Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » jaky prutah minimalni odtah ventilaru a k tomu filtr
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 49

jo ta klima ma prave , aha tam mam chybu 360m3/h. proto byl i ten dotaz.😬

vrgul

Old Post 12-05-2017 v 05:17 AM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 50

Takže k tomu tvému setupu, očividně máš dostatek peněz, když nakupuješ tak drahý věci. K ventilátoru, ten co jsi vybral asi není špatnej, ale je třeba si uvědomit, že největší hluk nedělé ventilátor jako takovej, ale proudící vzduch. Proto k tomu nekupuj obyč flexi trubku, ale sonoflex, nehledě na to, že jsi mohl mít toto http://www.growway-garden.cz/prima-...ax400m3/h-10864 , což je dle mě mnohem lepší varianta, protože má regulaci díky teplotnímu čidlu. Ohledně filtru, vždy se pořizuje filtr s vyšším průtokem než je ventilátor, má pak menší odpor vzduchu a líp pohltí pachy. Proč jdeš hned ze startu do ledky nechápu, je to tvoje volba, ale kdybys to tady pořádně prošel, nenajdeš pěst, kterej by ukázal v čem je lepší oproti HPS, krom toho že je třikrát dražší. Co se květníků týče, nevím co všichni blbnou s 11l kýblama, je třeba si uvědomit, že aby tvůj pěst byl efektivní budeš muset mít menší kytky a větší počet vrcholů, abys to měl pěkně prosvícený. Klidně dej 6l budou ti stačit na kytky okolo 60cm, větší stejně nemají smysl. Ještě tam někde udáváš něco o CO2, na to se taky vyser, nauč se pěstovat a pak experimentuj a vyhazuj prachy. Víc mě nyní nenapadá.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 12-05-2017 v 09:39 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 51

penez dost nemam, jen se nevyznam, ted uz trochu se zacinam orientovat...nedavno sem nemel ani tuseni, ze se do pest pustim. a to tak, ze jsem koupil ten led panel, to byl zacatek vseho...znas to, zeptam se deseti lidi a z toho sest bude mit rozdilny nazor..a ano uz vim, ze jsem udelal spousty chyb a este jsem ani nezacal..s tim co jsem bezhlave nakoupil, se budu muset smirit.a z chyb se poucit.

vrgul

Old Post 12-05-2017 v 11:37 AM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 52

Jako osobně si nemyslím, že bys měl koupený něco extra blbě, jen je škoda toho venťasu, zbytečně drahej a osobně si myslím, že sestava HPS600w s digi předřadníkem a wingem by byla levnější a efektivnější. Třeba se mýlím, to ukáže čas. Hlavně nepěstuj stromy, ale menší kytky. Nakup klony a zavčas přepni, ať ti to nepřeroste. Snaž se ohýbat a mít větve v jedné úrovni, ať máš ty hlavní pálky na světle. Po 10-14dnech na květu, ohol spodní výhony na které nejde světlo a stejně z nich ve finále nic není, ať se kytka soustředí jen na to co má a to jsou ty horní pálky. Sám jsem toho ze začátku hodně posral, ale tím si asi musí každej projít, jak říkáš deset lidí, deset názorů. Je třeba toho dost nastudovat, pokud nechceš jet kolo pokus omyl. Ovšem než ses do toho pustil, měl jsi mít aspoň trochu představu jek chceš pěstovat.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 12-05-2017 v 12:58 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 53

tak ten regulator otacek s termostatem k tomu td 350 jsou opravdu vyhozene penize. mel jsem jinou predstavu,

vrgul

Old Post 22-05-2017 v 15:58 PM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 54

Co to znamená, že jsi měl jinou představu? Vrčí ti to?

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 22-05-2017 v 16:14 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 55

jo no, vrci a mam pocit ze ten motor ventilatoru trpi jak prase. jsem to hned vypnul.radeji...

vrgul

Old Post 24-05-2017 v 09:33 AM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 56

To je u triaku normální, hodně lidi to stejně používá. Sam to mám. Někde jsem ted viděl transformatorovej měnič za něco pres litr, takže časem půjdu do něj. Nemá to plynulou regulaci, ale údajně by to nemělo vrcet.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 24-05-2017 v 09:38 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1142540 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív