Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 561


Zdravim po nejake dobe jsem z5 i se svou ,,zoo" zahradkou. Jdu ted do ctvrteho tydne kvetu a krom par nalepenych smutnic pohoda.. Brhem rustu az do zacatku kvetu jsem kazdy tyden aplikoval rock effect ale ted jsem se lekl kdyz jsem objevil tohoto tvora .. :/

Old Post 14-10-2016 v 08:03 AM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butchers
Nový Člen

Karma uživatele Butchers - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 562

čauec jak postupujete po napadením brouky (svilusky,a ruzne tyhle pohromy) na další kolo ? nějak to deratizujete? filtr mlčí

Old Post 06-02-2017 v 21:13 PM
Butchers je offline   Profil uživatele Butchers   Find more posts by Butchers   Foto galerie člena Butchers   Click here to Send Butchers a Private Message   Add Butchers to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Butchers! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktus
Stálý Člen

Karma uživatele kaktus - 96% PěstitelskáKarma uživatele kaktus - 96% PěstitelskáKarma uživatele kaktus - 96% PěstitelskáKarma uživatele kaktus - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 563

Vypadá to na molice, takže nejlepší Decis. Na 4. týdnu už bych to neřešil, zvlášť jestli jdou sotva najít. Doma to úspěšně zimuje na muškátech a všem možným co se dotáhne na podzim z venku a pak se rozletí dál. Na svilušky a třásněnky Vermitec.

Old Post 07-02-2017 v 00:04 AM
kaktus je offline   Profil uživatele kaktus   Find more posts by kaktus   Foto galerie člena kaktus   Click here to Send kaktus a Private Message   Add kaktus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beboy
Nový Člen

Karma uživatele beboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 2  

Zdraví Příspěvek č. 564

čau,potřebuju radu,něco mi okousáva kytky ale neni nikde nic vidět žádný lítací šmejdi,larvy vajíčka ani nic jiného nevíte co by to mohlo být..?

Old Post 07-03-2017 v 10:09 AM
beboy je offline   Profil uživatele beboy   Find more posts by beboy   Foto galerie člena beboy   Click here to Send beboy a Private Message   Add beboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jorge
Nový Člen

Karma uživatele jorge - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 565

Napadlo mě možné řešení škůdců nevím jak moc bude fungovat nebo jestli bude škodit rostlině. Dočetl jsem se v záznamech z testů přípravků proti slimákům že kofein na ně působí jak nervový jed -- mohl by tak působit i na ostatní hmyz a škůdce. Teoreticky kdybych si kofein rozmíchal ve vodě a pak tím třeba pokropil mšice nebo něco podobného byli by velice rychle mrtvé (asi by se předávkovali kofeinem a selhal by jim organizmus, což se může stát docela v malých dávkách i u člověka) proto by mě zajímalo jestli by to školdilo kytkám nebo třeba potom při kouření ?

Old Post 29-03-2017 v 10:25 AM
jorge je offline   Profil uživatele jorge   Find more posts by jorge   Foto galerie člena jorge   Click here to Send jorge a Private Message   Add jorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 566


Netusite nekdo co tohle muze byt za svini? Objevil jsem to ve zbytkach substratu z minuleho roku, tady je fotka z kvetinace, kde mam Cedr, ktery vypada, ze lehce odumira...(vypadavani jehlici na jare).
Ma to asi 1 cm, je to takovy bily az jakoby pruhledny, viz foto.

Old Post 16-05-2017 v 11:33 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 567

Larva chrousta?

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 18-05-2017 v 19:19 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 568

Tiež si myslím, že to je larva chrústa. Mal som ich tiež v substráte pre izbové rastliny z OBI

Old Post 19-05-2017 v 07:12 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 569

citace:
Původní příspěvek od benjichaouat
Larva chrousta?


No, v zahradnictvi me rekli, ze to asi je larva Lalokonosec rynovany. Tak jsem koupil Hlistice od Biocontu, nalil to tam a uz jsem je nevidel. A vylihlyho lalokonosce jsem uz par sejmnul, pokud to byli oni...

Old Post 24-05-2017 v 16:58 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borda1984
Stálý Člen

Karma uživatele borda1984 - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 570



Zdravím,potřebuji poradit.Mám na pár kytkách takové přírodní Zoo,nevím co to je a jak na to.NATURA Rock Effect ,Karate ani Agrion delta chemie nepomohla.Už si nevím rady,nejdříve toho bylo na listech pár kusu,ted už je to hojné množství.
Pavučinky se nikde nedělají,zdá se že to není jen jeden druh parazita ale možná i více.
Přopomíná mi to molice,mšice i svilušku,tak fakt nevím už.

Borda

Old Post 05-06-2017 v 18:11 PM
borda1984 je offline   Profil uživatele borda1984   Find more posts by borda1984   Foto galerie člena borda1984   Click here to Send borda1984 a Private Message   Add borda1984 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 571

Kamo tak toto je super farma, kde s to nabral? Strikals to pořádně, protože třeba Agrion me zabral hned na první postřik. Ideální je si vzít si rukavice a jak to postrikas, tak to ještě od spodu pěkně rozmatlat rukama po cele kytce. Popřípadě pokud nejsou kytky moc velký, tak je vzít a normálně je v tom postřiku vymachat. Celkem dobře je hodnocenej tabakovej vyluh od kvakose. To bych asi zkusil jako první, protože chemek už jsi na to nakydal dost.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 05-06-2017 v 20:02 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 572

No ja tam vidim jasne svilusky...
Zkus Vertimec ten je na vicero zviratek, nebo primo jen na svilusky je Floramite od AgroBio

Vypada to ze prvni chemka zabrala, podle tech vyschnutych bilich kostricek, ale nezasahnul si je vsechny a odnekud se roztahly znovu....

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 05-06-2017 v 20:40 PM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borda1984
Stálý Člen

Karma uživatele borda1984 - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 573

Zkusím ten výluh ala Kvakos,ještě přemýšlím jestli to nemohou být mšice,když se nedělaj pavučinky jako u svilušek co je častým jevem..

Borda

Old Post 05-06-2017 v 21:25 PM
borda1984 je offline   Profil uživatele borda1984   Find more posts by borda1984   Foto galerie člena borda1984   Click here to Send borda1984 a Private Message   Add borda1984 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 574

Sice je to trochu blbe videt, ale ty tmavsi kusy jsou urcite
svilusky ===> na ne Floramire (ma ochranou lhutu pro spotrebu tusim jen 3 dny)
Ty vetsi zelene potvory by mohly bejt msice ===> Mospilan z Hoby a mas vystarano...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 06-06-2017 v 08:31 AM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pi3kot
Nový Člen

Karma uživatele pi3kot - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 575


Zdravím, nevíte co mě ožírá vršky? Od pohledu jsem nic nezahlédl.

Old Post 13-06-2017 v 18:05 PM
pi3kot je offline   Profil uživatele pi3kot   Find more posts by pi3kot   Foto galerie člena pi3kot   Click here to Send pi3kot a Private Message   Add pi3kot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 576



Zdravím všechny, tak až do ted v bez problémovém kole mě potkali nějaké potvory. Nejspíš to vypadá na trasnenky, foto radši přikládám kdybych se mýlil a někdo zkušenější mě opravil. Otázka zni: mám zhruba necelý měsíc do konce, nechce se mi už aplikovat žádné postřiky (peru se s vlhkostí v boxu) a mám strach aby se mi ještě neozvala plíseň. Dojedu to pod dohledem do konce? Nebo je potřeba zakročit? Předem díky F...

Old Post 19-06-2017 v 13:51 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0721850 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív