Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » CHEESE, SKUNK 2K17
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

15.5. Příspěvek č. 1



Zdravim, čest, ahoj.. Zas bude jaro, léto a mě nezbejvá než zasadit nějakou tu kytku na zahradu.


Posádka- Cheese(klon) a 3x Skunk(semínka)

Cheese- je to řízek kterej poroste ve vycpaný pneumatice od kamionu 90x90cm a na vejšku 30cm, nevim kolik to může být litrů(v zimě sem kousek od baráku cestou z hospody viděl bouchlou pneumatiku tak sem ji vzal, je celkem velká)která je vycpaná folií aby kytka nepřerostla.

Green Poison- semínko od paviána Hapiny(asi těžko čteš ale viš jak.. ty brzdi ). silnej a hutnej kouř, těšim se. umístění zatím nemám, před pár dny vyklíčilo ale tutově pujde na zahradu do kalfasu.

Skunk- semínka spíš na zkoušku, dám je do lesejka poblíž Labe a plácku kde skejtujem nebo se poflakujem. byly by to takový spíš local plants.


Substrát - v pneumatice je cca 30% černozemě, 30% substrátu, 30% uleželýho hnoje od krav a 10% písku. toho Green Poisona pojedu nejspíš v 20L kýblu kde bude čistě substrát s jednou dvouma lopatkama písku. a jak sem řekl, ty tři Skunky budou v přírodě takže je jen co trochu narostou přesadim do 0,5L kelímků a pak hned do země kde budou mít ještě trochu substrátu okolo pro pěknej start. aspoň těch 60g by mohlo bejt.
jinak hnojení zatim neřešim ale Cheese po přesazení ven a Green Poison dostali dobrotu na podporu růstu kořenů a do budoucna chci koupit základní hnojiva na růst i květ od... tram-tada-dááá ... Plagronu.


fotka 1 - Cheese v pneumatice, ven sem ho dal 16.5
fotka 2 - v kelimku od piva je Green Poison kterej je asi dva týdny starej a ty tři miminka jsou Skunky a vykoukli před dvěma dny(nechtělo se jim, sviním )

chtěl sem updatovat každejch deset dní ale teď po editu to vidim asi nárazově, když se něco stane tak něco sepíšu.

popřípadě rady a tipy mi sem pište! nebránim se ničemu

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Naposledy upravil nikolajmorozov 05-06-2017 v 17:44 PM

Old Post 15-05-2017 v 20:55 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 2

NEČEKANEJ UPDATE

vesmes to mám jak loni, jen svůj deníček tak si všechno zapíšu.. dva dny po vysazení sem kytku musel vykopnout, nebo možná ani nemusel.. po celý pneumatice(v hníně) lezli mravenci.. den na to sem viděl jak tři listy jsou bledý a pomalu ale jistě uvadaj což mě rozhodilo a kytku sem vykopnul, dal ji do kybliku s dobrým substratem a přemejšlel do bude dál. druhej den tam furt ty svině byli tak sem hledal zdroj mravenců, nenašel sem nic ale půlku pneumatiky sem vyházel dohajzlu, nahradil to normálním substrátem a rozdíl je znát!

jestli někdo čtete, měli ste taky nějaký problémy s mravencema?? četl sem toho celkem dost ale 10 lídí řiká že jsou pro kytku hrozbou a 10 že pomáhaj od svilušek apod.

dík a měj se a mej se

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Naposledy upravil nikolajmorozov 23-05-2017 v 18:08 PM

Old Post 22-05-2017 v 16:42 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 3

Čus ohledně těch mravenců...mravenci pomáhájí spíše od mšic než svilušek,protože se jimi živí,na druhou stránku ale tím že se jimi živí,tak ji na tu rostlinu taky "natahají" takže za mě spíš pro škodu...ale myslím že by to měl vyřešit nějaký postřik.Osobně jsem s mravenci nějaký extraproblém nikdy neměl.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 22-05-2017 v 19:12 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 4

našel sem doma něco co použivá na mšice babička tak popřipadě použiju. a prosimtě mšice mužu mít na kytce i když nekvete? jako třeba teď nebo v nejbližší době(červen-červenec)?

dík za odpověď/reakci, pomohla!

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 22-05-2017 v 22:05 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 5

Jo můžeš,nevím jestli po celou sezonu,ale určitě jsem mšice měl i v době růstu..malý černí broučci,zdržují se ve větších počtech hlavně na stoncích .


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 23-05-2017 v 09:22 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 6

díky moc, budu kytku sledovat a popřipadě ji pocákám tim připravkem.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 23-05-2017 v 18:10 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

27.5. Příspěvek č. 7


UP
jak to tak bejvá, růstová fáze je nudná a těšíme se až se nám budou formovat palice)))

mšice nikde nejsou, pár mravenců se vrátilo nebo byly schovaný.. seru na ně, podle mě jak mi bledly listy sem to možná s tim hnojem přehnal a trochu ji spálil(řikal děda, něco na tom nejspiš bude). kytky dostávaj každej druhej den konev vody a celkem si šmakujou.

mám ještě jeden řízek co sem chtěl dát ke kámošovi ale nechám ho doma protože sem zvědavej co z toho bude roste v 25L kýblu a má v sobě tak 60% substratu, 30% černozemě a trochu písku. má hodně divný listy, hodně. jen jeden cíp a asi dva listy se třema. já sem si řikal jestli to není hermáč ale když je to z řízku tak je pohlaví předem daný ne?! nebo mě zas napadlo aby to nebyla nějaká kybersativa co bude kvést půl roku. kdyžtak, o si o tom myslíte? mám ji vyřadit? řízky ještě máme tak byl to nahradil něčim jinym.

smějte se, mějte se a mejte se.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Naposledy upravil nikolajmorozov 05-06-2017 v 17:45 PM

Old Post 28-05-2017 v 11:01 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 8

Tak matkar treba vyselektoval, matku hermoúše :-D

Old Post 30-05-2017 v 22:00 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 9

a to je možný? právě sme si všichni odsud koupili asi 50 řízků a každej máma dva nebo tři s těma divnejma listama. spíš jestli to má cenu nebo mám koupit nový..

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 30-05-2017 v 22:45 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od nikolajmorozov
UP
jak to tak bejvá, růstová fáze je nudná a těšíme se až se nám budou formovat palice)))

mšice nikde nejsou, pár mravenců se vrátilo nebo byly schovaný.. seru na ně, podle mě jak mi bledly listy sem to možná s tim hnojem přehnal a trochu ji spálil(řikal děda, něco na tom nejspiš bude). kytky dostávaj každej druhej den konev vody a celkem si šmakujou.

mám ještě jeden řízek co sem chtěl dát ke kámošovi ale nechám ho doma protože sem zvědavej co z toho bude roste v 25L kýblu a má v sobě tak 60% substratu, 30% černozemě a trochu písku. má hodně divný listy, hodně. jen jeden cíp a asi dva listy se třema. já sem si řikal jestli to není hermáč ale když je to z řízku tak je pohlaví předem daný ne?! nebo mě zas napadlo aby to nebyla nějaká kybersativa co bude kvést půl roku. kdyžtak, o si o tom myslíte? mám ji vyřadit? řízky ještě máme tak byl to nahradil něčim jinym.

smějte se, mějte se a mejte se.


má hodně divný listy, hodně. jen jeden cíp a asi dva listy se třema. já sem si řikal jestli to není hermáč ale když je to z řízku tak je pohlaví předem daný ne?!
-----------
To je tim ze byl rizek nakvetli. Uz jsem to moc krat videl. Kytka bude poznamenana az do konce. Ale to neznamena ze z toho nebude dobry kurivo.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 30-05-2017 v 23:31 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od _Dr.Skunk_
To je tim ze byl rizek nakvetli. Uz jsem to moc krat videl. Kytka bude poznamenana az do konce. Ale to neznamena ze z toho nebude dobry kurivo.

takže kytka do konce života postižený listy jo? a je možný že by tenhle postiženej řízek byl stejnej model jako co mám v pneu? prej že to má bejt stejný ale nevěřim tomu. a dík za info!!

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 31-05-2017 v 15:20 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od nikolajmorozov

takže kytka do konce života postižený listy jo? a je možný že by tenhle postiženej řízek byl stejnej model jako co mám v pneu? prej že to má bejt stejný ale nevěřim tomu. a dík za info!!


To co mas v pneu stejny urcite není. To ma normalni 5cipky To co mas v tom kyblu tak to je ten nakvetlej rez. Muze to byt klidne i stejna genetika. Ale mnohem dřív zasazena- Kvuli spatne periode zacal kvést a pak se prepnul zpatky na rust. Ona casem bude delat i normalni listy. Bude to takovej mutos uvidis.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Naposledy upravil _Dr.Skunk_ 31-05-2017 v 16:43 PM

Old Post 31-05-2017 v 16:22 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 13

To s těma listama je pravděpodobně kvůli chvilkově zkrácené fotoperiody světla (řekněme tyden,dva), prostě přešla na květ a teď přešla zpátky, nejdřív jedna čepel po čase 3 čepele a po dalším čase normálka...

EDIT: teď jsem si to pořádně pročetl a omlouvám se za duplicitní odpověď.. ale abych alespoň trochu přispěl:

Na dvou rostlinách jsem tohle udělal záměrně a po vzpamatování se zpět do růstu se začala nehorázně košatit ze zárodků paliček.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 31-05-2017 v 16:33 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od kwb se začala nehorázně košatit ze zárodků paliček[/B]

tak doufám že z toho bude keř jak svině))) díky

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 31-05-2017 v 21:55 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

9.6. Příspěvek č. 15





UP
po třinácti dnech se zas ozývám s nudnou dokumentací růstu.. už ať je začátek srpna bohužel i deště teď během tejdne zlomili Green Poisona sory Hapino, už budu brzdit

foto 1- CHEESE-má 51cm a krásně se větví, fotku sem měl ale nebylo na ni skoro nic vidět to se musí vidět na vlastní voko. přemýšlim že ho nechám jet a třeba v půlce července bych ho zastřihnul aby neměl 2 metry ale byl to pěknej keř.

foto 2- MUTANT-trochu sem ho polámal protože rostl prapodivně a jak psal kwb, doufám že se začiná pomalu ale jistě košatit))

foto 3- SKUNKY-přežili nakonec dva nejstatečnější. během tejdne sem je dvakrát přesazoval(sem kokot no) tak jsou zbržděný a čekám až se vzpamatujou. prolil sem je vodou s přiměřenou dávnou hnojiva na podporu růstu kořenů a zatím jsou v 2L květináčích. až pomalu budou ukazovat pohlaví tak pujdou do země(jasný že jenom holky)

všechny kytky dostali ve středu(dnes je pátek) na hulváta dvojnásobnou dávku kristalonu start abych je nakopnul a jak koukám tak jim to neublížilo.. cheese se za dva dny vytahnul snad o 4-5cm. hnojiva budu řešit jen na květ(stejně jak loni) protože doma je kristalonu jak nasráno ale je jasný že to nesmim přehánět. ta dvojnásobná, to byl jen úlet abych to nakopnul a teď max jednou týdně danou dávku a v květu asi plagron pk13-14. jestli mate lepsi napad tak sem s nim))

mějte se, čest

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Naposledy upravil nikolajmorozov 09-06-2017 v 17:46 PM

Old Post 09-06-2017 v 16:47 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erny420
Nový Člen

Karma uživatele Erny420 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 16

jestli někdo čtete, měli ste taky nějaký problémy s mravencema??

Mravenec je prevít, ale jednoduše se jich zbavíš tak, že pár dní po sobě proleješ kytku pořádně vodou. Voni to nemaj rádi plavat a radějc se tam vocaď zdekujou. Fachčí to a lepší než někde rozlejvat ňáky jedy..
ZdarY.

Old Post 15-06-2017 v 11:49 AM
Erny420 je offline   Profil uživatele Erny420   Find more posts by Erny420   Foto galerie člena Erny420   Click here to Send Erny420 a Private Message   Add Erny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-11-2016 - 2x CHEESE, OUT 2K16 - 57 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4823570 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív