Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Low Stress Training
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hox.a
Nový Člen

Karma uživatele Hox.a - 30% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 7  

Dotaz Low Stress Training Příspěvek č. 1

Máte niekto skúsenosti čisto iba s ohýbaním(bez toppingu alebo SCRoG) alebo iným spôsobom(low stress) ako zvýšiť úrodu a ušetriť miesto ?

Old Post 10-05-2017 v 14:12 PM
Hox.a je offline   Profil uživatele Hox.a   Find more posts by Hox.a   Foto galerie člena Hox.a   Click here to Send Hox.a a Private Message   Add Hox.a to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 2

Ahoj,
Já když​ začínal s indoorem, pořídil jsem si automaty (v domnění, že to bude lehčí), zbastlil malej (a divnej) boxík a samozřejmě se mi tam nevešly. V tomto případě jsem pouze ohýbal. Ale chtělo by to konkrétní otazku, snad všichni mají zkušenosti s ohýbáním

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 11-05-2017 v 04:14 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 11-05-2017 v 05:12 AM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 4

KonUPa - nemůžeš upnúť nejaké foto toho Tvojho vertikálu?

Old Post 11-05-2017 v 06:56 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 5

Nemůže, má thread plnej pokusů, ale bez úspěchu .
Jinak k tomu ohýbání, používám to a je to dobrej způsob jak mít malý kytky a solidní výnos. Zástřih je u toho potřeba a to z toho důvodu, aby se ti nastartovaly spodní větve a dohnaly vršek. U ohýbání musíš mít kytky zdravý, protože pokud mají nedostatek třeba Ca jsou stonky křehké a celkem se lámou. Je třeba držet výhony v jedné rovině, aby měly všechny paličky stejnej přísun živin a stejně kynuly. Díky této technice se nijak nezaráží růst a stonky jsou schopné většinou unést finální produkt bez jakékoliv podpory či sítě. V případě, že je některá z kytiček menší je lepší květník podložit než se snažit zbytek ohnout na její úroveň. Asi nej návod je od Kvakose v síni slávy. Měj se

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-05-2017 v 11:18 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 11-05-2017 v 11:38 AM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 7

[účet odstraněn]

Old Post 11-05-2017 v 11:49 AM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 8



Zdary, pár pokusů s ohýbáním, bez jakéhokoliv dalšího zásahu, mám. Osvědčila se mi metoda nechat kytku povyrůst na cca 15-20 cm, pak ji postupně na třikrát ohnu zák, aby měla vršek pod úrovní dalších větví. Kytku tak udržím malou, ostatní větve vyženou výš a jsou v cca stejné výšce.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-05-2017 v 16:06 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9



Výsledek - pár týdnů v květu pod 250w hps 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-05-2017 v 16:08 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1217300 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív