Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » HomeBox Kit 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
tucnak229
Stálý Člen

Karma uživatele tucnak229 - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 39  

HomeBox Kit 400W Příspěvek č. 1

Zdravím lidi, jelikož nejsem v elektru znalým člověkem obracím se na Vás staré mazáky v indoor pěstování.
Koupil jsem si tento set http://www.e-grow.cz/products/homebox-kit-400w/ budu rád za každou radu jestli to byl dobrý nebo špatný výběr.
Ale hlavní důvod na co se ptám, jestli na 400w stačí koupit digitální spínací hodiny, které se prodávají v každém elektru, nebo je potřeba koupit něco jiného.
Pročítal jsem si forum ale jelikož jsem neznalý nic moc jsem z těch všech informací nepochytil.
Set mám již doma a před koupí jsem zvažoval jestli 250w nebo 400w ale v každém growshopu kde jsem byl mi doporučili spíš 400w. Ale nezeptal jsem se jak s napájením a spínáním.....

Old Post 04-05-2017 v 20:43 PM
tucnak229 je offline   Profil uživatele tucnak229   Find more posts by tucnak229   Foto galerie člena tucnak229   Click here to Send tucnak229 a Private Message   Add tucnak229 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 2

Heleď postačí klasické digitální spínačky z elektra odjel sem na jedny 4kola a pakliže chceš mít jistotu tak ti doporučuji toto http://www.flore.cz/products/digita...hodiny-lumatek/ Growu zdar

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 05-05-2017 v 12:32 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 3

Presne ten Lumatek, čo postol Strejda sú prispôsobené na spínanie HPS. Tie obyčajné Čínske z OBI...atď zostávajú niekedy trvalo zapnuté....viac ľudí tu o tom písalo. Navyše sú za dobrú cenu a majú až 20 zopnutí, takže naozaj univerzálne použitie. Ja ich mám niekoľko.

Old Post 05-05-2017 v 19:35 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 4

HPS spinat s obyčejným digi časovačem je o hubu. X časovaču mi odešlo, ale vždy tak po 2-3 kolech. Někdy vydržely jen půl kola a pak je průser. Za mě určitě se vyplatí koupit digi spínací třeba na lištu.

Old Post 05-05-2017 v 19:55 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tucnak229
Stálý Člen

Karma uživatele tucnak229 - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 5

Chlapi díky všem za radu, byl jsem v growshopu a presně ten lumatec jsem si koupil

Old Post 07-05-2017 v 15:00 PM
tucnak229 je offline   Profil uživatele tucnak229   Find more posts by tucnak229   Foto galerie člena tucnak229   Click here to Send tucnak229 a Private Message   Add tucnak229 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od tucnak229
Chlapi díky všem za radu, byl jsem v growshopu a presně ten lumatec jsem si koupil

Nejlepší věc co jsi mohl udělat těch pár korun navíc se vyplatí za ten klid na duši

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 07-05-2017 v 15:34 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 7

Narovinu,odjed si jedno kolo,max dve a jak budes moct,kup si lepší a kvalitnější set pokud ti to penize dovolí

Old Post 07-05-2017 v 15:41 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tucnak229
Stálý Člen

Karma uživatele tucnak229 - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Narovinu,odjed si jedno kolo,max dve a jak budes moct,kup si lepší a kvalitnější set pokud ti to penize dovolí


Říkáš, že ten set není nic extra ? Já jsem prvotně uvažoval nad homade skříní ale než se s tím srát šel jsem do toho co mám teď je pravda, že x roků jedu venky a jsem spokojen ale chtěl jsem změnu

Old Post 08-05-2017 v 22:32 PM
tucnak229 je offline   Profil uživatele tucnak229   Find more posts by tucnak229   Foto galerie člena tucnak229   Click here to Send tucnak229 a Private Message   Add tucnak229 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 9

Na začátek a seznámení stačí , ale jako každý , postupem času se zvyšují nároky , lepší předřadník , stínítkoatd atd.. ale na to příjdeš časem sám :-) já mýslím,že každý se plácal s takovym setem když začínal

Old Post 09-05-2017 v 06:34 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tucnak229
Stálý Člen

Karma uživatele tucnak229 - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 10


Mám menší problém ohledně jedné kytky.
Jedná se o critical+ svítím klasicky 18 hodin ale tahle jediná se mi nějak nezdá a vypadá to, že jde předčasně do květu

Naposledy upravil tucnak229 19-05-2017 v 17:50 PM

Old Post 19-05-2017 v 17:37 PM
tucnak229 je offline   Profil uživatele tucnak229   Find more posts by tucnak229   Foto galerie člena tucnak229   Click here to Send tucnak229 a Private Message   Add tucnak229 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 11

Bud nesvitis 18 h nebo sis koupil autoflower .

Old Post 19-05-2017 v 18:01 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 12

Ta kámo nejde do květu, ta už je nakvetlá. Pokud to není automat, zkontroluj si pořádně hodiny.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 19-05-2017 v 19:14 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tucnak229
Stálý Člen

Karma uživatele tucnak229 - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 13

Hodiny svítí jak mají to je zkontrolované navíc tam mám dalších 6 kytek a ani jedna tohle neudělala

Old Post 20-05-2017 v 18:08 PM
tucnak229 je offline   Profil uživatele tucnak229   Find more posts by tucnak229   Foto galerie člena tucnak229   Click here to Send tucnak229 a Private Message   Add tucnak229 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 14

Ja sem jednou tak dlouho pocital kolik je na digitalu 18 hodin a ve finale sem vesele svitil od 6 do 12 . krasnych 6 hodin denne . Ma to par vyhod, uz me asi nic nemuze prekvapit , ale obcas to zkontroluj , casovacky nekdy delaji divy .
Pak uz me jen napada ze se ti tam primichalo seminko automatu.

Old Post 20-05-2017 v 22:15 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pogomann
Stálý Člen

Karma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 15

[účet odstraněn]

Old Post 06-06-2017 v 15:49 PM
pogomann je offline   Profil uživatele pogomann   Find more posts by pogomann   Foto galerie člena pogomann   Click here to Send pogomann a Private Message   Add pogomann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tucnak229
Stálý Člen

Karma uživatele tucnak229 - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 39  

Nápad Sklizeň Příspěvek č. 16


mám dotaz ohledně sklizně .... Chci se zeptat na jak dlouho by jste to viděli a kdy kytky setnout. A ještě mám dotaz ohledně tmy před sklizní něco jsem si o tom přečetl ale všemu tomu věřím tak na 50% Přepnul jsem 9. července a od 27. srpna nehnojím.

Naposledy upravil tucnak229 31-08-2017 v 16:25 PM

Old Post 31-08-2017 v 16:11 PM
tucnak229 je offline   Profil uživatele tucnak229   Find more posts by tucnak229   Foto galerie člena tucnak229   Click here to Send tucnak229 a Private Message   Add tucnak229 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-11-2012 - BOX a 600W - 2 odpovědí
10-12-2009 - HomeBox Mini - 18 odpovědí
22-12-2008 - Homebox a 400W sodík - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7654000 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív