Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Org. růstové hnojivo homemade
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Layt
Stálý Člen

Karma uživatele Layt - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 40 

Org. růstové hnojivo homemade Příspěvek č. 1

EASY GROW EASY LIFE
momentálně nehulím ale kdybych hulil tak to sem napíšu dřív tak kdyžtak sry jestli je už pozdě
Hledal jsem několik stránek a tadyta je asi nejprimitivnější ..
Prostě 1/4 ryb (rozemletých nebo nasekaných = čím menší kousky tím lepší)
1/4 zelených štavnatých vršků rostlin .. (v naších podmínkách volím kopřivy protože je o nich známo protože mají hodně dusíku .. )
1/4 hnoje kvůli aktivním mikroorganismům
Nalijeme trošku melasy. Jestli nemáte nebo nechcete (ale doporučuji) můžete normální(horší) nebo třtinový cukr(lepší) ale dejte ho tam víc než melasy
Potom už jenom dolít vodou a vrch nádoby uzavřít něčím aby fermentace mohla dýchat jinak by to vybouchlo ale aby vám tam nenalítali mušky
já tam hodím nějakou tenkou látku a silně připevním gumičkou
Dvakrát týdně to jemně zamíchám aby se všechny složky promíchali
Za 10 dní přileju trochu melasy aby mikroorganismy měli co papat a dále se rozrůstat
Za dva týdny by hnojivo mělo být ready, ale doporučuje se počkat si měsíc ..
Přecedíte aby jste v luiqidu neměli rybí očka atd Zbytek můžete hodit na hnůj nebo sníst jestli na to máte kulky
Dávkování nevím, budu to dělat prvně a dělal jsem to podle několika stránek kde to psali různě ..

Já zkusím 3ml/litr vody, ale půjdu na to postupně

Kdyby se někdo rozhodl tak plynovou masku berte radši sebou

čest

Old Post 27-05-2017 v 19:28 PM
Layt je offline   Profil uživatele Layt   Find more posts by Layt   Foto galerie člena Layt   Click here to Send Layt a Private Message   Add Layt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 2

domaci biobizz
fishmix
daj vedeit ako to dopadne,
karma +
palec hore

moj tip
skus nakoniec do hotoveho primiesat morsku riasu
+alga a mic

Old Post 27-05-2017 v 20:19 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Layt
Stálý Člen

Karma uživatele Layt - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 3

tadyten koment omyl sry

čest

Naposledy upravil Layt 27-05-2017 v 23:46 PM

Old Post 27-05-2017 v 23:21 PM
Layt je offline   Profil uživatele Layt   Find more posts by Layt   Foto galerie člena Layt   Click here to Send Layt a Private Message   Add Layt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Layt
Stálý Člen

Karma uživatele Layt - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od jrx
domaci biobizz
fishmix
daj vedeit ako to dopadne,
karma +
palec hore

moj tip
skus nakoniec do hotoveho primiesat morsku riasu
+alga a mic

Lepší jak biobizz :3
Všude o těch řasách psali a byl bych za ně rád .. Zatím to dělám tak že bych do toho nedal ani korunu, ryby - jsem rybář, kopřivy - nemusím snad ani psát , melasa - používá se v rybářství na dochucení nástrah ..
napadlo mě že jak jsem na rybách tak tam bych vzal něco z přehrady co se řasám podobá ale není to tak easy a nevím jestli by to mělo vůbec efekt ..

EDIT: Díky bráško pohledal jsem na netu a asi tak 10g mořských řas za 20kč, myslel jsem že to budou obchody jako je praha a nakonec je to i v mojem menším městě .. díky za tip
chlamka je že se to jmenuje sWeed sensation

čest

Old Post 27-05-2017 v 23:46 PM
Layt je offline   Profil uživatele Layt   Find more posts by Layt   Foto galerie člena Layt   Click here to Send Layt a Private Message   Add Layt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 5

tu riasu tam davaju kvoli mineralom a jodu
u nas je velmi bohaty na jod skorocel (kopijovity aj obycajny).
ked nechce niekto morsku ale ide na nas lokalny biotop.

zdravotne na mna osobne co mam vyskusane lepsie zabera skorocel nez morska riasa
(kopijovity je silnejsi)

moje diy LED

Old Post 28-05-2017 v 06:16 AM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Layt
Stálý Člen

Karma uživatele Layt - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 6

Mám už řasy, 10g stálo 40 kč tak pohody na hnojivo pro jednu kytku to bohatě stačí ..
Ale nějaké kopřivy tam stejně hodím .. není těch řas zase tolik .. Ale dík za tip a motivaci

čest

Old Post 29-05-2017 v 15:24 PM
Layt je offline   Profil uživatele Layt   Find more posts by Layt   Foto galerie člena Layt   Click here to Send Layt a Private Message   Add Layt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5887200 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív