Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vaše NEJVĚTŠÍ brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Pohodička Vaše NEJVĚTŠÍ brko Příspěvek č. 1


napadlo mě založit thread o největšim brku co jste balili/hulili.

tahle fotka je dost stará, tušim 2011, je to po out sklizni, kdy jsme ubalili do rollsů skoro pul nějaký noname kytky , hulilo nás to asi 7, vubec to nehořelo, netahalo, a chutnalo to jako seno, zhruba v půlce to začalo docela tahat, a každýmu stačilo pár plic a vyřešeno nedohulilo se to

tak se taky pochlubte

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 20-01-2017 v 19:46 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Zdary, můj bratr balí každým rokem na svou oslavu narozenin brko, ve kterým je gramů jako mu je let. Naposledy to bylo 25g. Filtr z přední strany cigaret a rolsy 😉

Old Post 21-01-2017 v 08:40 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 3

@Pítr90
Víš že filtr u klasických cigaret chytá kromě škodlivin i většinu THC a ostatních účinných látek konopí?

Old Post 11-05-2017 v 20:41 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 4

Jeronymouse: píšu z přední strany cigaret, tzv. papírový 😉
Jen by mě teda zajímalo, z čeho se dělají ty spešl filtry od Rolls? Vypadají z poloviny jako cigaretový filtr....

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-05-2017 v 07:08 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 5

přesně tak, kámoš je dává do každýho brka a není to ono. z normálního papírovýho filtru cejtíš chuť tý trávy.. a ještě ty dirky na jedný straně.. napi*u

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 14-05-2017 v 15:05 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 6

To mi jednou nějakej týpek na party řekl že neubalim brko jako baseballová pálka.. No a ubalil foto se bohužel nedochovalo.

Old Post 13-06-2017 v 15:33 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 7

Jeronymouse420: kdysi sem s tím experimentoval (filtr od cigár s takovou tou mezivrstvou aktivního uhlí), porovnával stavy, je pravda že to nějaký THC zachytí a kdybych si kupoval gram za 250 tak bych se na to vykašlal ale popravdě ten rozdíl nebyl tak velkej. Dokouřil jsem malý brčko a byl jsem jak papuč ať už s filtrem nebo bez. Nějakej rozdíl tam byl ale určitě bych netvrdil, že většinu THC. To spíš v chuti byl rozdíl a taky na to člověk není zvyklej, je to takový divný. Pokud někdo šetří hulení tak je to naprd taky je to naprd na větší špeky protože se to ucpe ale pokud má někdo dost hulení a kouří špeka za špekem, i když je zhulenej jen ze zvyku, tak to může být dobrej způsob jak si trochu šetřit plíce. Když člověk vidí co pak vyhazuje do koše a nemá to v plicích, tak má trocu lepší pocit ( a stejně na toho špeka za hoďku a půl pujdeš znova ať už si kouřil s filtrem nebo ne ). Já to sice nepoužívám, spíš výjmečně ale pro chronickýho kuřáka špeků co má doma skříň to asi smysl má. Musí každej zkusit sám jestli mu stojí ten úbytek THC za ten úbytek dehtu. Ten rolls tu pěnu má taky a je to docela srandovní filtr. Jako proč ne, taková blbovinka ale ten nápad bočních děr aby si utvořil podtlak a eliminoval tak falešnej tah a hned vedle laserem udělanej falešnej tah jako chlazení no nevím. Moc mi ten filtr neseděl, je to tak na žiletku pro jednoho.

K tématu nejsem žádnej rekordman takže můj největší špek byl asi jako palec tlustej o polovinu delší než stovkovej papírek. Ale co si budem povídat je to na prd . Po chvilce kouření je druhá půlka špeku plná dehtu a chutná hrozně. Navíc na to padne tuna materiálu. Dobrýho hulení je na to škoda a seno mě nebaví kouřit. Na nějakou oslavu pro prdel proč ne ale jinak je to na houby.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 20-06-2017 v 10:28 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 8


mám vyfocený nejmenší..

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-07-2017 v 22:00 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 9


:-)

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-07-2017 v 22:03 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vozembouch
Nový Člen

Karma uživatele Vozembouch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od TheLittleOne
mám vyfocený nejmenší..


takový jsou nejlepší, protože nejchutnější jsou první dva, tři prásky ... osobně jsem zažil dost situací, kdy lidi zničili velké množství kvalitních modelů tím, že váleli obří špeky

Old Post 07-07-2017 v 00:42 AM
Vozembouch je offline   Profil uživatele Vozembouch   Find more posts by Vozembouch   Foto galerie člena Vozembouch   Click here to Send Vozembouch a Private Message   Add Vozembouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Vozembouch


takový jsou nejlepší, protože nejchutnější jsou první dva, tři prásky ... osobně jsem zažil dost situací, kdy lidi zničili velké množství kvalitních modelů tím, že váleli obří špeky

Z tohodle by chutnej nebyl ani jeden:-D udelala jsem ho jen tak z prdele, je to akorat listi. Ale osobne mam rada tenky s "kominem" (jakoze dlouhej filtr)

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 18-08-2017 v 13:53 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4sper
Nový Člen

Karma uživatele j4sper - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 12

Joo, dřív jsem balil velký brka. Jednu dobu mi ani kámoši nepučovali odmotávací papírky, protože to končívalo zle

Ale teď už to nedělám. Moc velký brko se rychle zapaří a pak to nestojí za nic. Takže jenom menší brčka a jinak bongy

Old Post 09-09-2017 v 19:16 PM
j4sper je offline   Profil uživatele j4sper   Find more posts by j4sper   Foto galerie člena j4sper   Click here to Send j4sper a Private Message   Add j4sper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bucket
Nový Člen

Karma uživatele Bucket - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 13

Mmm každý den se ubalí aspoň jedno 2g do party. nevětší silvestrovské bylo z 10g a to jsme balili na stole ve dvou.
Jinak krásná klasika, OCB papírek, filtry z cannafestu a trošička tabáku. best.

Old Post 16-10-2017 v 11:00 AM
Bucket je offline   Profil uživatele Bucket   Find more posts by Bucket   Foto galerie člena Bucket   Click here to Send Bucket a Private Message   Add Bucket to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7880320 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív