Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 43 44 45 46 47 »
Autor
Téma 
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 705

citace:
Původní příspěvek od RivieraKid


no ono je roste a roste. pokud má méně modré, tak se to může více "táhnout" a subjektivně to vypadá, že to roste lépe. když bude modrá a kytky porostou pěkně kompaktně bez velkých mezi stupů mezi patrama, může to vypadat že to moc neroste. asi těžko rozlišitelné v malých podmínkách.

V tomhle případě roste, biomasy je prostě víc a v lepším tvaru. Kytky jsou pěkně kompaktní, menší internodální vzdálenost by byla nežádoucí.

Ale mně je to u prdele, klidně si dělejte světla jen modrý.

a.

Old Post 28-05-2017 v 09:08 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 706

Tak teraz som v tom úplne stratil prehľad. Můžete to niekto zosumarizovať?

Old Post 28-05-2017 v 09:13 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 707


alesh
proste si sa pomylil stymi modrymi
a aj si sa mi vysmial
a teraz stymi bludmi uz citim aj utok ;(
je to smutne

zlta bodka bude 3500k v grafe...

co sa tyka 70cri ta uz nema potrebne cervene spektrum preto im to nejde
tam by pridanim cervenej dostali dobre vysledky

budem to skusat ale mam letenku o 2mesiace, tak teraz to zacinat nema vyznam pre mna, nestihnem ukoncit test.
2augustovy tyzden mozem zacat test.

mam aj vyrobenu rampu
ak sa niekto najde kto ma zaujem to odskusat dajte vediet,
kazde spektrum sa da regulovat zvlast
+bonus mam violet ledky !!!!! co moze mat nemaly prinos
v mojom vlakne je viac info.

90cri je top, jasne, v tomto sa nehadam,
uplne suhlasim,
ale tymi dplnkovymi ledkami sa da dosiahut vela pre nas prospech
a ked ich pouzijem aj s 80cri +kombinacia doplnkovych led som na tom lepsie nez akekolvek opustene cob ci dekor alebo 90cri

moje diy LED

Old Post 28-05-2017 v 09:27 AM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 708

citace:
Původní příspěvek od jrx
alesh
proste si sa pomylil stymi modrymi
a aj si sa mi vysmial
a teraz stymi bludmi uz citim aj utok ;(
je to smutne

zlta bodka bude 3500k v grafe...

co sa tyka 70cri ta uz nema potrebne cervene spektrum preto im to nejde
tam by pridanim cervenej dostali dobre vysledky

budem to skusat ale mam letenku o 2mesiace, tak teraz to zacinat nema vyznam pre mna, nestihnem ukoncit test.
2augustovy tyzden mozem zacat test.

mam aj vyrobenu rampu
ak sa niekto najde kto ma zaujem to odskusat dajte vediet,
kazde spektrum sa da regulovat zvlast
+bonus mam violet ledky !!!!! co moze mat nemaly prinos
v mojom vlakne je viac info.

90cri je top, jasne, v tomto sa nehadam,
uplne suhlasim,
ale tymi dplnkovymi ledkami sa da dosiahut vela pre nas prospech
a ked ich pouzijem aj s 80cri +kombinacia doplnkovych led som na tom lepsie nez akekolvek opustene cob ci dekor alebo 90cri

Draku, ty ale neumíš číst ty grafy, to je problém.
Jednotlivý čáry nelze přímo porovnávat. Každá jednotlivá čára je relativní jen sama k sobě, ne k ostatním.

Musíš sečíst plochu pod grafem v modrý oblasti a pak jej vydělit celkovou plochou pod danou čárou. Jinak nelze zjistit procento modrý. To je BTW asi 16% pro oba 3000K/90CRI a 3500K/80CRI a asi 24% pro 4000K/70CRI.

Pokud nerozumíš takovýmto základům, zřejmě se nemáme o čem bavit.

a.

Old Post 28-05-2017 v 09:55 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 709

alesh
da sa aj slusnejsie spravat k ludom, tu posledu vetu si si mohol odpustit.
mohol by som na nu reagovat ale nebudem.

z grafu:
fialova je jasne vyssie a sirsie nad cervenou
nebavim sa o percente modrej zlozky z celkoveho spektra pre danu krivku
ale o zastupeni modrej zlozky v danom spektre.

predtym to bolo u teba menej teraz je to narovnako a nakoniec to vyjde opacne....

to uz su ale prehmaty statisticke.... takto sa zvysuje vyliecitelnost ludi/zamestananot atd...
u teba to znamena asi toto>
pouzijeme 3ledky 1modru full spektrum a dve cervene
v takom pripade ze modra bude zastupena na 100%
ale budu tam dve cervevne a tym padom mas tvoj vysledok 33%

moje diy LED

Old Post 28-05-2017 v 15:24 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 710

citace:
Původní příspěvek od jrx
alesh
da sa aj slusnejsie spravat k ludom, tu posledu vetu si si mohol odpustit.
mohol by som na nu reagovat ale nebudem.

z grafu:
fialova je jasne vyssie a sirsie nad cervenou
nebavim sa o percente modrej zlozky z celkoveho spektra pre danu krivku
ale o zastupeni modrej zlozky v danom spektre.

predtym to bolo u teba menej teraz je to narovnako a nakoniec to vyjde opacne....

to uz su ale prehmaty statisticke.... takto sa zvysuje vyliecitelnost ludi/zamestananot atd...
u teba to znamena asi toto>
pouzijeme 3ledky 1modru full spektrum a dve cervene
v takom pripade ze modra bude zastupena na 100%
ale budu tam dve cervevne a tym padom mas tvoj vysledok 33%


Je těžký se v tvých příspěvcích orientovat. Abych řekl pravdu, už ani moc nechápu, co se snažíš tvrdit.
Vím ale, co se snažím tvrdit já:
- 3000K/90CRI poskytuje lepší výsledky v růstu než stejná LED ovšem v provedení 3500K/80CRI a 4000K/70CRI.
- 3000K/90CRI má srovnatelně velký podíl modré složky jako 3500K/80CRI a výrazně míň než 4000K/70CRI.
- lepší výsledky neposkytuje 3000K/90CRI proto, že by měla více modré (a když to převrátím, 3500K/80CRI a 4000K/70CRI mají modré dost - možná až moc)

Předtím jsem chybně uvedl, že 3000K/90CRI má méně modré než 3500K/80CRI což není pravda. Mají jí přibližně stejně (cca 16%).

Možná je to moje chyba a nerozumím tolik psanému textu, ale jaký rozdíl u tebe je mezi:
"percente modrej zlozky z celkoveho spektra pre danu krivku" a
"zastupeni modrej zlozky v danom spektre" ?

Pokud jsi schopen tyto výpočty přirovnávat ke statistikám o zaměstnanosti, myslím si, že tomu opravdu až tolik nerozumíš. A zatímco se ti to tu snažím vysvětlit, nadáváš mi, že to není dost slušně. Proto mi dochází chuť se s tebou dál bavit.

a.

Old Post 28-05-2017 v 16:17 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 711

Dakujem za zmierneny ton.
nenadavam ti, len tak si skus precitat nezaujate namatkovo 20stran fora vsade sa niekto s niekym hada, az sa mi to zle cita....

to som sa snazil vysvetlit na tom priklade vyssie
skusim este raz mame svetlo z 3lediek zlozene:
1ledka bude specialna ze pokryje 100% modrej zlozky
dalsie 2ledky budu v inom spektre napr cervenom tiez 100% obe
moj vysledok bude 100% modrej z modreho spektra
tvoj 33,3% modrej z celkoveho spektra
je tak, ci nie?

tym som chcel len napisat ze ked ma nejake svetlo nejake percento modrej zo svojho celkoveho spektra nevypoveda to o tom kolko ho ma naozaj pre vyuzitelnost rastlin.

ano
je to dobra ledka lebo ma pokrytie hlavne v modrej aj cervenej oblasti
a to rastlina porebuje pre svoj rast. ale nepkryje celu modru ani celu cervenu
a to som ja pridal do svetla a chem skusit ako to bude fungovat v praxi.

moje diy LED

Old Post 28-05-2017 v 18:16 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 712

citace:
Původní příspěvek od jrx

to som sa snazil vysvetlit na tom priklade vyssie
skusim este raz mame svetlo z 3lediek zlozene:
1ledka bude specialna ze pokryje 100% modrej zlozky
dalsie 2ledky budu v inom spektre napr cervenom tiez 100% obe
moj vysledok bude 100% modrej z modreho spektra
tvoj 33,3% modrej z celkoveho spektra
je tak, ci nie?

tym som chcel len napisat ze ked ma nejake svetlo nejake percento modrej zo svojho celkoveho spektra nevypoveda to o tom kolko ho ma naozaj pre vyuzitelnost rastlin.

Snažím se pochopit, co píšeš, ale nejde mi to. Fakt ti nerozumím a nedává mi to žádný smysl.

a.

Old Post 28-05-2017 v 18:36 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 713

OT pro odlehceni: fotbaliste zacali sviti LEDkama ve velkem, zatim jedou v barvach, na kvalitni COB zatim jeste neprisli ..

http://www.ledil.fi/sites/default/f...ch_30052017.pdf

Old Post 31-05-2017 v 21:27 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 714

Alesh, on ma na mysli 33% podil modre slozky z celkovyho vykonu dohromady 3 svetel nebo zarovek.
Spatne. to napsal.
Svetlo 100% crvena dohromady 66.6% a modra 33.3% celkovyho podilu vykonu svetla.
Nevim k cemu to je dobry , cob cip uz to v sobe v podstate ma , ale asi tim chtel rict ze timto stimulune dohromady vic cervene a zaroven vic modre oproti vice cipum 3000K 90cri.

Edit, snad sem to pochopil jak to sokol myslel . Sedim nad tim hodinu a nic jinyho me nenapadlo.
Jen ze ma 200% cervene a 100% modre z jedne zarovky, kdezto alesh 33% modre nevim z ceho .
A jelikoz ma 2 red a 1 blue tak mi to dalo vysledek 66.6666 a 33.3333 % . Mejte se smejte se

Spachal, dobre ty to je jako nemeckej komercni tah pro reklamu na diskoteku

Old Post 31-05-2017 v 21:53 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 715

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Alesh, on ma na mysli 33% podil modre slozky z celkovyho vykonu dohromady 3 svetel nebo zarovek.
Spatne. to napsal.
Svetlo 100% crvena dohromady 66.6% a modra 33.3% celkovyho podilu vykonu svetla.
Nevim k cemu to je dobry , cob cip uz to v sobe v podstate ma , ale asi tim chtel rict ze timto stimulune dohromady vic cervene a zaroven vic modre oproti vice cipum 3000K 90cri.

Edit, snad sem to pochopil jak to sokol myslel . Sedim nad tim hodinu a nic jinyho me nenapadlo.
Jen ze ma 200% cervene a 100% modre z jedne zarovky, kdezto alesh 33% modre nevim z ceho .
A jelikoz ma 2 red a 1 blue tak mi to dalo vysledek 66.6666 a 33.3333 % . Mejte se smejte se

Spachal, dobre ty to je jako nemeckej komercni tah pro reklamu na diskoteku

Já bych zase řekl, že ani on sám neví, co vlastně chtěl napsat. Ale to je jedno, ta debata se strhla úplně jiným směrem, než měla. Termíny vám nic neříkají a tahle moudra, která se dají vyložit x způsoby nám nijak nepomůžou.

Abych se vrátil k tomu, co jsem původně psal:
citace:
Původní příspěvek od alesh

100% souhlas.
Zajímavá věc - matkáři mi tvrdí, že jim to pod 3000K/90CRI roste líp než pod 3500/80CRI a 4000K/70CRI.

A ostře nesouhlasím s tvrzením, že důvod je v nedostatku modré u 3500/80CRI a 4000K/70CRI. Naopak si myslím, že všechna tři spektra mají modré víc než dost a zásadní rozdíl je ve vysokém zastoupení červené u 3000K/90CRI. Tedy, troufám si říct, pravý opak toho, co tvrdí mistr jrx.

a.

Old Post 01-06-2017 v 12:04 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 716

Alesh.
Ja nijak nemoudrim, jen sem to pochopil selskym ruzumem aniz bych vedel k cemu je to dobry tim nechci rict ze ma pravdu on nebo ty ,pac tomu nerozumim jaky podil barvy ma danej cip.
Pro me nejsou dulezity cisla z tabulek ,nebo % podilu modre, pokud matkari tvrdi ze to roste lip, asi to tak bude , ale matkari maji jiny pozadavky nez lidi co kvetou rezy .
A v tom se asi jevi jako vyhodne univerzalni 3000k 90cri .
Tabulky sou pro lidi co temu rozumi ,ale praxe je vetsinou jina.
Muzes trochu rozvest proc vnima kytka jinak 3000k 90cri oproti 3000k 80cri ?
Je to jen v tom podilu modre slozky ? Bo to ma i vic cervene nez 80cri?
Docela me to zajima.

Old Post 01-06-2017 v 12:57 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frajtag
Nový Člen

Karma uživatele frajtag - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 717

Jaký stmívatelný zdroj použít pro 2x CXB3590?
Je lepsi pouzit 36V nebo 72V čipy?

Old Post 01-06-2017 v 18:01 PM
frajtag je offline   Profil uživatele frajtag   Find more posts by frajtag   Foto galerie člena frajtag   Click here to Send frajtag a Private Message   Add frajtag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 718

Alesh, so všetkou úctou - mám už z toho hokey
Matkar bude jasne chváliť červené spektrum, lebo sa to pekne ťahá, takže sú skôr peniažky za veľké klony. My ale potrebujeme malé a rozvetvené keríky s riadnymi palicami. Mne teda pod červeným svetlom také nerastú. Tam sa to skôr ťahá do výšky, ale slabo vetví, takže pre mňa nič moc.

Old Post 01-06-2017 v 19:32 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 719

Odo, nesouhlasim . Neni to o cervenym spektru nebo ze by se to tahalo, ta 90cri ma modre bych rekl dost a kdyz je kytka na rustu tak se tak exta netaha.
Mozna rostou vetsi internody ,ale to matkar jedine oceni ,ale to neznamena ze by se ta matka mela hur vetvit nez pod jinym svetlem.
Mozna to nebude vhodny pro nejaky mikroprostory ,ale pro matkare co maj vetsi kytky to bude idealni zalezitost.
Ona totiz je cervena a cervena. Kor u ledek .
Nevim jak mas velkou matkarnu a jak si zkusenej, ale delat klony z nahustenych vetvi je na prd, k cemu ti sou 4 patra na 10cm klonu . A 10 cm klon je pro me fakt prcek .

Old Post 01-06-2017 v 21:05 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 720

Ahoj groweři. mám v plánu dělat malou matkárničku cca 40x50x100 jde o to že to bude homemade silentbox, jde o to že už si nemohu dovolit kvuli hluku další MH, musím to uchladit pomocí pc větráčku. pouze pro 1-2 matky které mi budou dávat dohromady 6 - 9 řízků co tři měsíce. jde mi o to že se mi dostalo do rukou tohle (fungl nové) http://www.elektro-svitidla.com/eco...7-skup22410.php ale nevím jestli je to dostačující pro můj plán. Podle parametrů odpovídá spektrum a ostatní taky docela ujde,a dle mého usouzení ale nemám s tím zkušenost, proto bych se obrátil na vás pro radu. stačí mi to na můj prostor (opticky to svítí pomalu víc než 150w MH, ale pořád tomu nevěřím)? a jestli pod tím kytky zvládnou dlouhodobě žít a zakořenit, pěkně se větvit? Předem dik a pěstu zdarec

Old Post 01-06-2017 v 21:38 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 43 44 45 46 47 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2970870 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív