu na jaro.
Jestli ne kup substrát třeba agro universal.Vykopej díry nasyp substrát a kytky do toho.....Na růst nebudeš muset hnojit vůbec.V květu tam 2x-3x něco naliješ,volil bych biobizz bio bloom.Ať se daří....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 13-06-2017 v 18:45 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 4

Klíčiť autoflowery na obrúskoch alebo už akokoľvek nie je ideálne. Najlepšie rovno do zeminy, finálny kvetník preliať vodou nech stečie, zasadiť a potom už len rozprašovač 3x prestriekať a vždy 10/10 , 9/10. Žiaden stres s presadzovania, ušetríš si robotu a hlavne sa nepripravíš o výnos a rýchlo vyletia a je tam dosť g. Nabudúce sa vyvaruj klíčeniu a hlavne pet flaše ktoré sú priesvitné - všetko zle, ale neber to zle človek sa stále učí. GL

Old Post 13-06-2017 v 20:14 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 5

Hojj Jednoduše řečeno, rovnou to dej skleníku jak už psaly kolegové nahoře. absolutní blbost to dávat do květináče když máš skleník, 1. vněm je dost vlhkosti 2. nemusíš řešit náký květináče 3. roste to jak z vody... Hnojky ti doporučuji Advanced Power nebo Biobizz či canna Fakt asi nejlepší hnojky (můj na
ázor) At to roste ZDAR....

Old Post 13-06-2017 v 22:02 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BussyTom
Nový Člen

Karma uživatele BussyTom - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Hned do skleníku a rovnou do země.Jestli máš možnost promíchej zem s koňským hnojem,starším ne čerstvím.Čerstvej je dobrej na podzim když chystáš půdu na jaro.
Jestli ne kup substrát třeba agro universal.Vykopej díry nasyp substrát a kytky do toho.....Na růst nebudeš muset hnojit vůbec.V květu tam 2x-3x něco naliješ,volil bych biobizz bio bloom.Ať se daří....
Zdárek


Děkuju moc, tohle jsem přešně potřeboval slyšet, ten agro universal, myslíš tento?

http://screenshot.cz/NA/NAWXF/zahradnicky-substrat.png

Old Post 14-06-2017 v 07:52 AM
BussyTom je offline   Profil uživatele BussyTom   Find more posts by BussyTom   Foto galerie člena BussyTom   Click here to Send BussyTom a Private Message   Add BussyTom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 7

Zdravím
Jo tenhle sem myslel.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 14-06-2017 v 15:28 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5436560 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív