Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » miniHomeBox 30x30x60 udělejsisám led 30w/60w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
poroste?
jop
nope
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 17


Pokud správně počítám dnes je 20. den 12/12

Chvilku ji trvalo,než se dala do květu,po těch šokách,co sem ji způsobil se ani nedivím,ale už se dají pozorovat zárodky paliček,bytem se line i příjemná vůně konopí...Tu a tam mi sice pes občas kýchne (asi mu to nevoní ) ale jinak si nikdo nestěžuje.

Co se týče hnojek,používám květový od Hesi a activeru od biobizzu,zalévám každý 2. či 3. den jedním litříkem.
Trošku jsem ji prostříhal spodky,stejně tam nejde světlo a pod touhle watáží to nemá cenu nechávat...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 01-05-2017 v 13:39 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 18



Včera jsem pořídil levnější ph metr xD (snad bude jeho životnost alespoň tento rok) a zjistil,že pražská voda má ph 7,9 +- přenost meřidla a dnes sem ji namíchal litrovou zálivku obsahující celkem tři věci a to úplně suprmikro kapičku supervitu (to má za ty šoky),třetinovou doporučenou dávku activery a poloviční dávku hesi bloomu,pomocí dvou kapek H3PO4 jsem tu zálivku srazil na ph 6 +-( snad to pro ni nebude velkej skok) ...a propo kolik,že je idealní ph zálivky při květu? :-D

Z loňského cannafestu jsem si jako vzorek přivezl něco,co se jmenuje G.E.T umhp power http://www.originalgrowshop.cz/shop...id_product=1504 jedná se o postřik,který prý ma stimulovat tvorbu oleje v rostlině ^^

Nemáte s tím tady někdo prosím zkušenosti?předem dík

přikládám dvě fotky z dneška pořízeny snad lepším foťákem...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 03-05-2017 v 19:43 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 19



hola hola všem přátel zeleného kultu

Pokud někdo sleduje,dnes je 32.den 12/12 - prozatím bez žádných dalších komplikací.Kvítko se má čile k světu,už neroste do výšky pouze tvoři paličky a za posledních pár dní značně přibylo magických krystalků .Divný,že v místnosti není vůbec žádná vůně,až na hučíčí větráky nejde poznat,že tu něco roste.Při kontaktu ale jde cítit kávově zemitej skunkovej odérek . Nirvana udává u aurory indiky květ 7-9 týdnů ale po tom všem trápení to bude odhadem ,tak o týden víc...

Snížil sem zálivku z litru na půlku,přislo mi,že ji krapet přelejvám,tak budu ted radši zalejvat častejš než víc...Hnojky prozatím zůstavaj stejný Activera,Hesi bloom,Hesi supervit a enzymy...

Plán je hnojit do +-45 dne pak už jen čistou vodu ripen a nebo florakeen od general hydroponics zatím nevím

Pokud má někdo tip co ke konci květu šup sem sním

přeju pěknou zhulenou sobotu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 13-05-2017 v 16:05 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 20



box a mikro

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 13-05-2017 v 16:08 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 21

Panejo máš to pěkný je vidět že o tom něco víš ...

Old Post 13-05-2017 v 17:10 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 22

mas to hezky, takovy skromny moc se mi libi ta ledka a pokud vidim tak mas to trochu spaleny .. takze vykon tam je

Old Post 15-05-2017 v 21:23 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 23

borecshot : dík něco málo sem už pěstil ale člověk se má pořád co učit

Johny : skromný to je no ..zima byla dlouhá a tohle kolo neni ani tak o sklizni,jakožto o tom potěšení z pěstu ...jj je to lehce spálený,ale ne od světla nýbrž od hnojek,dávál sem ji zbytečně moc , proto taky poslední zálivka byla jen voda s florakeenem na pročistění a zítra dostane čistou vodu..dalši zálivku bo dvě dám už jen minimálně hnojek,když bude potřebovat víc vezme si je z listů

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 15-05-2017 v 22:34 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 24

Yo lidi potřeboval bych help radu teď mi zhasl box konec 35. dne květu,myslíte,že už je vhodnej čas od zejtra lejt kytce Ripen?Nemám s ním zkušenosti,tak každá rada dobr... doufám,že se někdo ozvete

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 16-05-2017 v 19:19 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 25



39.den 12/12 den a noc fotky ...po týdnu up,z fotky jdou poznat lehce zkroucený špičky listů,myslel jsem si,že to přelejvám hnojkama,ale nakonec to vypadá na špatný ph zálivky :-) nevím proč,ale lil jsem tam 5.6-6.0 ale podle toho,co jsem se dočetl,hlína chce 6.2-6.5 ...každopádně už nehnojim,zalejvám vodou ph 6.4 odhadem do kosy zbýva 20 dní +-

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 21-05-2017 v 15:42 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 26

Pokud si myslíš ,že máš 20 dní do konce,tak kolem 43 dne začni s ripenem a 10 dní ripen + pak zbytek proplach jen voda.

Old Post 21-05-2017 v 17:45 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 27



zdravíčko pěstitelé,dnes končíme 48. den 12/12 ...

Ripen se nakonec nekonal,něco jsem četl a bůhví jak mě to nepřesvědčilo a bál jsem se,že bych to nestihl pořádně propláchnout,tak radši bez jen o vodě...

Bonsaj pomalu dozrává,trichomy hnědnou ale chce to ještě chvílku nechat

přál bych Vám cítit tu vůni : ...upřímně jsem toto pod 60w nečekal,palice nejsou bůhví jak nafouklý ,ale kvalitka tam bude a to se počítá

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 30-05-2017 v 20:06 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 28



Co myslíte bude aspoň 10gremlinů?

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 30-05-2017 v 20:11 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 29

Jeden z nej mikropěstů co sem tu viděl. Myslím, že by to mohl být úspěšný atak o 1g/W. Gratulace. K+

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 31-05-2017 v 05:46 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 30

čau dík za karmiče ... 1g/w to určite pod touhle watáží nebude,osobně doufám v 10g a tajně doufám v 20gé (ne kecám,tajně doufám ve 30g - to tu někdo dal pod 70hps a chtěl bych to tumfnout xD,ale buďme realisti )

Hlavně aby to už dozrálo,jak je venku vedro,tak i teplota v boxu roste a vyšplhá se klidně na 30 a proto asi taky jsou i lehce zkrouceny listy,ale na co pořád nemůžu příjít,proč mi žloutnou konečky listů ??? nehnojim tak to přehnojený bejt nemůže,ph zálivky držím na 6,4-pokud nemám špatně nakalibrovanej ph metr tak z toho to taky neni..a na pár listech mi přijde,že jsou spálený jakoby od světla,je to možný pod takhle slabou led?Sem ty ledky pojal jako cflko,prostě co nejblíž kytce a asi je to špatně..je tu nějaky ledkař co by poradil?

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 31-05-2017 v 07:57 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 31

Když jsem dal v mém prvním kole 1,5g/w, tak je toho schopný každý. Chce to mít jen kytky pořádně rád a povídat si s něma. Jsou to přecijen ženské. Ty konečky jsem měl taky a nepřišel jsem na to ale vliv to na výsledek moc nemělo. Podle mého to je způsobené špatným ph. Proto jsem zkoušel s každou zálivkou mětit ph, jednou vyšší ph, potom nižší. Ta oscilace kytkám nevadila a teoreticky by si měla vzít více rozličných "vitamínů" jak já říkávám. Když se udržuje ph konstanrní tak pak se může stávat, že holkám nějaký ten vitamín chybí. Třeba je to chybná teorie ale rád experimentuju. Už pomalu končíš tak už to moc neřeš a spíš hlídej tu teplotu. Přeji ať máš co nejvíc dobrých paliček.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 01-06-2017 v 07:21 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ghulek
Nový Člen

Karma uživatele ghulek - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 32

Paráda, jak to dopadlo? Taky K+, osobně bych si typnul něco kolem 28gé na takovou bonsaiku, ale rozhodně přeju víc!

Old Post 09-06-2017 v 01:00 AM
ghulek je offline   Profil uživatele ghulek   Find more posts by ghulek   Foto galerie člena ghulek   Click here to Send ghulek a Private Message   Add ghulek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-03-2019 - miniHomeBox 30x30x60 udělejsisám led 30w/60w 2.KOLO - 50 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2021660 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív