Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Deset let medvědích hrátek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Deset let medvědích hrátek Příspěvek č. 1



Ahoj všichni,

pokud se nepletu, letos je to má desátá regulérní sezóna outdooru, až se mi tomu věřit nechce.. Za ty roky už člověk vyzkoušel kde co, letos jsem se rozhodl tak nějak všechno nakombinovat, oprášit stará místa, některá kousek posunout a taky jsem zřídil jedno fungl nové. Loni jsem sice měl krásný náběh, ale z osobních důvodů jsem ani nesklidil, jen automaty. Thread tudíž nedokončený, tentokrát se budu snažit, aby vše klaplo.

Chtěl bych se zaměřit hlavně na automaty, mám nachystaných 8 modelů, z toho jednu klasiku, zbytek jsem ještě nejel. Přijdou na nový flek, který je na jižním svahu, zdroj vody cca 200m daleko, přístupová cesta šílená. Natahat tam všechno vybavení, vykopat terasy a hlavně nanosit 240l substrátu.. Spartan race hadra. Ale to je fuk, hlavní je, že je zde maximum sluníčka a nevede kolem žádná turistická stezka.

Další místa jsou dvě lesní školky, na jednom plácku maltovníky, zde budou klony, na druhém mega truhlík, který si možná někteří pamatují z předchozích let a poslední místo je remízek, kde jsem jel také poslední dva roky.

Vzhledem k tomu, že už moc (spíš vůbec) nekouřím, výtěžek půjde na léčebné účely do mastí a tinktur, ale třeba bude i nějaký ten smoke report. Odrůdy doplním, až podle toho, co vyleze a jestli budou dodány klony. Výsev plánuji na druhou půli května, ještě není ideální počasí a poučen z předchozích let nehodlám nic zbytečně uspěchat.

Fotky jsou z příprav nového plácku, už zbývá jen dodělat plot a je přichystáno.

Nechte si letos dařit.

MB

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 08-05-2017 v 22:40 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Zdary, držím palce 😉 vím, co to je tahat kanystry na pole. Pro tolik kytek a ještě v kýblech, to bude v suchém létě šichta. Proč nesadíš přímo do země? Přece jenom v ní vždy nějaká vlhkost je 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-05-2017 v 23:53 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Zdary, držím palce 😉 vím, co to je tahat kanystry na pole. Pro tolik kytek a ještě v kýblech, to bude v suchém létě šichta. Proč nesadíš přímo do země? Přece jenom v ní vždy nějaká vlhkost je 😉


Čau, k nesázení do země v lese mám dva důvody, tím prvním je nevhodné pH půdy a druhým náročnost výkopových prací v tomto terénu. Nevím, jestli jsi někdy zkoušel vykopat hlubší jámu v lesní školce, ale buďto natrefíš na kořen nebo na kámen. A když už přece jen něco kloudného vykopeš a zasadíš, jakmile kořeny dorostou do původní zeminy, kytky začnou žloutnout skrze zmíněné pH. Navíc automaty v prvním měsíci toho moc nespotřebují horší zbylé dva, ale dá se. Jak jsem psal, mám 200m od místa vodu, takže žádná hrůza. 20l kanystr a jedem, alespoň nebudu muset do fitka.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 09-05-2017 v 18:45 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Super flek, snad na něj není vidět z protějšího svahu

Jestli se správně dívám na ty kalfasy, tak nemají odtok, že? Co když bude hodně pršet a hlína v nich nestihne proschnout?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-05-2017 v 21:12 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od koles
Super flek, snad na něj není vidět z protějšího svahu

Jestli se správně dívám na ty kalfasy, tak nemají odtok, že? Co když bude hodně pršet a hlína v nich nestihne proschnout?


Ahoj, máš pravdu, na fotkách ještě díry nejsou, zatím jsem je nedělal, má pršet a z taktických důvodu chci mít zalito, aniž bych zatím musel tahat nahoru vodu. Jak budu sázet semínka, vyřeším díry aku vrtačkou. Kdysi jsem se tímhle pěkně vypekl a kytky utopil. Jinak na protější straně je ještě strmější stráň a hustý porost, cesta žádná, celkově to místo není špatný, ale uvidíme, jestli nějaký dobrák nesklidí za mě. Proto mám fleky 4.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 10-05-2017 v 11:05 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dur@ngo
Stálý Člen

Karma uživatele dur@ngo - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 6

Čus,klobouk dolu tohle natahat do lesa na kopec.Vypadá to na parádní pěst hoden završení jedné dekády Jen doufej ať ti to na podzim nevyhmátne nějakej houbař.Ti totiž prolezou všechno.Tak nechť se daří.Držím palce.

Jihomoravská outdoor zahrádka 2010-Frisian Dew,Sacra Frasca
Jihomoravská outdoor zahrádka 2011- Durban Poison,Passion#1,Shaman
Jihomoravská outdoor zahrádka 2012-Mazar,Early Skunk,Mekong High
Af outdoor 2012-Pineaple expres,Syrup,Think Diferent
Jihomoravská outdoor zahrádka 2013-Orange Bud,Frisian Dew,Passion #1,AutoMazar,Super Skunk automatic
Jihomoravská outdoor zahrádka 2014-Purple#1,Twilight
Jihomoravská outdoor zahrádka 2015-Frisian Duck,Hollands Hope,StarRyder,AutoUltimate
Jihomoravská outdoor zahrádka 2016-Forest Dream,Power Plant,Mazar Boy,Big Dog,Critical Burmese,Big Diesel
Jihomoravská outdoor zahrádka 2017-Pamir Gold,Hollands Hope,Shaman,CBD Auto Compassion Lime
Jihomoravská outdoor zahrádka 2018-Master Kush,Auto Orange Bud,Auto Charlotte's Angel

„Někdy to lehounce zhoršuje krátkodobou paměť,ale zase to pomáhá tý dlouhodobý“








Old Post 10-05-2017 v 20:45 PM
dur@ngo je offline   Profil uživatele dur@ngo   Find more posts by dur@ngo   Foto galerie člena dur@ngo   Click here to Send dur@ngo a Private Message   Add dur@ngo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 7

Vypadá to dobře dneska sem byl taky kopat ďuzny a pár fleků sem prolezl..hlavně aby tam nešel houbař jak už bylo psáno výše...sám taky lezu do největších bordelů abych našel pořádný houby tak držím pěsti..

Old Post 11-05-2017 v 15:24 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 8

Zdary, jak řešíš zvěř? Vždy mi na podzim dělala problémy, v takovýchto místech se ukrývá 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-05-2017 v 16:30 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 9

na první fotce vpravo dole má roli pletiva předpokládám že to tam bude asi dávat

Old Post 11-05-2017 v 19:09 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morelo99
Nový Člen

Karma uživatele morelo99 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 10

Krása, tak ať se dílo podaří. Zrovna jsem tu na něco perfektního narazil ohledně vody a zavlažování tak mrkni, možná by to nebylo špatné když se pěstuje někde na tajných místech s horším přístupem. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=13924.

Zde přidávam ještě stráku prodejce: http://www.tropf-blumat.cz/

Naposledy upravil morelo99 13-05-2017 v 12:51 PM

Old Post 13-05-2017 v 12:08 PM
morelo99 je offline   Profil uživatele morelo99   Find more posts by morelo99   Foto galerie člena morelo99   Click here to Send morelo99 a Private Message   Add morelo99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 11

Starý dobrý outový počin s nemalým přídavkem fyzické námahy se dneska už moc nevidí a proto palce hore pane : ).

show must go on

Old Post 15-05-2017 v 15:20 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 12


Zdar borci,

předně díky za podporu a káčka, která dorazila, i když ještě není moc co hodnotit.

Houbaře bohužel neovlivním, je to o štěstí, jako každej partyzánskej out, s tím už jsem se dávno smířil. Proto raději víc míst, když některé padne, ať je záloha.

K dotazům a připomínkám, kolem fleku ještě není síť, která bude kolem kytek. Stezky od zvířát jsou kolem hojně, chodí dolů k vodě. Kousek dál na druhém fleku ve školce jsou zase divoká prasata, občas byla sranda, když jsem zatměl a začalo pár metrů ode mě něco chrochtat a funět. Jak moc běh nemusím, tak jsem pelášil jak Usain Bolt.

K Tropf Blumatu, systém pěknej, ale silikonovou hadičku na senzorech mi žrali mravenci. Pracně natahaná voda tudíž stejně vytekla ke kytce, kde to zvládli rozkousat jako první a zbytek byl o žízni. Od té doby zalévám jen ručně.

Abych jen neklábosil, hodím alespoň foto řezů, pro které jsem byl včera u kolegy.

Tudíž už vím obsazení jednoho místa (lesní školka s kalfasy), bude zde Apollo 11, CN Haze, Critical 2.0, Critical Mass a The Purps. Kalfasů je 6, takže jsem ještě zasadil semínko Special Queen.

Automaty budu sázet pravděpodobně tento nebo příští týden, zalito již je.

MB

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 15-05-2017 v 22:15 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 13

Mas to moc pekne pochystane. V lesni skolce jsem pestil cca před 10 lety. A vim jaka je to drina. Drzim palce at vse klapne. Jinak me celkem i dost zajima ta genetika co mas z rezu. Protoze bych rad videl jak se to venku bude chovat a dozrávat - hlavne to apollo a purps.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Naposledy upravil _Dr.Skunk_ 16-05-2017 v 00:41 AM

Old Post 16-05-2017 v 00:15 AM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od _Dr.Skunk_
Mas to moc pekne pochystane. V lesni skolce jsem pestil cca před 10 lety. A vim jaka je to drina. Drzim palce at vse klapne. Jinak me celkem i dost zajima ta genetika co mas z rezu. Protoze bych rad videl jak se to venku bude chovat a dozrávat - hlavne to apollo a purps.


Zdar, díky, Apollo i Purpse už jsem jel, dozráli cca v půlce října, uvidíme, jak letos. Apollo byl moc dobrej kouř, co si matně pamatuju, jel jsem ho cca 6 let zpátky, tehdy ještě pod tajným krycím jménem, kdy mi matkář nechtěl říct, co to vlastně je..

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 16-05-2017 v 07:04 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLHR
Stálý Člen

Karma uživatele BLHR - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 15

Krásně nachystané, budu sledovat. Tomu říkám příprava. Nejeden indoorista na podzim zbledne závistí. Pokud ne alespoň přeju. Za mne k.

Old Post 16-05-2017 v 23:09 PM
BLHR je offline   Profil uživatele BLHR   Find more posts by BLHR   Foto galerie člena BLHR   Click here to Send BLHR a Private Message   Add BLHR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 16

Vypadá to moc pěkně, určitě budu sledovat.

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 25-05-2017 v 23:04 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5654920 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív