Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » 5 nejlepších odrůd !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
Don MihaiL
Stálý Člen

Karma uživatele Don MihaiL - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 97

1. Orange Bud - sila brutal 3 puky z jointu a za 5 minut ......................
2. Blueberry - najlepsia vona a chut a sila je tiez v pohode feest trip
3. Jack Herrer - to je klasika na odpocinok

Old Post 05-06-2012 v 19:50 PM
Don MihaiL je offline   Profil uživatele Don MihaiL   Find more posts by Don MihaiL   Foto galerie člena Don MihaiL   Click here to Send Don MihaiL a Private Message   Add Don MihaiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 98

Asi zatím nejlepší chutově zajímavé je rozhodně OG Kush, chutná fakt parádně a je i dost silný...

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 21-05-2013 v 23:01 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 99

Tak přidám taky moji osobní pětku.Pořadí snad až na první místo jen orientační.Je těžké se rozhodovat mezi několika téměř mystickými stavy. Pro flamery podotýkám, že uvádím pouze moje osobní chutě a preference - nemám rád příliš stoned stavy u telky.Hulení mě musí nějak obohatit:

1. Mazar x Mango - vlastní kříženec.Největší životní chyba, že jsem se snažil zachovat tuto genetiku příliš pozdě a nevyšlo to. Empatický stav porozumění s druhým jaký jsem nikdy u žádného modelu už nezažil a bohužel už asi ani nezažiju

2. White Rhino - psychická i fyzická pohoda.Kouřil jsem ho spoustu let a nezklamal mě nikdy ani se nepřejedl.Lék pro tělo i duši.

3. Durban Poison - jen do mě, říkejte mi staromilec, ale ty téměř náboženské stavy jsem měl rád. A taky tu chuť a nasládlou vůni medu řízlou něčím neurčitým

4. Pamir Gold - hodně ukecaný model.Člověk začne mluvit a nemůže přestat

5. Orange Bud - moje první láska. Stav vyvážený sativa/indika. Kouřil a pěstoval jsem to hlavně kvůli chuti a vůni.

Old Post 25-04-2016 v 16:08 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikola3
Nový Člen

Karma uživatele nikola3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 100

Ministry
Jack Herrer
Buddha

Old Post 25-05-2017 v 11:19 AM
nikola3 je offline   Profil uživatele nikola3   Find more posts by nikola3   Foto galerie člena nikola3   Click here to Send nikola3 a Private Message   Add nikola3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 101

Ministry? To neznám. Myslíš celou seedbanku Ministry of Cannabis?

Old Post 25-05-2017 v 12:54 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tRex
Stálý Člen

Karma uživatele tRex - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 102

1. Lemon Ice
2. Nebula

Old Post 29-01-2018 v 09:54 AM
tRex je offline   Profil uživatele tRex   Find more posts by tRex   Foto galerie člena tRex   Click here to Send tRex a Private Message   Add tRex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stevensonX
Nový Člen

Karma uživatele stevensonX - 14% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 103

1.Euforia , ale z roku 2010

teraz Critical Jack, LSD

Old Post 14-06-2018 v 13:16 PM
stevensonX je offline   Profil uživatele stevensonX   Find more posts by stevensonX   Foto galerie člena stevensonX   Click here to Send stevensonX a Private Message   Add stevensonX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gAAngi
Stálý Člen

Karma uživatele gAAngi - 0% PěstitelskáKarma uživatele gAAngi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 104

Za mňa:

1) Jack Herer
2) NYC Diesel
3) Blueberry
4) White Widow
5) Nebula

Old Post 09-12-2018 v 21:26 PM
gAAngi je offline   Profil uživatele gAAngi   Find more posts by gAAngi   Foto galerie člena gAAngi   Click here to Send gAAngi a Private Message   Add gAAngi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 105

Original clone only OG Kush, lepšího neni

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 12-12-2018 v 20:01 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 106

Ghost Train Haze
White fire OG
Super Silver Haze
Lemon Haze
Blueberry genes...

tohle jsou moje oblibene..

Old Post 25-12-2018 v 21:38 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 107

Vanilla Kush
Strawberry Banana
Amnesia Haze
White Widow
Purple 1

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 25-12-2018 v 23:14 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 108

Dadoverde Haze
Grape Puff
Galactic Jack
Mazar
Cannalope Haze

Old Post 27-05-2019 v 01:10 AM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 109

Výber je tu pekný, dosť často sa niektoré strainy opakujú

Moja top5:
Jack Herer Sensi Seeds
Amnesia Haze SomaSeeds
Transformer GageGreenGroup
Z7 CBD crew (toto mali len nejaký strain v testovaní a nikdy nebol v predaji pre širšiu verejnosť, ale bol to silný stav, po ktorom mal človek pocit, že zjedol krabičku liekov na spanie )
BlueDream Humboldt seed organization

Old Post 27-05-2019 v 11:22 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 110

To co pise Caslove, potazmo crossy OG, Ghost. Za me GTH tam je to i vynosove brutus.

Old Post 11-06-2019 v 17:49 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 111

Dr. Grinspoon, Nebula, White Widow, Carnival a kvalitní Haze modely/strainy -> Neville's Haze

Old Post 29-08-2019 v 21:49 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chicolo
Stálý Člen

Karma uživatele chicolo - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 112

OG Kush, BCN Diesel a legendarni oldskooly Nebula a Mazar, z novejsich Morpheus od Buddha seeds

Old Post 14-01-2020 v 18:40 PM
chicolo je offline   Profil uživatele chicolo   Find more posts by chicolo   Foto galerie člena chicolo   Click here to Send chicolo a Private Message   Add chicolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2007 - 10 nejpotentnějších odrůd ! - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6460360 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív