Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předpěstování pro outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 17

Čau,

taky jsem to letos řešil. Zkušenost mám takovou, že předpěstované kytky pod umělým osvětlením mi vždycky vyrostly nejvíc a měly o mnoho % vyšší výnos. U mě je to dané i tím, že je mám ve volné přírodě a starám se spíš sporadicky.

Dříve jsem dával sazenice ven na přelomu dubna/května, kdy bývá hezky pár dní. Potom se to většinou zkazí, mrazíky, nízké teploty, deště (s tím spojené přelití mimin) a jiné radosti. Zásek, skoro celý měsíc se nic neděje. Touha po rozmanitější zahrádce mne jednou přivedla ke koupi klonů ještě někdy v první půli června. Nebudu to natahovat - ty červnové klony předrostly původní kousky zasazené kolem 28 dubna. Místo a nádoby shodné. Chvíli na prokořenění a jely jak blbý, teplo, slunce, zdravý kořenový bal.. Jen si vrněly.

Letos se poprvé naskytla možnost mít box na předpěst doma, takže jedu v propagátoru pod zářivkama (4 x 24w) někdy od půlky dubna. Než to trochu ze semen vyjede, cca měsíc bude v čudu, ven bych chtěl dávat na přelomu květen/červen. Netáhnou se, jak za oknem, ofuk dělá pěkné, silné stonky, pohoda. O víkendu přisadím ještě automaty, ty půjdou na sluníčko v červnu.

Nečetl jsem všechno, ale zahlédl jsem nahoře něco s periodou a sledováním slunce, hvězd a nevím čeho ještě. Neraďte kosočtvrcoviny. Ze semen trvá cca měsíc, než kytky dospějí k pohlavní zralosti. V téhle době začínají kvést automaty, jsou pohlavně zralé = nečekají na sluneční periodu, kvetou. Časovač normál 18/6. Pokud se nejede noname, který se sklízí v půlce září, tak při hození ven začátkem června nenakvetou. Přesazení, chvilka zásek, jů, místo pro kořeny => valíme růst. Nehledat složitosti v tom, co je jednoduchý.

A pro začátečníka bych volil médium, ve kterém toho jde nejmíň zkazit - hlínu.

MB

P.S. Sice už asi píšu pozdě, ale předpěst u outdooru vidím jako přínos, takže info do dalších let.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 28-04-2016 v 12:00 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 18

Když mám ve skříní kytky udělám znich klony které si pak budu chtít dát ven .. Tak je mužů nechat ve skříní trošku povyrust.. A až matky prepnu na květ.. Mám nechat i ty řízky přepnout? A pak vysadit ven? Nebo je hodit ven před přepnutím.. Svitim 18/6 250w sodikem že spektrem pro růst.. A držím ideální podmínky .. 28stupnu a vlhkost když nejede odtah a přítah tak je 75%

Old Post 15-05-2016 v 22:25 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 19

Moc nechápu tvuj dotaz. Každopádně v tuto chvíli co dáš ven, tak nepokvete. I když dáš už nakvetlé rostliny ven, tak ty prepnou zpět na růst. Hledej..je tady toho mraky. FAQ atd....

Thomas V.

Old Post 16-05-2016 v 09:32 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 20

Tvá odpovědět mi vyhovuje dekuju.. A kdy venku prepinaj kytky?

Old Post 16-05-2016 v 19:09 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Mr.X
Tvá odpovědět mi vyhovuje dekuju.. A kdy venku prepinaj kytky?

Zaciatkom podzimu ked sa predlzuju noci.

Old Post 16-05-2016 v 20:24 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 22

letos mi v pulce dubna prdlo v bedne, ze musim letos proste po tech letech zase neco zasadit a az po nakupu semen mi doslo, ze jsem se prestehoval a ze na jediny slunny okna se mi sapou deti a kocky. tak jsem koupil stan, 125w cfl rustovku jsem mel jeste z praveku. koncem dubna jsem holky v jifech presazeny do 0.5l kvetniku dal do stanu a casovac na zapnuti svetla jsem nastavil podle prumerny dylky dne predpokladanyho obdobi pro presazeni ven do velkejch kvetniku. v mym pripadku je to prumer dne za prvnich 14 dnu cervna.

vstavaj nekdy pred patou a jdou spat kolem devaty.

tedka jsou uz mesic ve 4l kvetnicich, dvakrat zastrizeny a pripraveny jit o vikendu do terenu. zdaj se mi vyrazne narostlejsi dikyva konstantnimu cervnovymu dni, kterej mely 6 tejdnu. doufam, ze nich nevyrostou nejaky trifidi... dve z nich jdou do 57l texpotu. uvidime!

Naposledy upravil bloud42 08-06-2016 v 16:13 PM

Old Post 08-06-2016 v 15:26 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rusalinka
Nový Člen

Karma uživatele Rusalinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 23

Ahojte lidičky chci se poptat už chystám semínka na příští rok.. A mám tady pineapple chunk-OG kush-Lauching buddha-blue cheese.. Tak jestli nemá někdo s těmahle vzorkama zkušenosti a co pro ně můžu udělat nebo čeho se vyvarovat Díkec

Old Post 21-11-2016 v 10:36 AM
Rusalinka je offline   Profil uživatele Rusalinka   Find more posts by Rusalinka   Foto galerie člena Rusalinka   Click here to Send Rusalinka a Private Message   Add Rusalinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 24

[účet odstraněn]

Old Post 10-01-2017 v 06:32 AM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bedravec
Nový Člen

Karma uživatele Bedravec - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 25

Chci se Vas zeptat, jestli uz mam presadit

Old Post 09-04-2017 v 11:12 AM
Bedravec je offline   Profil uživatele Bedravec   Find more posts by Bedravec   Foto galerie člena Bedravec   Click here to Send Bedravec a Private Message   Add Bedravec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 26

zalezi jak velke kytky mas

Prostě démon

Old Post 09-04-2017 v 13:31 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 27

citace:
v případě menší zimy dám do něj i svíčku

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63969

Old Post 09-04-2017 v 16:21 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 28

Pokud Femku/Regulár nebál bych se toho a dal klíčit už někdy v březnu ...
Kytka bude mít náskok a pak přes hezké teplé počasí už bude větší a ještě víc, pořádně naroste

AF bych dával klíčit někdy teď Pokud chceš sklidit dřív jako já, tak já mám už 12cm AF Abych aspoň něco sklidil dřív a na větší sklizeň mám pak femky

Ale 100 lidí 100 chutí

Old Post 09-05-2017 v 19:13 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

vyasadit v pulce cervna Příspěvek č. 29

ahoj groweri mel jsem uz venku predpestovane holky sp qeen ale diky destum a spatnymu počasí uhynuli tet chci objednat stejnou odrudu ale vxchazito cca pulka cervna tak jestli to dozraje v pohode diky za kazdou radu majte sa

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 20-05-2017 v 23:34 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 30

ahoj lidicky dal jsem ven predpestovane kytky sp ecial kush 2 a1 sp queen ale diky spatnemu počasí uvadli tetnto tyden chci objednat další stejnou odrudu ale sli by ven az zhruba vpulce cervna tak jestli to dozraje včas diky za kazou radu caute

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 21-05-2017 v 08:11 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 31

Keďže je to klasika, tak by ti dozreli v rovnaký čas ako tie ktoré si vysadil pred tým. Prepnú na kvet keď sa začne skracovať deň. Ajtak s týmito odrodami vidím sklízeň na 10-15 oktobra (rijen), takže je to tak 50/50. Buď výjde počasie a dozreje ti to, alebo vyhodíš viac ako polku na kompost lebo to zhnije skús radšej objednať niečo od DP, napr. shaman, passion 1, durban poison (tiež záleží aké pheno chytíš, niečo dozreje skôr, niečo tiež až v oktobri), alebo velmi dobra chvala je na Killer Kush Fast Version. Je tu na groweri toho dosť, takže skús check

Old Post 21-05-2017 v 11:15 AM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 32

diky za radu prave uz jsou objednany sp qeen no uvidim jak to dopadne tak at to roste

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 21-05-2017 v 11:34 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2021 - Predpestovanie na outdoor - 2 odpovědí
15-05-2018 - Predpestovanie na outdoor - 18 odpovědí
16-02-2020 - Pasivní hydroponie - outdoor - 33 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0831150 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív