Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Sháním silnou černobílou fólii
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Sháním silnou černobílou fólii Příspěvek č. 1

Zdravím lidičky. Prohledal sem snad už celý internet, objednal spoustu různých fólií, ale stále se nedopídil k té kterou právě hledám.
Všechny fólie které sem dosud sehnal jsou tenké i přes různé tloušťky uvedené v popisu u produktu. Kdysi, snad při prvním nákupu v growshopu sem zakoupil i klasickou černobílou fólii která se však od dnešních liší svou tloušťkou.

Tyto jsem vyzkoušel ale přijdou mi všechny stejně tenký
http://www.topzahradnictvi.cz/produ...-1bm/0000004087
http://www.growzone.cz/Cernobila-fo...vnejsi-d280.htm
https://www.nonstopstavebniny.cz/17...voubarevna.html

Největší výběr mají v top zahradnictví, tam mi však chlápek pověděl že se jednotlivé fólie liší pouze šířkou role. Pokud by jste tedy někdo věděl kde se dá tato fólie sehnat, dejte mi prosím vědět, jste moje poslední možnost.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 09-06-2017 v 21:05 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 2

Zdar, nehledej folie ale plachty, nevim na co to mas ,ale jmenuje se to silazni plachta.
Folie v growshopu maj tusim kolem 30 az 40 mikronu a to sou ty lepsi. Ty silazni maji kolem 120 az 150 mikronu . Treba by to mohlo stacit a delaji to i v cerno bile .
U nas tim zakryvaji kolikrat i vybezenej hnuj nebo co to je a prijde mo celkem pevna. Snad sem pomohl , kuk na odkaz .
https://www.plachty-folie.cz/silazn...lie-bilo-cerna/

Old Post 09-06-2017 v 22:02 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 3

A co jezírková folie ? https://www.jezirka-eshop.cz/jezirk...0JiFRoCNhnw_wcB

Old Post 10-06-2017 v 07:23 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Klečka má 125 µm černobílou folii. Jestli je to ta co mám doma tak je dost pevná. A není tak jemňounká jako ty ostatní folie co jsem měl. > http://www.kleckashop.cz/folie-ligh...125-%C2%B5m-2-m

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 10-06-2017 v 08:48 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 5

Jak píše bitir, ovrstveni taky není stoprocentní jsou vidět pruhy na tý bílý vrstvě ,ale je svetlu nepropustna a oproti tý z shopu je to nebe a dudy ,horší ovšem sehnat menší rozměr ,ja si bral celou roli, mam tim přikryté drevo atd... kdybys potřeboval mensi kus a nesehnal tak pm ti můžu ufiknout minimálně 150m2 ještě mám

Old Post 10-06-2017 v 09:25 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

Ideální by byla v šířce do dvou metrů na roli, ale uvažuju o té silážní, i cena je nesrovnatelně nižší než u fólií z g shopu. Co sem viděl dá se sehnat i pod 10 kč za m2. Píšou že je třívrstvá, to znamená že po rozložení jedné např. 10x25m získám 3 tyto rozměry o tloušče 150 mikronů nebo to jsou tři tenké vrstvy které tuto tloušťku mají dohromady? Ty pruhy na bílé straně mě taky zaskočily asi by bylo nejlepší si zaslat vzorek abych viděl jak vlastně vypadá a jestli bude vyhovovat.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 10-06-2017 v 16:12 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 7

Ty vrstvy budou tusim pocitany jako o sile folie. Takze pokud koupis treba 10m2 budes mit jen 10m2. Zkus tam zavolat, nebo si nakdi na netu nekde pobliz agro potreby a tam to budou urcite mit.

Old Post 10-06-2017 v 18:18 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 8

Alobal?????
hoj,máte někdo zkušenosti se skříní vylepenou alobalem??

jaké rozdíly v porovnání s bílou barvou nebo diamantovou folii ???

Old Post 10-07-2017 v 19:44 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Michaelos
Alobal?????
hoj,máte někdo zkušenosti se skříní vylepenou alobalem??

jaké rozdíly v porovnání s bílou barvou nebo diamantovou folii ???

Zdar, hele jestli chceš takhle šetřit, tak vyber lékárničku v autě. Je tam termoizolační fólie alá milar

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 10-07-2017 v 22:39 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 10

Pítr90 :Já to právě vylepil alobalem,dělal jsem to celej den a předělávat to nechci ,otázka je jestli to kytkám stačí ??

Old Post 11-07-2017 v 09:33 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Michaelos
Pítr90 :Já to právě vylepil alobalem,dělal jsem to celej den a předělávat to nechci ,otázka je jestli to kytkám stačí ??


záleží čo od toho očakávaš.Alobal je určite lepší ako nič ale nedosiahneš ani zďaleka takú odrazivosť ako s origoš fóliou na to určenou.A keď chceš šetriť tak tá biela farba by bola lepšia než alobal

Old Post 11-07-2017 v 22:28 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 12

fotosynteza :nejde my o výnosy ,očekávám že to dobře poroste,v budoucnu bych to asi přetřel na bílo

Naposledy upravil Michaelos 12-07-2017 v 09:07 AM

Old Post 12-07-2017 v 08:41 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 13

chápem, growing máš ako zábavku, z velkej časti aj ja ale človek to chce furt zlepšovať a mať z toho dobrý pocit keď už do toho investuje čas a to nehovorím len o pestovaní ale aj o učení sa nových vecí tu na G

Old Post 12-07-2017 v 11:10 AM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 14

fotosynteza :Tohle je dobrej server na učení se pěstování,je to celkem zábava

Naposledy upravil Michaelos 12-07-2017 v 14:21 PM

Old Post 12-07-2017 v 12:49 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3889920 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív