Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » sM0gova Manéž pod 250w, učinkují: 3xCheese 2xKalasnikov 1xDiamond girl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Hlína sM0gova Manéž pod 250w, učinkují: 3xCheese 2xKalasnikov 1xDiamond girl Příspěvek č. 1



Zdravím Growery a Growerky co navštívili mou manéž.

Abych se trošku představil. Pěstuji už dva roky indoor z řezů a poslední dvě kola sem jel od semene. Po dlouhých letech pročítaní a ted už po i nejaké té growerské praxy bych taky rád přidal něco do mlýna.
Málo kdo se tady zmíní o hnojivech značky hesi, jedu na nich co pěstuji indoor a jsem spokojen. Chtěl bych se o to podělit.
Poslední kolo jsem jel od Firmy Barneys Farm Ayahuasca Purple, Bad Azz Kush (kličivost měli 90%, 1 z 6 nevylezlo) v celku to bylo zajimavé pozdeji sem přepl a krapet se vytáhli. ale nakonec bylo okolo 180g žádná hitparada ale byl jsem spokojen.

Šapito: V-153 D-76 H-58

Osvezeni : Nebbler neptun 1 membránový s nadrží mé vyroby a pohonem 12V

Světlo : Cooltube s stinitkem
250w hpi-T plus philips
250w hps Super bloom eletrox
Diamantová reflexní folie
Elektronický předřadník GIB NXE 250W - se čtyřpolohovou regulací

Ventilace : 1x TD Silent 160/240+ pach filtr (Přepnut na 240m3, v nejhorším napojím i druhý filtr je taky)
Jako malé doplnění je v cooltubě jestě jeden 12v větráček (sraží dobrej stupeň dolů :-D)
2x Clipsnovy ofuk 2 rychlosti

Hnojky: Celá sestava od Hesi od root po bloom +AN sensizyme
Substrát: Light-mix BioBizz
Květník 6,5L

Učinkují od Green House Garden: 3xCheese(CH) 2xKalasnikov(AK) 1xDiamond girl(DG) ( kličivost 100% kličím 24h v odstaté vodě poté přesun na pap. utěrku a do dvou dnu jsou venkupoté jiffy s ph 5,9)

Z toho dvě DG ukazali klíček a po přenesení do jiffy po 5 dnech nic nevylezlo tak jsem koukal že celé zplesnivěli a to měli stejné podmínky uplně ve všem jako ostatní rád bych věděl důvod jestli někdo ví? Poslední cheese furt nevykazoval žádnou aktivitu, tak jsem skusil semínko puknout a bez puvodního obalu jsem ho hodil do jiffy a povedlo se za 2 dny byli listky na světě, sice se spožděním 5 dnů.

Malé děvčátka jsem měl v pařeníčku na okně 5 dní jak ukázali první lístky sly do boxu na 125W spolu s pár bylinkami a cherry rajčatky aby tam nebyli samotné a nebáli se. (1.5.17 a od té doby budu taky počítat dny růstu a květu)

Momentalně přes den 22-25 C, neptun spína na 15 min co púl hodiny, když to jelo pořád rosila se mi vybojka s cooltubou což asi není to pravé ořechové, možná pro nejaké fajnšmekry, co rádi plamínky.

zalivka 5,8-5,9 zatím čístá odstátá voda, horší že při předposledním zalevání jsem spletl bandasku a dostali 2/3 dávku kořenáku a enzymu co davam rajčatum a
bylinkám. Lehce se spalili špičky ale jedou vesele dal.

1.Foto - 8. den růstu
2.Foto - minulé kolo AP A BAK (btw proč si vdycky musím hrát na spidermana??!) prosím o vysvětlení



Pokud by měl někdo něco k tomu to vláknu napište Připadné rady, triky, tipy, kritiky jsou vítany. Budu rád když si tu nebudu psát jen tak pro sebe

při vybíraní fotek a poté když jsem chtěl postnout fotku napíše mi to "No post specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster" nějaká rada ? dělal jsem to podle FAQ

Naposledy upravil sM0g 08-05-2017 v 21:33 PM

Old Post 08-05-2017 v 20:57 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 2

Cus, hesi jede kamos a jejich tnt je docela pecka.
Podle me sou to dobry hnojiva ,ale hodne stahuji ph dolu . Ale vysledek byl vzdycky docela zajimavej a kytky krasne zdravy. Jen misto korenaku od hesi pouziva lignohumat z hornbachu ,taky docela pecka .
Kazdopadne budu sledovat a zrovna me zajima co rikas na tu ayahuascu purple ? Nasel sem nejaky fotky a bud to bylo upraveny v photoshopu ,nebo je to tak hezka rostlina. Uz rok se po ni divam a jeste sem se neodhodlal koupit aspon 3 seminka

Old Post 08-05-2017 v 21:56 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 3




Ahoj, po hesi to pěkně roste i ten kořeňák není špatný ale neznám jiný tak nemůžu srovnávat , po kole je vetšinou z 80% kořenová plsť. Je pravdou že trochu stahují ph když namíchám full zálivku z 7,4 spadne na 6,7, nejvíc se mi líbí že mužu vše namíchat dohromady a dávkovat to přes Trophblumat (ten si ukážeme hned jak udělám novou nádrž, jsem přestěhovaný a nemam už tak dobré zázemí pro growplace, pak už stačí jen hlídat ph než to vypíjí).

Ayahuasca Purple byla super, pohledal jsem i nejaké foto, rostlina silná odolná a vitální zbarvovat se začala zhruba 3 tydny před koncem. Kouř hutný ale lehký, učinek higt až uspávací, hulím už 14 let a nějak netrpím na "žravé stavy" ale po tomhle bych sežral i velerybu a chtěl ještě zákusek. Ze třech semen vylezly dvě a dobrejch 110g sušiny
( mam jen posledních par fotek AP a BAK před sklizní protože se mi stala taková mala nehoda s notebookem a zahořely všechny fotky co jsem kdy měl)


1.foto - AP asi 3 týdny před koncem
2.foto - AP před sekem už je docela fialova ale čekal jsem větší hitparádu v barevnosti, škoda že nemam fotku bez slunce.
3.foto - týden před kosou. Nevíš jak předejít tomu že se to na mě ke konci vždy takhle vyvalí ? pak to svazuji jak blázen aby drželi k světlu

Naposledy upravil sM0g 09-05-2017 v 00:10 AM

Old Post 08-05-2017 v 23:36 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 4

Zdary, tak ty bluematy by mě zajímaly. Jak to děláš např. při poplachu? Musí se ty kolíky nějak udržovat? Nemohou se třeba zanést?
Budu sledovat 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-05-2017 v 00:09 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 5

Ahoj, no údržba je nutná asi jak u všeho, jednou týden zkontroluju jak je na tom půda jestli není suchá či moc mokrá (a to jen pro kontrolu nastavení) a jednou za měsíc a pul to chytnu a rozmontuju, vyčistím. Za dva roky co je používám se mi to zaneslo jen dvakrát a to bylo chybou že jsme byli na dovolené a holky neměli dostatek paliva, takže to vyschlo a udělalo to vapnikový film který samozřejmě vše ucpal ale čistění je jednoduché. Octová teplejší voda necháš do druhého dne a frčíš dal. nejvíc se mi líbí že kytičky si regulují sami kolik vypijí v daný čas. Hlavně musíš mít hnojiva které nekrystalizují když stojí ve vodě delší dobu a mít stalou teplotu roztoku protože při tom to dělá taky. Je pravdou že poslední 3 týdny už proplachuji čistou vodou a přidavam jen enzymi a supervit pro podporu trávení posledních hnojiv z media a poslední 2 týdny už jen voda s upraveným ph. Zatím se mi nestalo že bych v suchem materiálu cítil při kouření hnojiva, či jiné látky ani ze známých nikdo nic nepociťoval. tak asi v pořádku.
No ještě se o blumatu trošku rozepíšu po instalaci at je to po hromadě, protože co jsem viděl tak tady to jel s blumatem snad jeden člověk a info bylo nic moc, šel jsem do toho protože nebyli prachy na drip a tohle je o hodně levnější, a už jsem u toho zůstal.

Diky všem za sledování

Old Post 09-05-2017 v 00:30 AM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

Právě to je ten důvod, proč mě to zajímá. Vlákno o bluematech jsem tu četl a docela jsem nad nima i přemýšlel. Ta cena i jednoduchost se mi líbí. Nebudu se dál vyptávat, počkám na info 😉
Ať se daří

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-05-2017 v 00:35 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 7

Me hodne na to vyvraceni pomaha sit , bud ta guma ,nebo jen ta obyc kdyz ji prehodim prez vrcholky , jakoby se samy o sebe zaprou a je to cajk.

Old Post 09-05-2017 v 06:09 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 8

Zdarec lidi. Dneska jsem dělal Konopnou bublaninu s meruňkami tak to večer upnu, at je na co koukat když holky furt jen tancuji pod větrakama s havajským sluncem. Jak dojdu z práce, tak to sem prdnu, co kdyby někdo měl navíc ghi a nevěděl co s tím .

To Bitir: sít dávám když přepínám světlo a stejně se mi to vždycky takhle vyvrací , dávaš jich vice než jednu ?

Old Post 10-05-2017 v 07:28 AM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 9

Nene, jednu sit cca 15cm pod vrcholovky, nebo 3 tycky do kazdyho kvetinace a omotam to snurkou, vetve se o to pekne oprou.

Old Post 10-05-2017 v 10:20 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 10


aha. pravě dávám hned při přepnuti a zhruba první tejden v květu ještě zaplétám do sítě (dorovnávám výšku), ale tak když dám pak ještě jednu tak tomu neuškodím ne?

Edit: jestě jsem pro tebe vyhrabal jednu fotku AP

Naposledy upravil sM0g 10-05-2017 v 17:41 PM

Old Post 10-05-2017 v 17:11 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 11






Zdravím ty co sledují či co začali teprve ted ;-)

Zatím co jsou děvčátko malinká a není s němy ještě žádná zábava tak sem upekl Konopnou bublaninu s meruňkami. Postup je jednoduchý. Je to hrníčková buchta protože v novém bytě nemáme váhu :-D

těsto:
1/3 Polohrubá mouka
1/3 Mléko
1,5/3 Cukr
2 ks Vanilkový cukr
1/2 ks Kypřící prášek
100-150g Konopného GHI ( taky podle uvážení co snesete )
Když použijete mín než 100g doplňte normálním máslem
1 ks Vejce
Ovoce dle libosti v rozumné míře

Drobenka od oka :
30g máslo
60g polohrubá mouka
60g cukr moučka

Postup: všecko do kopy a vyšlehat do litého těsta bez hrudek.
Vylejeme těsto do vymazané a vysypané formy, pooklademe ovocem a drobenkou a dáme do pece na 180C cca 25-35 min, podle trouby, vychladnout a papáme !!

Jen pozor na dávkovaní ja dal 150g GHI a kolegňku z práce tu to téměř skolilo za 30 minut nastalo peklo :-D. Mě třeba najeli strašný chlamky na zhruba pul hoďky ale až za 2 hodiny

Takže pěstu zdar a ať chutná

Old Post 10-05-2017 v 18:18 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 12





Zdravím všechny velkým Hoy ! je tu 15.den růstu

Tak před dvěma dny (13. den růstu) dostali holky poprvé napapat trošku mixu od Hesi
dostali:

(13. den růstu) 1/4 dávky dle tabulky
Ph 5,7-5,9
Rooth 2,5m/2L
TNT 2,5m/2L ( byli trošku světlejší jinak bych jej ani nedával)
Hesi enzyme 0,5ml/2L
AN enzyme 0,5ml/2L
Teplota 24-25C
noc 19-20C
Vlhkost 80%


(15. den růstu) 4/4 dávky dle tabulky
Ph 5,8-6
Rooth 5m/1L
Teplota 24-25C
noc 19-20C
Vlhkost 80%
lampa pořad zaplá 125W asi 15-18 cm od vršku


vypadají vcelku dobře, krásně se keříčkují a vůbec se netáhnou nahoru, až na to co se objevuje v posledních 4 dnech (dělá to DG,CH,AK od každého jedna, ostatní jsou v pořádku). Pročetl jsem nemoci listů ale jsem s toho akorát jelen. Vidím to poprvé za těch pár let co pěstím. Kdyby měl někdo radu, tak sem sní !! Zatím dík za sledování a pěstu zdárek

Naposledy upravil sM0g 15-05-2017 v 18:35 PM

Old Post 15-05-2017 v 18:05 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 13

Čau. To je genetická odchylka. Spíš nic vážného. Ty enzymy tam ani lít nemusíš, těžko bys poznal rozdíl i kdyby to bylo mezi klony ano/ne (hnoj./nehnoj.) si myslim. Vypadají spokojeně

Old Post 15-05-2017 v 20:55 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 14

Trochu se přiseru do diskuze

Zelenymuz má pravdu Lehčí genetická vada, bude to v pohodě

Old Post 15-05-2017 v 21:08 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 15

Ahoj. děkuji za objasnění, trošku jsem se polekal. je pravdou že všechny jsou ze stejné seed banky, ale vrtalo mi hlavou proč to dělají jen 3 z 6 a ještě k tomu od každého modelu jedna to je to co mi hlava furt nebere.

Old Post 15-05-2017 v 21:17 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 16

Se někdy povede Statistici by ti vypočítali jaká je pravděpodobnost, že ze 6 semínek budou 3 s menší genetickou vadou, asi si to trefil

Ale neboj, na výnos kytky to většinou nemá vliv

Old Post 15-05-2017 v 23:54 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-10-2017 - sM0gova Manéž pod 400w, učinkují: 6xGP 1xBxCM 7xLOG 7xWR - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5605580 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív