Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejlepší model pro smích
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ZeldaChmelda
Nový Člen

Karma uživatele ZeldaChmelda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 11 

Nejlepší model pro smích Příspěvek č. 1

Kdysi před cca 12 lety jsem si koupil s kámošem od jednoho malého překupníka trávu(chodil ještě na ZŠ) a když jsme si dali jointa, tak jsme se neuveritelne asi hodinu chlamali. Určitě to nebyl žádný extra model. Muselo to být něco, co je u nás hodně bězné. Myslím si však, že to nebyl Skunk, ten jsem párkrát měl a je takový víc otupující. Nevíte, co to mohlo být?

Chtěl bych si něco takového vypěstovat, co nezkazí zábavu na akci tím, že to každého otupí, ale právě naopak povzbudí a je sranda. Žádné halucinace, žádné padání do kolen nebo uspávačka. Nemohli byste mi prosím něco doporučit?

Old Post 18-04-2017 v 00:14 AM
ZeldaChmelda je offline   Profil uživatele ZeldaChmelda   Find more posts by ZeldaChmelda   Foto galerie člena ZeldaChmelda   Click here to Send ZeldaChmelda a Private Message   Add ZeldaChmelda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 2

dost lidí říká že OG Kush je to pravý pro smích

Prostě démon

Old Post 18-04-2017 v 10:31 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

Myslím, že takové účinky mají všeobecně spíš sativy, samozřejmě nepřezrálé 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-04-2017 v 11:57 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4

Orange bud diesel, to bylo jinde po tom jela huba jak kolovratek

Old Post 18-04-2017 v 16:31 PM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 5

Za mě určitě Original Amnesia (core cut)


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 18-04-2017 v 16:59 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 6

James, jestli ji mas ,tak sem sni. Nejak se mi nepodarilo na ni narazit

Old Post 18-04-2017 v 17:25 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 7

Mel jsem rizek z Vídně Flowery fields


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 18-04-2017 v 17:30 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dawed
Stálý Člen

Karma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 8

Mám vyzkoušené, že na každého působí odlišně i stejné odrůdy, takže je potřeba aby sis sám našel model co na tebe, takhle bude působit, ale obecně sativa by mela být energická.

balkón 08

Bio Jungle outdoor "Murthau and RiX"

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51986[/url]

Naposledy upravil dawed 18-04-2017 v 19:18 PM

Old Post 18-04-2017 v 19:07 PM
dawed je offline   Profil uživatele dawed   Find more posts by dawed   Foto galerie člena dawed   Click here to Send dawed a Private Message   Add dawed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 9

bohužel ten řechtací efekt po nějaký době zmizí... stejně jako pak i "útoky na lednici"

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 09-05-2017 v 23:11 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 10

[účet odstraněn]

Old Post 09-05-2017 v 23:38 PM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-06-2006 - Model pro SCROG - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6431090 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív