Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10xSSH, aneb hlína vs kokos a minerální hnojiva vs domácí slepičince
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Dotaz 10xSSH, aneb hlína vs kokos a minerální hnojiva vs domácí slepičince Příspěvek č. 1





Ahoj komunito,

rozhodl jsem se pro sebe (a možná i pro vás) si sám otestovat pěst jednoho modelu z klonů (Super silver haze) od místního člena - bude-li chtít, ať se klidně podepíše a tímto mu děkuji ve dvou různých médiích za použití dvou různých hnojiv. Chci zjistit, za jakých podmínek se kytkám bude u mě líbit nejvíc.

Set up:
Box - 120x80x200cm
Předřadník - elektromag. 600W
Výbojka - Plantstar 600W
Stínidlo - Adujst A-wing - large
Odtah - TT125 + pacháč
Ofuk - 2x klipsňák 15W
Substráty - Atami COCO, Atami GROW mix
Hnojiva - Kompletní sada od Advanced hydroponics a domádo dělaný hnojiva složená ze slepičinců, trochu kompostu a králičího hnoje
Květináče - 11L
PH metr, EC metr, vlhkoměr/teploměr, odvlhčovačka
Voda ze studni (ph 7,5)


Půlka je tedy v kokosu a půlka v substrátu. Teď jsem jim dal cca 70% dávku root simulátorů a stopové množství grow hnojiva spolu s vodou o PH 6, protože substráty jsou lehce předhnojené.

Fotky:
1. 23.5. zasazené klony
2. operační stůl
3. koncentrovaný zlo
4. 28.5. (5.den růstu)

/edit: fotky jsou z malýho boxíku 70x70, kterej slouží na předpěst kvůli úspoře a pak na sušení.

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 28-05-2017 v 15:30 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 2

Dobrý experiment, jsem zvědavý zda průmyslový hnojiva na plné čare porazí domácí, či naopak se osvědčí domácí pracicka :-)

Zatím koukám rozdíl prakticky žádný, ale je asi ještě moc brzo

Obelix

Old Post 28-05-2017 v 19:27 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 3





Zdárek,

up ke dnešku (začíná 8. den růstu)
Holky šly pod 600W, už si začínaly stínit. Vím, že to podle fotky vypadá komicky, že mám tak velký box a tak malý kytky a květináče, ale nebojte, dělám pořádný kořenový bal. Koukal jsem a zatím to není tak mohutný, jak bych chtěl, takže ještě tak 2 dny dostanou a pak dostanou pro změnu céres, ohýbačka a vyplnění.

Květníky, včetně těch s kokosem moc neschnou, je to zvláštní, ale trvá 4 dny, než to proschne. Kořeny ještě nejsou takový, aby to vysušily, ale přece jen jsem u kokosu čekal něco jinýho, takže zalévám stejně jako hlínu. Paradoxně 3 květináče s hlínou byly suchý, kdežte u kokosu jeden a to ne tolik...

Dneska poslední dávka grow (necelý 1 ml/l) a necelý 1ml/l kořenovýho stimulátoru. Za ty cca 2 dny je přesadím a bio holky pojedou už jen slepičince (maximálně přidám stopový množství root stimu, je to taky bio a kořenům to určitě udělá dobře).

Ještě přemýšlím, že zkusím rozdělit u kokosu část, kde pojedu minerály ještě na jednu kytku, kterou budu zalévat fakt často, jako se to dělá u kokosu (ne pravidelně, nemám drip, ale jak jen budu moct, aspoň 2x denně) a zbytek jednou denně/jednou za 2 dny jako hlínu, co se stane...

Rovnou se zeptám, nevíte někdo, proč se mi začaly malinko u 2 kytek kroutit listy kolem své osy nahoru? Stávalo se mi to v době květu u některých kytek u několika modelů... Očekávám, že PH, ale jistý si nejsem. Tipuju to na nízký PH v hlíně, protože ta AH grow kyselina snižuje PH debilně, pomalu a postupně a když s metrem kvedlám ve vodě, tak to pořad pomaličku přeskakuje, ale klesá, je divná, bloom kyselina funguje stabilně. Ph má hlína i kokos stejný, nedělám víc zálivek, snažim se kvůli kokosu mít PH kolem 6, ne víc.

1. foto celek
2. foto vpravo hlína, vlevo kokos (žádný rozdíl)
3. foto ohnuté listy
4. foto můj příští projekt, až tohle dojedu, nemůžu se dočkat!!

Semínka, který jsou v sáčku jsou regulary od old chool breeders MBA - Gorilla glue 4. (11 kusů) - podle recenzí dávají víc semínek a dostal jsem i několik "volností" Ty semena, který byly grátis jsou brutální!! Nikdy jsem neviděl tak OHROMNÝ, krásný, žíhaný semena - jsou snad 2x větší, než ty ostatní! Bude to hodně stabilní genetika a teším se, až je někdy zasadím.
Semínka od Zamnesie jsou skoro stejný (možná o prdíčka) menší, jak ty GG4 od old school breeders MBA, ale od obou jsou pěkně žíhaný, jako má správná ganja být :P
Semena od komerčních RQS vypadají nejhůř, nejmenší a ne moc žíhaný, spíš zelený, ale je to v takový kopulce, která zkresluje jako lupa, takže nemůžu říct s jistotou. Nicméně podle recenzí na jejich gorillu to má být pecka. Pojedu 5x zamesii a 5x rqs, a mezitím >a teď matkaři dávejte pozor!!< bych někomu (komukoliv tady z fóra, co má nějaký jméno a karmu) dal semínka od MBA nebo rovnou rostlinky (semínka bych naklíčil já) a pak bych od každýho chtěl 2 řezy a odjel je (udělali bychom selekci). A pokud by to stálo za to (nebylo to horší, než dostupny semínka od Zamnesie nebo RQS), tak by si nechal matku a mně pak dal jen několik řízků. Nechám všechny 3 gorilly pak otestovat na množství THC!!
Pokud by to bylo horší, než gorilla od Zamnesie nebo RQS a stála by ta genetika za to, udělali bychom selekci a matku z holt feminizovaných semen.

Jsem zvědavý, jak stabilní budou ty feminizovaný semínka, protože prý je to těžký zfeminizovat, že to často hermí... No, uvidíme A hlavně, to od Zamnesie a by měl být phenotyp GG1, od RQS očekávám, že taky, protože GG4 není ve feminizovaný verzi a i ty semínka nejsou úplně nejčistší, protože zatím je GG4 dostupná pouze jako klon v USA. Nicméně náhoda je blbec (ostatně i tak vznikla GG, hroznou náhodou) a třeba kluci, z MBA, když už to jsou oldchooláci udělali nějakou pecku

Tak kdyby měl někdo zájem se na projektu podílet, písněte Když to nebude stát za moc, tak na to samozřejmě prdíme :P

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Naposledy upravil Legy 31-05-2017 v 21:21 PM

Old Post 31-05-2017 v 19:41 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 4

CAf! Budem sledovať priame porovnanie organiky a minerálu, nakoľko ma to dosť zaujíma. Zároveň sa zaujímam o vplyv na účinky rozdielne pestovaných, ale totožných genetík.
Máš nejakú metodiku na mix a aplikáciu tých chowien? Pomer, množstvo atď...alebo to riešiš "nevedecky" bajočko sedliackym rozumom? Nejaká metodika by dosť pomohla tým, čo chcú pestovať na domácich chownách z okolia domu, použitím prhlavy, šupiek od banánov atď..atď.

Old Post 01-06-2017 v 07:09 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 5

Ahoj. Taky se mi rolovali konecky listu a bylo to ph, presvicene, a nizka vlhkost. Po naprave se to vratilo do caiku behem par dnu. Mrkni jake mas hodnoty na metrech. Tipl bych to presviceni bo 600w na 8. Den je docela dost. Dle meho vkusu
at se dari

Old Post 01-06-2017 v 13:08 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 6




Sry za pozdní reakce, měl jsem toho nějak hodně teď..

odo: Metodu nemám žádnou, nabral jsem prostě několik slepičinců, trochu králičího hnoje a minimum domácího kompostu a nechal tak 14 dní v těch vedrech, můžu ti říct, že je to síla, když se to promíchá Pak jsem to přecedil, aby se zbavil slámy a bordelu a teď mám asi 8l hroznýho smradu dávkuju zhruba 24ml na max 10l vody. Zatím nevidím extra rozdíl...

sM0g: Mně se to dělo i pár kol před tím, většinou ke konci květu. Přesvícené určitě ne, dělo se mi to i pod 250W, ale i tak jsem zvedl lampu, protože se mi začaly topy ohýbat dolů a to už bych z přesvícení viděl. Začal jsem rosit jako zběsilý a zalil tvrdou vodou (téměř neupravenou ze studni o pH cca 7,5), je to možná o trošičku lepší, ale zatím to je pořad vidět docela často... Uvidíme, budu zkoušet dál, teď jsem vodu změkčil trochu víc...

Jinak ahoj,
takhle to u mě vypadá na začátku 14. dne růstu

Zatím nevidím rozdíly, mezi kokosem a hlínou a ani mezi bio a organikou (poprvý jsem to zvrzal a zalil všechnu hlínu bio hnojkama, ale teď už je to druhou zálivku podle plánu).
Kokos, ani hlína moc nevysychá a kokos tý vody pobere mnohem míň, než hlína, hned proteče, to je zatím jediný viditelný postřeh a rozdíl...
EC dneska dostaly 1,3, hnojím pozvolna, substráty byly na týden předhnojený a určitě tam není takový kořenový bal, aby bylo potřeba solit. Bio holky dostaly cca 20ml "hnojiva" na 8l vody. Podle mě zatím rozdíly redukují živiny v substrátech, až v květu poznám, zač je toho loket :P Zatím ale listy kromě kroucení se nahoru nevykazují žádný nedostatky...
Plán do budoucna - zastavit zhruba na úrovni sítě, trochu poohýbat, aby aspoň některý ty spodní větve dohnaly topy, aby se to vyrovnalo a v průběhu toho přepnu. Nechci to vyrovnat a až pak přepnout, to je hrozný kočírování a spousta spodků a větví zařve zbytečně, takže tentokrát přepnu par dní před vyrovnáním, aby nebylo moc bočních větviček k ničemu...


Posuďte sami

1. foto celek
2. foto 4 kytky vepředu vlevo 2x bio hlína, vpravo 2x bio kokos,
3. větvení

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 06-06-2017 v 16:51 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 7

[účet odstraněn]

Old Post 06-06-2017 v 17:00 PM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 8

beowulf666 - V tabulkách píšou, že do hlíny máš dávat poloviční množství, na lahvích je zase napsaná dávkovací tabulka do všech medií stejná, ale řídím se spíš ec a hlavně, abych to porovnal, musím kokos i hlínu hnojit stejným hnojivem ve stejnym množství. Pokud AH není do hlíny, v tom případě by hlína hnojená BIO hnojkou měla mít větší úspěch, tak uvidíme, sám jsem zvědavej, jak to dopadne

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 06-06-2017 v 19:01 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 9

Stratil som prehľad! teraz budeš liať chowná aj do hliny a aj do cocosu, alebo chowná do hliny a do cocosu ten komerčný minerál, či??? Alebo chowná sú iba v hline a hnojíš rovnako minerálmi hlinu aj cocos??? /toto sa mi zdá ako kontraproduktívne porovnanie/


Zo skúsenosti poviem, že v 18 hod periode to bude zhruba rovnaké. Rozdiel sa prejaví až po nakvitaní. Obávam sa, že homemade s nevyskúšaným pomerom a koncepciou baj očko sa môže dosť vypomstiť, ale možno budeš mať šťastie. Som zvedavý, budem sledovať a držím palce!

EDIT !!!

Old Post 06-06-2017 v 19:24 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 10

odo: jo, toho se taky bojím, je možný, že tím ty kytky zahubím, každopádně, až se projeví deficit (třeba budou kytky žloutnout), tak jedný z těch 2 kytek přídám hnojiva a jedný uberu... jedna z každýho média sice nejspíš pak chcípne, ale já budu vědět, že to bylo buď nedostatkem a nebo přehnojením (resp. u bio slepičinců spálením). Prostě se musí zkoušet A jestli chceš poměry hnojiva, tu koncentraci, tak to bylo na lopatky (lopatka velká cca 22x13cm) a skoro 2 lopatky byly slepičince, jedna a půl hnoje a skoro celá kompostu. Na gramy ti to ale neřeknu, to ani nejde, pokaždý to hovno váží jinak podle toho, jak je starý a vysušený

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 06-06-2017 v 19:32 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 11

skôr si odpísal, než som doeditoval - napíšem PM, ale až zajtra, lebo mi blbne WIFI v tom vetre :-)

Old Post 06-06-2017 v 19:35 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 12


H - hlína hnojená minerálními AH hnojivy
K - kokos hnojený minerálními AH hnojivy
HB - hlína hnojená domácím BIO hnojivem
KB - kokos hnojený domácím BIO hnojivem

Teď už to bude pochopitelný

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 06-06-2017 v 19:38 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 13

TAk to by mohol byť solídny testík! Takto to už má zmysel! Ďakujem za vysvetlenie!
posielam +
:-)

Old Post 06-06-2017 v 19:51 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 14






Zdárek párek,

takhle si jedou holky a před sebou dneska mají 4. den květu. (přepnuto 8.6.). Ve čtvrtek jsem odjížděl na vodu, takže jsem je přepl a zalil až v neděli - vůbec to nevadilo, i kokos by ještě malinko vlhký...

Provedl jsem první probrání a obraní spodků a malých topíčků. Na radu matkaře jsem nechal většinu listů, probral jen ty malý dole nebo ty menší, když jsem bral větvičku.

Rozdíl mezi AH a organikou zatím není žádný, uvidíme během následujících dnů, kdy propukne peklo. Nicméně větvení je zatím naprosto úžasný, jsem s tím moc spokojenej, poměrně hezky vyrovnané a zaplněné a tolik jsem se s tím netrápil...

Vlhkost je v rozmezí 50-75%, ve stanu na stěnách kapky a mokro, takže teď ideální, v květu to pak redukovat odvlhčovačkou.

Kytky jsou zatím gumovější jak nabývají na rychlosti růstu a stonek sílí. Za mě zatim naprosto ideální a jsem spokojenej.

Holky dostaly včera podle tabulky AH hnojky na 1. fázi květu v cca 90% množství - EC 1,7 a zatím stále bez enzymů, další zálivka bude už s enzymama (nějak jsem na ně zapomněl, ale věřim, že se tolik nestalo..)

1. před obráním
2. po protrhání
3. před
4. po
5. dávkování

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Naposledy upravil Legy 12-06-2017 v 20:21 PM

Old Post 12-06-2017 v 20:01 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 15




Mám trochu problémy s teplotou, mám tam klidně i 33,5°C , když se v boxu svítí :/ Ale zas takový problém v tom nevidím, nevidím na holkách extra problém a konopí je teplomilná rostlina. Uvidíme, jak rychle nakvete a jak si povede v květu a zrání, poptám se pak i matkaře, jestli to bude trvat normálně, nebo jestli tam je prodleva oproti normálu...

1. před
2. po - líbí se mi to
3. teploty :/

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 12-06-2017 v 20:10 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 16






Ahoj bando,

takhle to u mě vypadá 20. den květu. Dlouho jsem kytky mordoval a před dvěma dny, kdy jsem je naohýbal jsem si řekl, že to je naposledy, takže už na to sahat nebudu, dokud se nezastaví růst a pak jen proberu zapomenutý spodky ve stínu, případně lehce protrhám horní listy, aby si tolik paldy nestínily...

EC je stále 1,7, ale až se zastaví růst, tak přitvrdím.. Jedu už kompletní sadu, i když s enzymama a excellantorem stále šetřím a jedu tak 70% doporučený dávky.
Od cca 18.dne jedu už čistě květový složení hnojek. Rozdíly mezi BIO hnojenýma holkama a holkama hnojenýma sadou od AH zatím žádné nejsou, tak jsem zvědavý, jak tomu bude až začnou papat a bobtnat

S teplotou mívám trochu problém, ale holkám to evidentně nevadí. Jedině co, ale to se dělo i když bylo chladno, tak listy, které se dotýkají stěny chytají nějakou nemoc, pálí se a hnijou, ale to se děje vždy... Jinak vše ok, zatím se mi to líbí

Největší problém pro mě je, že přesně v jejich 60.den květu odjíždím na dovolenou, takže pro mně nastává dilema, buď je sklidím třeba 58. den, lehce prosuším a zamrazím, ať mám nad procesem sušení a zraní kontrolu a nebo je nechám přerůst do 74.dne květu s tím, že riskuju, že chytnou plíseň... :/ Podle matkaře je doba květu 60.dnů, ale viděl jsem to SSH i 70. dnů a taky to šlo ještě... Jen se bojím tý plísně, ten, kdo se o ně bude starat to řešit nebude.

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 28-06-2017 v 17:48 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3246650 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív