Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 433

x

Naposledy upravil jrx 16-05-2017 v 21:53 PM

Old Post 07-05-2017 v 20:28 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 434

[účet odstraněn]

Old Post 07-05-2017 v 20:34 PM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 435


Zdravím přátelé

Mám problém s vysokou teplotou... Ač není jestě léto a vedra, tak mám problém s teplotou. Mám Box 120x120x175cm, 600W , 2x ofuk , 1x ofuk výbojky ,odtah PRIMA KLIMA - PK125 TEMP CTRL a přítah studeného vzduchu z kýble se zvlhčovačkou(viz foto) a sem na 31,5°C V noci to jet nemůže tak co s tím ? Myslel jsem že to šestikilo to prima klima uchladí v boxu 120x120x175cm... A ne nějaké nápady? Silnější odtah? Za nápady a rady děkuji předem

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 10-06-2017 v 19:49 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pekelná ovce
Nový Člen

Karma uživatele pekelná ovce - 30% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 436

Zdravím vespolek.
Mam box 75x75x100, odtah VKO 125 (185m3/h) filtr CAN-Lite 150m3/h, Svetlo CFL 200W klipsnakem taham cerstvy vzduch a primo kytky pohoupava nejaky vetsi ventak z PC. problem je v tom, ze pri vysce svetla od kytek cca 20 cm mam teplotu ve vysce kytky 32°C, kdyz dam svetlo niz, tak neni problem udelat 38°C. Vubec nevim co s tim, protoze jak jsem se koukal, tak jsou tady lidi co maji mansi prostor stejne svetlo, nekdo psal snad i bez ofuku a teplota pry 26. je normalni, ze mi to svetlo tak topi???

Old Post 11-06-2017 v 20:31 PM
pekelná ovce je offline   Profil uživatele pekelná ovce   Find more posts by pekelná ovce   Foto galerie člena pekelná ovce   Click here to Send pekelná ovce a Private Message   Add pekelná ovce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 437

citace:
Původní příspěvek od pekelná ovce
Zdravím vespolek.
Mam box 75x75x100, odtah VKO 125 (185m3/h) filtr CAN-Lite 150m3/h, Svetlo CFL 200W klipsnakem taham cerstvy vzduch a primo kytky pohoupava nejaky vetsi ventak z PC. problem je v tom, ze pri vysce svetla od kytek cca 20 cm mam teplotu ve vysce kytky 32°C, kdyz dam svetlo niz, tak neni problem udelat 38°C. Vubec nevim co s tim, protoze jak jsem se koukal, tak jsou tady lidi co maji mansi prostor stejne svetlo, nekdo psal snad i bez ofuku a teplota pry 26. je normalni, ze mi to svetlo tak topi???


Tak ono to CFL topí né že né, ale hlavní problém vidím v použití VKO 125 jako odtah. To je totiž děláno pro použití na přítah vzduchu pořiď minimálně TT 125 ,klipsňák použij na ofuk ,přítah nech klidně pasivní a uvidíš bude to cajk. Já mám 32°C teď pod 660W sodou...

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 11-06-2017 v 20:56 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 438

Obaja máte celkom nevyhovujúco dimenzovaný odťah. Na ten box tipujem tak 300-400 m3/h s reguláciou. Okrem toho treba počítať stratu na každý ohyb, alebo koleno.
http://grower.cz/forum/showthread.p...065#post1167065

Old Post 12-06-2017 v 06:29 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 439

citace:
Původní příspěvek od odo
Obaja máte celkom nevyhovujúco dimenzovaný odťah. Na ten box tipujem tak 300-400 m3/h s reguláciou. Okrem toho treba počítať stratu na každý ohyb, alebo koleno.
http://grower.cz/forum/showthread.p...065#post1167065


Počkej já tam mám 400m3/h tak kolik tam mám dát odtah 800m3/h ?

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 12-06-2017 v 14:21 PM

Old Post 12-06-2017 v 11:43 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 440

strejda....sorry - ja som myslel, že máš 125m3
Každopádne odťah by mal byť tak výkonný, aby teplota v boxe neprevyšovala teplotu miestnosti...

Old Post 12-06-2017 v 21:24 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 441

citace:
Původní příspěvek od odo
strejda....sorry - ja som myslel, že máš 125m3
Každopádne odťah by mal byť tak výkonný, aby teplota v boxe neprevyšovala teplotu miestnosti...


Ne ne 400m3/hod a dnes ještě přibylo 190m3/h a 1x Stojanový oscilační ventilátor 40cm na 120x120x175cm až až tak uvidím... Hlavně zítra až to pojede celý den takto předimenzované

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 13-06-2017 v 09:48 AM

Old Post 12-06-2017 v 22:50 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pekelná ovce
Nový Člen

Karma uživatele pekelná ovce - 30% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 442

Strejda.losos: jenže to asi budu potřebovat i jiný filtr viď?

Old Post 13-06-2017 v 14:34 PM
pekelná ovce je offline   Profil uživatele pekelná ovce   Find more posts by pekelná ovce   Foto galerie člena pekelná ovce   Click here to Send pekelná ovce a Private Message   Add pekelná ovce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 443

citace:
Původní příspěvek od pekelná ovce
Strejda.losos: jenže to asi budu potřebovat i jiný filtr viď?


Tak Jakože správně by to chtělo má být větší filtr než venťas v m3/h ale to bych řešil až případně pokud by byl zápach prvotní je ten venťas. Mrkni sem: http://www.flore.cz/ventilatory-/ mají tam docela zajímavé povídání a vysvětlení druhů ventilátorů a jejich použití

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 13-06-2017 v 15:26 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pekelná ovce
Nový Člen

Karma uživatele pekelná ovce - 30% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 444

citace:
Původní příspěvek od strejda.losos


Tak Jakože správně by to chtělo má být větší filtr než venťas v m3/h ale to bych řešil až případně pokud by byl zápach prvotní je ten venťas. Mrkni sem: http://www.flore.cz/ventilatory-/ mají tam docela zajímavé povídání a vysvětlení druhů ventilátorů a jejich použití


Díky, pročetl jsem.
Takže jsem pochopil, ze bych měl mít radiální, ale ty ceny 😏 Moc se v tom ale stejně nevyznám... myslíš, ze to tt125 stačí, nebo raději ještě výkonnější? Abych pro to kdyžtak mohl zítra dobehnout... jinak mám tam dva ohyby 90 stupňů.

Old Post 13-06-2017 v 17:56 PM
pekelná ovce je offline   Profil uživatele pekelná ovce   Find more posts by pekelná ovce   Foto galerie člena pekelná ovce   Click here to Send pekelná ovce a Private Message   Add pekelná ovce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pekelná ovce
Nový Člen

Karma uživatele pekelná ovce - 30% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 445

Zdar.
Bohuzel se vracim jak bumerang.
Ani upgrade nepomohl...dal jsem tam TT150, musel jsem vymenit pachac, ktery je na takto malou skrin uplne obrovsky a zabira mi hrozne cenneho mista a jaky je vysledek? 32stupnu.... pri tom teplota okolniho vzduchu je 27 stupnu :/ to preci neni mozny abych neuchladil jednu blbou 200watovou usporku ne?

Old Post 20-06-2017 v 12:53 PM
pekelná ovce je offline   Profil uživatele pekelná ovce   Find more posts by pekelná ovce   Foto galerie člena pekelná ovce   Click here to Send pekelná ovce a Private Message   Add pekelná ovce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 446

citace:
Původní příspěvek od pekelná ovce
Zdar.
Bohuzel se vracim jak bumerang.
Ani upgrade nepomohl...dal jsem tam TT150, musel jsem vymenit pachac, ktery je na takto malou skrin uplne obrovsky a zabira mi hrozne cenneho mista a jaky je vysledek? 32stupnu.... pri tom teplota okolniho vzduchu je 27 stupnu :/ to preci neni mozny abych neuchladil jednu blbou 200watovou usporku ne?


Zruš všetky ohyby, určite pripoj cez spojku pacháč priamo na odťah bez sonoflexu a vysuň to zo skrinky von tak, aby bol vnútri iba pacháč (získaš miesto).

Ideálne predaj axiálny venťák a kúp radiál - pak ti príde starý venťák ako vtip.

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 20-06-2017 v 13:14 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pekelná ovce
Nový Člen

Karma uživatele pekelná ovce - 30% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 447

citace:
Původní příspěvek od Anonymer


Zruš všetky ohyby, určite pripoj cez spojku pacháč priamo na odťah bez sonoflexu a vysuň to zo skrinky von tak, aby bol vnútri iba pacháč (získaš miesto).

Ideálne predaj axiálny venťák a kúp radiál - pak ti príde starý venťák ako vtip.

An.


Dobrý nápad, zkusim dat vetrak ven s tim, ze tam bude jen jedno koleno skrz vyvod ze stanu vedouci do pachace. jen se obavam hluku :/ i takhle je to ramus jako prase.
Kazdopadne treti ventilator uz kupovat nebudu uz ted me to vychazi na cc 5tisic, takze uz nehodlam investovat...
Ale diky, zkusim to predelat

Old Post 20-06-2017 v 16:17 PM
pekelná ovce je offline   Profil uživatele pekelná ovce   Find more posts by pekelná ovce   Foto galerie člena pekelná ovce   Click here to Send pekelná ovce a Private Message   Add pekelná ovce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pekelná ovce
Nový Člen

Karma uživatele pekelná ovce - 30% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 448

Takze to dopadlo tak, ze vetrak i filtr jsem dal ven hned na sebe. jenze teplota byla stale vysoka 32,5. Takze jsem svedl aluflexu primo ke svetlu a saje to horky vzduch primo od zdroje tepla. kazdopadne aktualni teplota je 30°C. Vic od toho ale cekat ani nemuzu kdyz v byte mam 29,2°C, takze to muzu povazovat za uspesne vyresene. Kazdopadne chci se zeptat nekoho znaleho, jestli muze vek cflka ovlivnit teplo stari samotneho svetla. neco uz tahle zarovka ma za sebou, a tak si rikam, jestli tam nemuze byt nejaka spojitost. kazdopadne jsem usetril cca 30 cm mista, coz je z vysky 1noho metru vyrazny prostor.

Old Post 20-06-2017 v 17:50 PM
pekelná ovce je offline   Profil uživatele pekelná ovce   Find more posts by pekelná ovce   Foto galerie člena pekelná ovce   Click here to Send pekelná ovce a Private Message   Add pekelná ovce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3098940 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív