Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 17

Strojní řezání kovů kyslíkoacetylenovým plamenem. Prostě palič pekelník ...a jo jsem v práci zhulenej imrvere,jinak bych se tam zbláznil.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 31-05-2017 v 09:59 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 18

kondicni trener fotbalove juniorky, v praci kapky do oci

Old Post 02-06-2017 v 00:02 AM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaskes
Stálý Člen

Karma uživatele jaskes - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 19

Povolání? No já nevím, co třeba balič špeků

Old Post 15-08-2017 v 19:35 PM
jaskes je offline   Profil uživatele jaskes   Find more posts by jaskes   Foto galerie člena jaskes   Click here to Send jaskes a Private Message   Add jaskes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 20

Řidič vzv (studující podnikání) ....🚦

Old Post 16-08-2017 v 22:01 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 21

Programator robotu. Parkrat uz se mi stalo, ze jsem to dost prepisknul a nevedel, ktera bije. Vzdycky jsem se z toho ale vymotal, jen mi to dyl trvalo.

Old Post 18-08-2017 v 11:38 AM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1994
Nový Člen

Karma uživatele 1994 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 22

Programátor PHP, databáze a to co je potřeba

Old Post 18-08-2017 v 14:43 PM
1994 je offline   Profil uživatele 1994   Find more posts by 1994   Foto galerie člena 1994   Click here to Send 1994 a Private Message   Add 1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 23

PCR :-D.................... Ne dělám si prdel :-D Vedoucí maloobchodu a velkoobchodu pro Plzeňský kraj. V práci nehulím, nikdy jsem nehulil a nikdy hulit nebudu. Po práci jen když jsem s přáteli, sám nikdy nehulím. :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 07-09-2017 v 16:52 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanzlok
Nový Člen

Karma uživatele hanzlok - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 24

akademický pracovník technické fakulty/ ajťák

Old Post 24-10-2017 v 15:34 PM
hanzlok je offline   Profil uživatele hanzlok   Find more posts by hanzlok   Foto galerie člena hanzlok   Click here to Send hanzlok a Private Message   Add hanzlok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 25

Sefkuchar nonstop pod parou a jinak bych to s temi no brainama nedal. Az zacnou u a v praci premyslet. Tak ja prestanu hulit uplne 😁😁😁😁 a to se asi nestane 😁😁

Old Post 24-10-2017 v 17:40 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vito
Nový Člen

Karma uživatele Vito - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 26

Mechoš - DIY by měl být gen :-D

Old Post 24-10-2017 v 21:34 PM
Vito je offline   Profil uživatele Vito   Find more posts by Vito   Foto galerie člena Vito   Click here to Send Vito a Private Message   Add Vito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 27

obkladac, ale nadavam jen pulku casu v praci

Já sem Grůt

Old Post 24-10-2017 v 23:01 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 28

Vyučen kuchař..pak sem dělal svářeče,s vysokozdvyznym vozikem..mostovym jerabem..lakyrnikem komaxitu a ted uz par let delam ve vyrobe pneumatik ☺ soulam ty cerne marsmelouny na cem ty auta jezdi 😁

Old Post 08-12-2017 v 16:29 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 29

Truhlar, stavar.... It tady bude po kkt, jen jsou rozumny a mlcej :-)

Old Post 10-12-2017 v 18:22 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 30

Já jsem publisher manager, dělám v herním prostředí, s youtubery v oblasti online marketingu. K tomu dokratura na VŠB - fakulta stavební, stavební hmoty, konrétně chemie pojiv, mikroskopický výzkum.

Old Post 11-12-2017 v 13:48 PM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 31

Vyroba letadel od zacatku az do konce (zadny boeing 😃 letouny pro par lidi)

Old Post 25-01-2018 v 19:19 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tRex
Stálý Člen

Karma uživatele tRex - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 32

Grafik. Hulení mi práci spíš komplikuje. Vždycky si myslím, jak vytvořím něco úžasného a když na to pak koukám s odstupem střízlivý, radši bych se neviděl...

Old Post 29-01-2018 v 08:49 AM
tRex je offline   Profil uživatele tRex   Find more posts by tRex   Foto galerie člena tRex   Click here to Send tRex a Private Message   Add tRex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí
17-01-2007 - Objektivní výzkum Marihuany - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5893520 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív