Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » První jetí pod LEDkama, děkuji za rady
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Michal94
Stálý Člen

Karma uživatele Michal94 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 27  

První jetí pod LEDkama, děkuji za rady Příspěvek č. 1

Ahoj, chystám se přes prázdniny na první kolo pod ledkama. Pod 400 HPS jsem běžně našel přes prázdniny 198 g sušiny, tak mě napadlo zkusit panel mars hydro 192x3 600W, což by měla být náhrada za těch 400 W HPS. Během léta byl problém to uchladit, dával jsem moc hnojiva (1-2 ml/l) a měl jsem HPS moc blízko, teď jsem trochu moudřejší.
Mám box 120x120x200, kokos jako médium a asi jacka nebo snow budda řízky, chtěl bych větší sklizeň sušiny (tak 350-400) a případně rady, jestli je to dobrý panel (skutečně náhrada za HPS) nebo vzít jiný. Časem přejdu na hydro. Předem díky za info.

Old Post 07-05-2017 v 17:28 PM
Michal94 je offline   Profil uživatele Michal94   Find more posts by Michal94   Foto galerie člena Michal94   Click here to Send Michal94 a Private Message   Add Michal94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 2

Zdar, Michale. Přečti si tady pár komentářů a pochopíš, že Mars hydro je pěkná srajda. Určitě uděláš víc g/w s HPS 400w než pod tímto čínským smejdem.
Pokud chceš kvalitní LED osvětlení, tak běž do Vero29 gen7.

Old Post 07-05-2017 v 20:02 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Jo,jo, presne tak, jak rika Fikus.

Old Post 07-05-2017 v 20:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal94
Stálý Člen

Karma uživatele Michal94 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Zdar, Michale. Přečti si tady pár komentářů a pochopíš, že Mars hydro je pěkná srajda. Určitě uděláš víc g/w s HPS 400w než pod tímto čínským smejdem.
Pokud chceš kvalitní LED osvětlení, tak běž do Vero29 gen7.


Aha, dobře, zeptám se rovnou té firmy asi. Díky

Old Post 07-05-2017 v 20:11 PM
Michal94 je offline   Profil uživatele Michal94   Find more posts by Michal94   Foto galerie člena Michal94   Click here to Send Michal94 a Private Message   Add Michal94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Zdar, Michale. Přečti si tady pár komentářů a pochopíš, že Mars hydro je pěkná srajda. Určitě uděláš víc g/w s HPS 400w než pod tímto čínským smejdem.
Pokud chceš kvalitní LED osvětlení, tak běž do Vero29 gen7.


jak moc hreje tento panel vero 29gen7 kvuli odtahu hlavne pres leto? mate zkusenosti?

vrgul

Old Post 07-05-2017 v 21:35 PM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 6

Michal94 Mars daj na predpest, alebo veget. Na kvet LED COB, alebo HPS

pajin- čítaj tému o Led. Bez obav. LED COB Vero hrejú podstane menej, než HPS. Nezrovnatelné!

Old Post 07-05-2017 v 21:40 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 7

jasne diky podivam

vrgul

Old Post 07-05-2017 v 22:29 PM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 8

Celkem by me zajímalo, zda někdo řešil jak je to s uvolnovanym teplem z vera. Z mého pohledu bude celkové vyzařování tepla na podobne úrovni jako hps. Možná kecam blbosti, ale mám panel 2xvero (40w kus) na 60cm hliníkového chladiče, cca 2,5kg hliníku a ta sranda je nazhavena tak, ze je problém na tom udržet ruku. Při tomto příkonu by mel mít čip cca 8000lm, abych se vyrovnal 6kilu hps potřeboval bych 10 cipu a v tu chvily mám za to, ze celkové uvolněné teplo bude hodně podobne.
Jinak co se Mars diskotéky týká, je to smejd co hučí, topí a je vhodnej max na růst.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 07-05-2017 v 22:40 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xtractor
Stálý Člen

Karma uživatele Xtractor - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 9

pokud s mars hydro nebudes spokojeny (prece jen je to levna cina), growmau5 v tomle videu https://www.youtube.com/watch?v=1CvL4-Sbs90 ukazuje, jak upgradeovat na poradny panel. pokud by ses do toho pustil, nenech si vysledek pro sebe! ja zatim kombinuju neznackove ledky (dohromady skutecny prikon cca 600w, s 250w cfl a 800w hps, ale chystam se do ledek investovat a postupne na ne prejit uplne

Old Post 19-11-2017 v 11:35 AM
Xtractor je offline   Profil uživatele Xtractor   Find more posts by Xtractor   Foto galerie člena Xtractor   Click here to Send Xtractor a Private Message   Add Xtractor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xtractor
Stálý Člen

Karma uživatele Xtractor - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 10

Tak jak to nakonec dopadlo?

Old Post 28-02-2018 v 09:24 AM
Xtractor je offline   Profil uživatele Xtractor   Find more posts by Xtractor   Foto galerie člena Xtractor   Click here to Send Xtractor a Private Message   Add Xtractor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svijan
Stálý Člen

Karma uživatele svijan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11

Zdravim. Momentálně jedu třetí kolo pod panelem Mars Hydro 300 v boxu 90x90, na růst celkem dobrý ale na květ mi to přijde nedostačující.(vim že je to čínská sra*ka). Po prostudování příspěvků o Ledkách tady uvažuju taky o pořízení Vera. Zaujalo mně ale to video od growmau5. Zkoušel to tady už někdo ? Bohužel elektrice moc nerozumim tak bych potřeboval radu někoho zkušenějšího, jestli by stálo za to ten můj panel zkusit takto překopat. Případně kde se nejvíc vyplatí koupit to Vero

Old Post 25-11-2018 v 12:22 PM
svijan je offline   Profil uživatele svijan   Find more posts by svijan   Foto galerie člena svijan   Click here to Send svijan a Private Message   Add svijan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal94
Stálý Člen

Karma uživatele Michal94 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 12

Zdar, jsem s VERO spokojený netopí tak moc jako HPS a výnos ujde. Pod panelem 400 W mám cca 0,9 g/W, jde o to, že tomu moc nerozumím, netuším, jak hnojit, kdy stříhat, ale učím se, takže pro začátek dobrý

Old Post 25-11-2018 v 13:54 PM
Michal94 je offline   Profil uživatele Michal94   Find more posts by Michal94   Foto galerie člena Michal94   Click here to Send Michal94 a Private Message   Add Michal94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3840180 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív