Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
barneyfarmaris
Stálý Člen

Karma uživatele barneyfarmaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 81

[účet odstraněn]

Old Post 19-05-2017 v 01:46 AM
barneyfarmaris je offline   Profil uživatele barneyfarmaris   Find more posts by barneyfarmaris   Foto galerie člena barneyfarmaris   Click here to Send barneyfarmaris a Private Message   Add barneyfarmaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 82


Ahoj lidi, nevíte co tomu chybí ?
Nehnojil jsem to snad Měsíc až včera jsem zase začal, protože tyhle listy se mi moc nelíbí.
Včera jsem přepnul na 12/12.

Mělo to nedostatek hnojiva ? nebo tomu vadí měnší květináč ?
Listy jsou hnědo žluté s hnědými tečkami z vrchní strany, ze spoda nic není.

Jinak jedná se o léčivé konopí, jedno z nejlepších CBD Therapy

THC % (average): 0.3 - 0.5
CBD % (average): 8-10
Ratio THC:CBD 1:20+

Naposledy upravil Mordrull 25-05-2017 v 14:14 PM

Old Post 19-05-2017 v 11:12 AM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čtyřistadvacet
Nový Člen

Karma uživatele čtyřistadvacet - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 83

Zdravím, mám menší problém. Jsem absolutní amatér, tohle je můj první grow. Moje podmínky k pěstování jsou podle mě velmi dobré protože mi Oskar svítí do okna celý den (kytka je za oknem). Před pár dny jsem začal pozorovat některé fialovějící řapíky. Něco jsem si o tom snažil nastudovat a zijstil jsem že to může být znamení spoustu věcí. Hnojím Krystalonem na růst a na květ se chystám hnojit Plagronem Alga Bloom. Jinak vypadá kytička zdravě. Dodržuji přesné předepsané množství Krystalonu. Pokud by někdo z vás měl ponětí co mé lásce chybí, budu rád za každou malou radu. Díky moc
http://i.imgur.com/eJYvkwT.jpg
http://i.imgur.com/g35Z8mG.jpg

Old Post 22-05-2017 v 08:53 AM
čtyřistadvacet je offline   Profil uživatele čtyřistadvacet   Find more posts by čtyřistadvacet   Foto galerie člena čtyřistadvacet   Click here to Send čtyřistadvacet a Private Message   Add čtyřistadvacet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Semys
Nový Člen

Karma uživatele Semys - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 84


cau, vracim se k pestovani po dlouhych letech. mam jednu CBD crew nordle, 14.5 jsem ji presazoval do vetsiho kvetinace kde je do dnes. ten problem zloutnuti ma v podstate od pocatku. jako prvni zezloutly a uschly prvni dva kulate listecky a ted mam pocit že zloutnou dalsi.

zemina je klasicky substrat pro pokojove rostliny + perlit. Jeste jsem nehnojil. zalivam az se mi zda hlida sucha, vodu beru z bečky takže deštovka.

Old Post 25-05-2017 v 10:05 AM
Semys je offline   Profil uživatele Semys   Find more posts by Semys   Foto galerie člena Semys   Click here to Send Semys a Private Message   Add Semys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 85



Zdravim,
potrebujem surne poradit, presadil som kytky pred par dnami a znicoho nic mi zacali na niektorych miestach zltnut az hnednut a nevypadju moc vitalne. Mozno sa uz z toho ani nespamataju, ale potrebujem poradit ak sa to da este zvratit kde som spravil chybu? Dal som ich do substratu z obchodu klasika, k tomu som v stavebninach kupil perlit a zmiesal to. Na spodok som dal kompost. Ako zalievku som pouzil vodu z priehrady, neviem ci to nebolo aj kvoli tomu, ale tou vodou som minuly rok polieval a kytky sa mali dobre tak vobec nechapem ze sa mi toto deje. Prikladam fotky

Old Post 25-05-2017 v 16:11 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od Korag
Zdravim,
potrebujem surne poradit, presadil som kytky pred par dnami a znicoho nic mi zacali na niektorych miestach zltnut az hnednut a nevypadju moc vitalne. Mozno sa uz z toho ani nespamataju, ale potrebujem poradit ak sa to da este zvratit kde som spravil chybu? Dal som ich do substratu z obchodu klasika, k tomu som v stavebninach kupil perlit a zmiesal to. Na spodok som dal kompost. Ako zalievku som pouzil vodu z priehrady, neviem ci to nebolo aj kvoli tomu, ale tou vodou som minuly rok polieval a kytky sa mali dobre tak vobec nechapem ze sa mi toto deje. Prikladam fotky


není to připálený od slunce?

Old Post 25-05-2017 v 17:57 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 87

Aj to som rozmyslal, ale na tu dole svieti slnko max 5-6 hodin, je tam dost malo slnka, horna rastlina ma slnka tak 10-11h.

Old Post 25-05-2017 v 20:56 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 88

Zdar, co pořád máte s tím spalením od slunce??? To je taková blbost, že nevím. Snad ve skleníku, ale určitě ne venku a na jaře 😉 nemáš je přelitý, udušený?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 26-05-2017 v 05:56 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 89

čtyřistadvacet - z výživového hľadiska by som povedal, že to máš ok, ale kukol by som, či tam náhodou nemáš trásnenky, pokiaľ tie drobné krupice z listov nezotrieš rukou ako mechanickú nečistotu.

Old Post 26-05-2017 v 06:06 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 90

Lidi a s mým problémem nevíte ? ty hnědý puntíky ?

Old Post 26-05-2017 v 11:10 AM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 91

Tak neviete co to moze byt? Spalenie ani preliatie nejde do uvahy, nikde som nespravil chybu, tak preco sa to deje s tymi rastlinkami?

Old Post 26-05-2017 v 21:32 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 92

Tak diki za pomoc chalani, uz to vsetko skapalo a vobec neviem preco. Skoda pestovat vobec.

Old Post 28-05-2017 v 13:58 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannavčela
Nový Člen

Karma uživatele cannavčela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 93



Ahoj, prosím poraďte, listy mají místy oranžové skvrnky a kolem nich to ztmavne. Listy se poté lehce kroutí. Napadlo mne to nedostatek fosforu nebo přelití které tomu trochu předcházelo. Foliovník, hnojky - slepičinec. Díky!

Naposledy upravil cannavčela 29-05-2017 v 10:38 AM

Old Post 29-05-2017 v 10:12 AM
cannavčela je offline   Profil uživatele cannavčela   Find more posts by cannavčela   Foto galerie člena cannavčela   Click here to Send cannavčela a Private Message   Add cannavčela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Futuristka
Nový Člen

Karma uživatele Futuristka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 3  

Obecné Příspěvek č. 94



Ahojte,

Potrebovala by som poradit, toto je moja prva a jedina kvetinka, je to taky nezavazny experiment. Pestujem ju pod LEDkami, doteraz bola v pohode, ale zacali mi zltnut listy. Zda sa mi ze sa to spomaluje, lebo najprv mi rychlo zozltli a uschli styri spodne listy. ten co je momentalne v procese zltnutia ,tak tam to postupuje si tyzden.

Mne to prislo ako deficit nejakej ziviny, najprv to zltlo tak ze zilky ostali zelene, preto som myslela ze nedostatok zeleza. Na raste som nehnojila, na kvete som davala guano od Plagronu, ale v malej koncentracii ,pretoze som chcela zacat pozvolna. Guano ma NPK 3-15-6. Moze to byt deficit dusiku?

PH mam v norme , teplota sa drzi 26-27 st. a vlhkost mame teraz okolo 40-35% (moze to byt aj nizka vlhkost?) Bohuzial jedine co si neviem zmerat je EC lebo nemam na to merac,este je to vo faze objednavania...

Rastlinka ma dnes presne 5 tyzdnov, z toho priblizne 2 tyzdne uz kvitne. Je to automat WW.

Old Post 29-05-2017 v 19:32 PM
Futuristka je offline   Profil uživatele Futuristka   Find more posts by Futuristka   Foto galerie člena Futuristka   Click here to Send Futuristka a Private Message   Add Futuristka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 95


Čaues, potřebuju radu, kroutí se mi listy a dokonce se i celé otáčejí.... Médium - pěstební substrát s perlitem, hnojím 20ml/5l Plargon alga grow (hnojivo + voda), světlo 250w sodík, jsou to automaty.
Dodávám že listy jsou na dotek na povrchu velmi drsné přirovnal bych to k jemnému smirkovému papíru.

Naposledy upravil Hanskrtek 29-05-2017 v 20:51 PM

Old Post 29-05-2017 v 20:36 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od Hanskrtek
Čaues, potřebuju radu, kroutí se mi listy a dokonce se i celé otáčejí.... Médium - pěstební substrát s perlitem, hnojím 20ml/5l Plargon alga grow (hnojivo + voda), světlo 250w sodík, jsou to automaty.
Dodávám že listy jsou na dotek na povrchu velmi drsné přirovnal bych to k jemnému smirkovému papíru.


Vypadá to že jim moc nakládáš uber na hnojivu...
Ideální by bylo udělat průplach čistou vodou min 3dny opakovaně
Někdy je méně více neznamená že když máš hnojivo že ho tam můžeš lejt kolik chceš. Myslím že tvůj problém je přebytek pk. 😈

Old Post 29-05-2017 v 21:06 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5567740 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív